FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Gdyby tylko Denis kopnął w bramke to wynik bylby genialny, a tak to nie jest źle ale lekki niedosyt jest
2
Genialne meczycho na Emirates, takie mecze moznaby caly czas oglądac
0
Kolejny raz wklejasz to samo info...
0
Hur dur i kolejny rok za Nami, wszystkiego najlepszego koledzy i koleżanki
0
A szkoda, teraz i tak juz za późno bo mamy już Dembele
0
Tez sporo otwarlem juz paczek w tej fifie i to pierwszy dobry traf
0
Ps4
0
10k na to akurat
1
Za awans do pierwszej ligi jest kwalifikacja i jak sie utrzymasz w tygodniu w pierwszej lidze to tez kwalifikacje dostajesz
2
Mega paczka za sbc świąteczne
19
Muszę się pochwalić, pewnie to mój pierwszy i ostatni tak wspaniały traf w fifie
1
Kataloński walec, kocham Cie Barco i dziękuje za kolejny spektakl
3
Szału nie ma ale tragedii tez nie, mam nadzieje ze w drugiej polowie zdominujemy ich bo póki co to oni mają przewage
0
Eh.. i ten cien na stadionie bedzie tak cholernie irytowal
9
Przy zadnym innym meczu nie ma takiego stresu jak przed El Clasico
0
Oby tylko nie przegrać, Vamos Barca!
0
Oby espanyol dowiózł ten remis
21
Takie mecze jak ten dzis arsenalu z liverpoolem to cos pięknego dla postronnego widza
1
Jak ten Liverpool potrafi setki marnowac to az glowa mala, powinni miec spokojne 2-0 a tu 1-0 i wynik moze pojsc w drugą strone
0
Fajnie jakby nie zagrał, przynajmniej nikt by co chwile nie leżał w polu karnym i łapskami nie machał
14
Casemiro nie ma szans na czerwoną kartk4
0
Kwestia dni
0
Święta bez śniegu itd. tracą na klimacie, zresztą teraz częsciej na wielkanoc jest śnieg
1
Nasza obrona póki co gra wyśmienicie a Ter Stegen to mur nie do przebicia, ale spotkanie z realem będzie mega ciężkie bo póki co nie graliśmy na zespół który głownie wrzuca przez cały mecz, mam nadzieje że Verma z Pique będą królować w powietrzu a boczni obrońcy utrudniać im te wrzutki.
2
Najlepsi w europie!
1
Fajny meczyk, 3 pkt dopisane, szkoda tylko tych cholernych słupków
9
Niby za co ? nie ma takiej opcji, co innego w przypadku mistrzostwa
0
Jakby tak ten wynik dowieźli do końca ale by była beka :)
1
Zdecydowanie Rui Costa, sam go ostatnio zrobilem i nie zaluje
0
To fajnie masz, mi jeszcze nic nie wypadło z paczek, regularnie otwieram nagrody za fut champions i squad battles i nic, nawet ekranow za często nie mam