0

Ciekawe co pan Borek powie po tym laniu a byl taki spokojny o wynik hehe

2

No nic, zdarzyla sie wpadka, teraz trzeba liczyc ze zespol zaprezentuje o wiele wyższy poziom z Sevillą i zgarnie kolejne 3 pkt w lidze

1

Najgorszy mecz w tym sezonie

1

No i remis z ogórami szkoda :(

0

Za duzo tego wszedzie zeby to wyeliminowac

0

No ale mielibysmy juz praktycznie pewny awans to chlopakom by sie odpoczynek przydal

0

Jesli dzis wygramy i Juve przegra to na luzie mozna do nich jechac rezerwami

1

Ale dziś pogoda jest, tu słońce świeci a za chwile śnieg pada i tak w kółko

2

No niestety medialnosc robi swoje, szkoda ze tak to dziala

0

Ronaldo chyba ostatnio coś rzadko gra bo tylko 1 bramka w lidze a tak wybitny gracz, najlepszy w historii raczej by nastukał bramek takiej Gironie, Betisowi

1

Szansa zawsze jest ale raczej mała

4

Zdecydowanie Twarowski, uwielbialem go sluchac w duecie z Nahornym

1

Sevilla niby slaba ale moze zaskoczyc a Leganes to w tym sezonie żadne ogórki, będzie ciężko

0

Ibra by go załatwił w 1 rundzie :)

0

Marzy się aby ktoś sprzątnął to ścier.o raz na zawsze

1

Trudny teran odhaczony, druga polowa dominacja Athletic ale udalo sie przetrwać, Ter Stegen MVP

7

Póki co jedyna wada Paulinho to to ze nie jest z 2-3 lata mlodszy, kocur z niego jest

0

Przeciez Pique az tak nie odstaje od reszty

0

Dobrze gramy, szkoda ze nie dobiliśmy Athletic bo moglo byc juz po zawodach a tak to roznie moze byc

0

Jejku na Deulofeu to sie patrzec nie da, niesamowicie irytuje tą swoją zalosną grą

0

100% racji, Ronaldo idzie jak burza w lidze a Messi co ? Messi ledwo jedna marna bramka...

0

Ciekawe jakby sie to wszystko potoczylo gdyby nie bramki ze spalonego z Bayernem

0

Zarząd znów skopal sprawe z klauzulą

5

Z litosci strzelil

0

Widze ze Eibar zaplacilo rachunek :(

0

Az zal ze marnuje sie na PO

0

Z Bilbao wyjdzie taki sklad zapewne Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Digne, Busi, Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez i Deulofeu ewentualnie Gomes jak z Atletico

0

Setki zmarnowanych okazji

0

Chyba jednak oczekujemy za duzo

1

Fajnie by bylo kiedyś zobaczyc pomoc Busi, Roberto, Paulinho i atak Messi, Suarez (na 9 tam gdzie jego miejsce) i Denis Suarez na lewym skrzydle, dobrze ze za marzenia nie karzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?