FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co pan Borek powie po tym laniu a byl taki spokojny o wynik hehe
2
No nic, zdarzyla sie wpadka, teraz trzeba liczyc ze zespol zaprezentuje o wiele wyższy poziom z Sevillą i zgarnie kolejne 3 pkt w lidze
1
Najgorszy mecz w tym sezonie
1
No i remis z ogórami szkoda :(
0
Za duzo tego wszedzie zeby to wyeliminowac
0
No ale mielibysmy juz praktycznie pewny awans to chlopakom by sie odpoczynek przydal
0
Jesli dzis wygramy i Juve przegra to na luzie mozna do nich jechac rezerwami
1
Ale dziś pogoda jest, tu słońce świeci a za chwile śnieg pada i tak w kółko
2
No niestety medialnosc robi swoje, szkoda ze tak to dziala
0
Ronaldo chyba ostatnio coś rzadko gra bo tylko 1 bramka w lidze a tak wybitny gracz, najlepszy w historii raczej by nastukał bramek takiej Gironie, Betisowi
1
Szansa zawsze jest ale raczej mała
4
Zdecydowanie Twarowski, uwielbialem go sluchac w duecie z Nahornym
1
Sevilla niby slaba ale moze zaskoczyc a Leganes to w tym sezonie żadne ogórki, będzie ciężko
0
Ibra by go załatwił w 1 rundzie :)
0
Marzy się aby ktoś sprzątnął to ścier.o raz na zawsze
1
Trudny teran odhaczony, druga polowa dominacja Athletic ale udalo sie przetrwać, Ter Stegen MVP
7
Póki co jedyna wada Paulinho to to ze nie jest z 2-3 lata mlodszy, kocur z niego jest
0
Przeciez Pique az tak nie odstaje od reszty
0
Dobrze gramy, szkoda ze nie dobiliśmy Athletic bo moglo byc juz po zawodach a tak to roznie moze byc
0
Jejku na Deulofeu to sie patrzec nie da, niesamowicie irytuje tą swoją zalosną grą
0
100% racji, Ronaldo idzie jak burza w lidze a Messi co ? Messi ledwo jedna marna bramka...
0
Ciekawe jakby sie to wszystko potoczylo gdyby nie bramki ze spalonego z Bayernem
0
Zarząd znów skopal sprawe z klauzulą
5
Z litosci strzelil
0
Widze ze Eibar zaplacilo rachunek :(
0
Az zal ze marnuje sie na PO
0
Z Bilbao wyjdzie taki sklad zapewne Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Digne, Busi, Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez i Deulofeu ewentualnie Gomes jak z Atletico
0
Setki zmarnowanych okazji
0
Chyba jednak oczekujemy za duzo
1
Fajnie by bylo kiedyś zobaczyc pomoc Busi, Roberto, Paulinho i atak Messi, Suarez (na 9 tam gdzie jego miejsce) i Denis Suarez na lewym skrzydle, dobrze ze za marzenia nie karzą