2

Kilka zespołów wytrzymywało po 92-93 minuty i nic to nie dawało

4

To wyłącz jak najszybciej

0

Jeszcze dużo czasu niestety jest

5

Każdy który im nie pomaga jest słaby

0

Arsenal mistrzem anglii :D

0

Będzie lanie Liverpool'u

0

No i niestety Liverpool raczej nic nie ugra dzisiaj, zwłaszcza że stracili najlepszego gracza

0

Zółta kartka max. to nie była akcja na czerwoną kartke

0

No nieźle :)

0

Ciekawe czemu Coutinho nie ma nawet na ławce rezerwowych

0

Jesli Suarez mialby 90 to taki Benzema powinien miec z 83(a ma 86) a taki Bejl jeszcze nizej bo ich gra to katastrofa

2

Zdaje sie ze Messi będzie oglądał mundial w tv

0

Mina byłaby taka sama bo liczba zer ciągle by się na koncie zgadzała

10

Narzeka sie na szkole ale jak się ją skończy to chciałoby się do niej wrócić

2

Jak widac w europie nie ma juz slabych druzyn

0

Z padem od ps4 probowalem i smiga bez problemu

0

4:0 z Holandią a dzis z listonoszami itd. sobie nie poradzili

0

Zainstaluj input mapper czy jakos tak i pad od ps bedzie dzialal, tylko zobacz na yt jak to się robi

0

Francja coraz blizej kompromitacji

2

2 minuty jeszcze

0

40mln funtów ? wątpię że zagra te 60% spotkań

0

Eriksen kilka razy się pozytywnie wypowiadał na temat dołączenie do Nas

2

Ja się zastanawiam czemu ten nasz "cudowny" zarząd nie spróbował z Eriksenem, gość jest genialny może i nawet lepszy od Coutinho, właściciel Totków to twardy negocjator ale widząc ofertę 150 baniek raczej by się ugiął

0

Niby nie, ale zawsze można by było spróbować

8

Gomes + 120 baniek za Eriksena i gitarka :D

3

Spokojnie już niedługo Bartomeu Out

18

Zapowiada sie ze zarząd wyleci z jeszcze większym hukiem

0

Obiecać to sobie mogli, ten zarząd to krętacze itd. takze ja bym się nie łudził

0

A my zostanie dalej bez pomocy

0

Zawsze sie najbardziej jego obawiałem w gran derbi bo niezly wiatrak robil ale troche czasu minelo i pewnie stracił na jakosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?