0

Gomes na skrzydle zapewne

27

Jak Wam sie dzis Denis Suarez podobał ? bo mi strasznie kolejny świetny występ

0

Fa...talnie gramy

3

To jest wstyd i zenada prowadzic z najgorszą druzyną ligi po prezencie od sędziego, mam nadzieje ze ten sędzia odpocznie sobie od gwizdania

0

Ale beznadziejna gra, jeszcze prowadzimy po prezencie od św. Mikołaja, jak ma Suarez grac na skrzydle to lepiej zeby wogole nie gral

4

Meczycho! Co tam jakis mecz Chelsea - Roma, jak gra Polak rodak

0

Ciekawe co tam u Denisa slychac

1

Jest zdrowy bo nie gra

6

Niesamowite jaki Paulinho ma ciąg na bramke, potrafi sie genialnie w polu karnym odnalezc, szkoda ze nie udalo mu sie strzelic bramki tylko obil aluminium

4

Ja pier... ale z Pique zrobil sie zalosny pajac

1

Chelsea - Roma, Benfica - Man Utd też ciekawe

6

Danie dnia Bayern - Celtic, co to canal+, bardzo atrakcyjny mecz do jednej bramki -_-

0

Dele Alli bedzie mogl zagrac w rewanzu ?

0

Co ta Sevilla taki wpier... od ruskich dostaje

0

Zadna nowosc

0

I jeszcze Gabriel Jesus

2

No tak juz bywa, raz na korzysc realu, innym razem tez na realu korzysc takze jest sprawiedliwie

0

Ronaldinho osmiesza rywali a Ronaldo siebie :)

3

A niech sobie idzie, najwazniejsze na koniec aby Nasza ekipa podniosla puchar w góre

3

Przeciez decyzja na korzysc realu także wszystko ok

6

Co koles gra to nie mam pytan, poezja!

2

Koles ma immunitet i tyle

97

I to jest wlasnie caly Ronaldo, jak druzynie kompletnie nie idzie to wezmie gre na siebie i praktycznie w pojedynke rozwali rywala a Messi tylko macha łapami i czeka na jedenastke, ewentualnie na dolozenie nogi na pustaka

0

No wlasnie mi sie to nie wyswietla

0

Nie pomaga, tryb awaryjny rowniez nie dziala, inne kable rowniez probowalem i nic, konsola dziala bo glos jest nawet gierke odpalilem i smigala tylko ten cholerny obraz, pierwszy taki problem z ps4 odkąd zakupilem a minął juz rok

0

Ktos moze wie co sie moglo mi stac z ps4, chcialem sobie podłaczyc w innym pokoju, podłączam, odpalam i brak obrazu a ps4 normalnie chodzi

0

A co napisales ?

8

Swoją drogą to Gomes zaskoczyl bo nie gral az tak źle, centymetry dzielily go od asysty dającej Nam 3 pkt

1

Mega niedosyt widząc super gre naszych w drugiej polowie, atleti nie istnialo i smialo mozna powiedziec ze stracilismy 2 pkt

4

Zupelnie zdominowalismy atleti w drugiej polowie i ten wynik jest niesprawiedliwy w dodatku ewidentny karny po rece savica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?