FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kilka zespołów wytrzymywało po 92-93 minuty i nic to nie dawało
4
To wyłącz jak najszybciej
0
Jeszcze dużo czasu niestety jest
5
Każdy który im nie pomaga jest słaby
0
Arsenal mistrzem anglii :D
0
Będzie lanie Liverpool'u
0
No i niestety Liverpool raczej nic nie ugra dzisiaj, zwłaszcza że stracili najlepszego gracza
0
Zółta kartka max. to nie była akcja na czerwoną kartke
0
No nieźle :)
0
Ciekawe czemu Coutinho nie ma nawet na ławce rezerwowych
0
Jesli Suarez mialby 90 to taki Benzema powinien miec z 83(a ma 86) a taki Bejl jeszcze nizej bo ich gra to katastrofa
2
Zdaje sie ze Messi będzie oglądał mundial w tv
0
Mina byłaby taka sama bo liczba zer ciągle by się na koncie zgadzała
10
Narzeka sie na szkole ale jak się ją skończy to chciałoby się do niej wrócić
2
Jak widac w europie nie ma juz slabych druzyn
0
Z padem od ps4 probowalem i smiga bez problemu
0
4:0 z Holandią a dzis z listonoszami itd. sobie nie poradzili
0
Zainstaluj input mapper czy jakos tak i pad od ps bedzie dzialal, tylko zobacz na yt jak to się robi
0
Francja coraz blizej kompromitacji
2
2 minuty jeszcze
0
40mln funtów ? wątpię że zagra te 60% spotkań
0
Eriksen kilka razy się pozytywnie wypowiadał na temat dołączenie do Nas
2
Ja się zastanawiam czemu ten nasz "cudowny" zarząd nie spróbował z Eriksenem, gość jest genialny może i nawet lepszy od Coutinho, właściciel Totków to twardy negocjator ale widząc ofertę 150 baniek raczej by się ugiął
0
Niby nie, ale zawsze można by było spróbować
8
Gomes + 120 baniek za Eriksena i gitarka :D
3
Spokojnie już niedługo Bartomeu Out
18
Zapowiada sie ze zarząd wyleci z jeszcze większym hukiem
0
Obiecać to sobie mogli, ten zarząd to krętacze itd. takze ja bym się nie łudził
0
A my zostanie dalej bez pomocy
0
Zawsze sie najbardziej jego obawiałem w gran derbi bo niezly wiatrak robil ale troche czasu minelo i pewnie stracił na jakosci