La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 726 Culés

1

To też wina Bartomeu że dał tak za małą klauzulę. Trzeba było dać jak ma Ronaldo. Nie byłoby teraz tego.

konto usunięte

1

@Indyczka Chyba Neymar chciał taką, ale i tak powinien walczyć. Potem są właśnie takie sytuacje.

14

@Indyczka Wszędzie wina Bartomeu...

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Messi ma 300 mln euro klauzuli. Kontrakt nie podpisany. Ciekawo co byś gadał jak PSG by wpłaciło. Dla mnie te niskie klauzule są nie odstraszające dla bogatych klubów jak PSG czy City. Jak w Realu Ceballos ma 500 mln euro wpisanej klauzuli. Jak chcemy zostawić te największe gwiazdy to ta klauzula musi być większa.

3

@BarcaInfo On za wszystko odpowiada co jest związane z klubem także jego wina.

2

@Indyczka Nic bym nie gadał,bo jeszcze zawodnik ma coś do powiedzenia,a Messi nie odszedłby do innego klubu w Europie.

0

@BarcaInfo W 2012 r Messi chciał odejść ale Tito go namówił. Nie bądźmy tak wszystkiego pewni. Jak Messiemu nie spodoba się sportowy projekt i trofeów nie będzie. Licho nie śpi.

1

@Indyczka Chciał odjeść? Walczył o lepszy kontrakt.

0

@Indyczka Jeśli Neymar kocha ten klub, chce grać w nim, chce grać z Leo i Suarezem itd. to klauzula nie ma nic do rzeczy. Czy wynosi 5 mln czy 222 to dla piłkarza, który chce być w danym zespole to jest bez różnicy. Bo i tak odrzuci zainteresowanie innego klubu i skupi się na grze. Jeśli PSG wpłaci klauzule i Ney odejdzie to niech idzie. Droga wolna. Wyjdzie, że nie chciał już grać dla nas i tyle. Ciężko będzie go zastąpić. Ba. Pewnie się to nie uda, ale i tak sprowadzą zamiast niego jakiegoś cracka na skrzydło. Będą musieli. Tyle osób mówiło na tej stronie, że Verratti niewolnik szejka itd. a sami chcielibyście "zniewolić" Ney'a klauzulą, której żaden klub nie będzie wstanie wpłacić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?