FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes na skrzydle zapewne
27
Jak Wam sie dzis Denis Suarez podobał ? bo mi strasznie kolejny świetny występ
0
Fa...talnie gramy
3
To jest wstyd i zenada prowadzic z najgorszą druzyną ligi po prezencie od sędziego, mam nadzieje ze ten sędzia odpocznie sobie od gwizdania
0
Ale beznadziejna gra, jeszcze prowadzimy po prezencie od św. Mikołaja, jak ma Suarez grac na skrzydle to lepiej zeby wogole nie gral
4
Meczycho! Co tam jakis mecz Chelsea - Roma, jak gra Polak rodak
0
Ciekawe co tam u Denisa slychac
1
Jest zdrowy bo nie gra
6
Niesamowite jaki Paulinho ma ciąg na bramke, potrafi sie genialnie w polu karnym odnalezc, szkoda ze nie udalo mu sie strzelic bramki tylko obil aluminium
4
Ja pier... ale z Pique zrobil sie zalosny pajac
1
Chelsea - Roma, Benfica - Man Utd też ciekawe
6
Danie dnia Bayern - Celtic, co to canal+, bardzo atrakcyjny mecz do jednej bramki -_-
0
Dele Alli bedzie mogl zagrac w rewanzu ?
0
Co ta Sevilla taki wpier... od ruskich dostaje
0
Zadna nowosc
0
I jeszcze Gabriel Jesus
2
No tak juz bywa, raz na korzysc realu, innym razem tez na realu korzysc takze jest sprawiedliwie
0
Ronaldinho osmiesza rywali a Ronaldo siebie :)
3
A niech sobie idzie, najwazniejsze na koniec aby Nasza ekipa podniosla puchar w góre
3
Przeciez decyzja na korzysc realu także wszystko ok
6
Co koles gra to nie mam pytan, poezja!
2
Koles ma immunitet i tyle
97
I to jest wlasnie caly Ronaldo, jak druzynie kompletnie nie idzie to wezmie gre na siebie i praktycznie w pojedynke rozwali rywala a Messi tylko macha łapami i czeka na jedenastke, ewentualnie na dolozenie nogi na pustaka
0
No wlasnie mi sie to nie wyswietla
0
Nie pomaga, tryb awaryjny rowniez nie dziala, inne kable rowniez probowalem i nic, konsola dziala bo glos jest nawet gierke odpalilem i smigala tylko ten cholerny obraz, pierwszy taki problem z ps4 odkąd zakupilem a minął juz rok
0
Ktos moze wie co sie moglo mi stac z ps4, chcialem sobie podłaczyc w innym pokoju, podłączam, odpalam i brak obrazu a ps4 normalnie chodzi
0
A co napisales ?
8
Swoją drogą to Gomes zaskoczyl bo nie gral az tak źle, centymetry dzielily go od asysty dającej Nam 3 pkt
1
Mega niedosyt widząc super gre naszych w drugiej polowie, atleti nie istnialo i smialo mozna powiedziec ze stracilismy 2 pkt
4
Zupelnie zdominowalismy atleti w drugiej polowie i ten wynik jest niesprawiedliwy w dodatku ewidentny karny po rece savica