10

Gdyby tylko Denis kopnął w bramke to wynik bylby genialny, a tak to nie jest źle ale lekki niedosyt jest

2

Genialne meczycho na Emirates, takie mecze moznaby caly czas oglądac

0

Kolejny raz wklejasz to samo info...

0

Hur dur i kolejny rok za Nami, wszystkiego najlepszego koledzy i koleżanki

0

A szkoda, teraz i tak juz za późno bo mamy już Dembele

0

Tez sporo otwarlem juz paczek w tej fifie i to pierwszy dobry traf

0

Ps4

0

10k na to akurat

1

Za awans do pierwszej ligi jest kwalifikacja i jak sie utrzymasz w tygodniu w pierwszej lidze to tez kwalifikacje dostajesz

2

Mega paczka za sbc świąteczne

19

Muszę się pochwalić, pewnie to mój pierwszy i ostatni tak wspaniały traf w fifie

1

Kataloński walec, kocham Cie Barco i dziękuje za kolejny spektakl

3

Szału nie ma ale tragedii tez nie, mam nadzieje ze w drugiej polowie zdominujemy ich bo póki co to oni mają przewage

0

Eh.. i ten cien na stadionie bedzie tak cholernie irytowal

9

Przy zadnym innym meczu nie ma takiego stresu jak przed El Clasico

0

Oby tylko nie przegrać, Vamos Barca!

0

Oby espanyol dowiózł ten remis

21

Takie mecze jak ten dzis arsenalu z liverpoolem to cos pięknego dla postronnego widza

1

Jak ten Liverpool potrafi setki marnowac to az glowa mala, powinni miec spokojne 2-0 a tu 1-0 i wynik moze pojsc w drugą strone

0

Fajnie jakby nie zagrał, przynajmniej nikt by co chwile nie leżał w polu karnym i łapskami nie machał

14

Casemiro nie ma szans na czerwoną kartk4

0

Kwestia dni

0

Święta bez śniegu itd. tracą na klimacie, zresztą teraz częsciej na wielkanoc jest śnieg

1

Nasza obrona póki co gra wyśmienicie a Ter Stegen to mur nie do przebicia, ale spotkanie z realem będzie mega ciężkie bo póki co nie graliśmy na zespół który głownie wrzuca przez cały mecz, mam nadzieje że Verma z Pique będą królować w powietrzu a boczni obrońcy utrudniać im te wrzutki.

2

Najlepsi w europie!

1

Fajny meczyk, 3 pkt dopisane, szkoda tylko tych cholernych słupków

9

Niby za co ? nie ma takiej opcji, co innego w przypadku mistrzostwa

0

Jakby tak ten wynik dowieźli do końca ale by była beka :)

1

Zdecydowanie Rui Costa, sam go ostatnio zrobilem i nie zaluje

0

To fajnie masz, mi jeszcze nic nie wypadło z paczek, regularnie otwieram nagrody za fut champions i squad battles i nic, nawet ekranow za często nie mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?