La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

3

Ja tam dalej licze na Psg, mają w sumie gola na wyjedzie i 2:0 wygrac u siebie to nie az tak nierealne zadanie, tylko najbardziej trzeba obawiać się sędziów ktorzy lubią sprzyjać bialym

2

@FcBforever221 Najbardziej to należy się obawiać tego, co geniusz trenerski Emery wymyśli w rewanżu.

konto usunięte

1

@PatrychoO Niech se wymyśla co chce. Póki my jesteśmy w grze, to nie ma co patrzeć na Real, póki sami na nich nie trafimy. A wtedy, zrobić to, co należy... ;) Jednak na tą chwilę, trzeba skupić się na Chelsea.

konto usunięte

0

@FcBforever221 Nie ma szans. Emery jest słaby, PSG jest słabe pod wodzą Emerego, nie ważne jak dobry skład by mieli, dopóki na ławce trenerskiej siedzi Emery. I najważniejszy powód: Real wie co z tym wynikiem zrobić żeby nie wypuścić go z rąk tak jak słabe PSG w zeszłym roku.

1

@BarcaFan02 Skoro Nas pozamiatali rok temu to czemu by nie mogli zrobic tego samego z nimi ?

konto usunięte

0

@FcBforever221 Ja nawet tego zwycięstwa z nami nie pamiętam, w głowie siedzi mi tylko ich zeszłoroczna klęska. Nie wróżę PSG nic dobrego z tym trenerem, a Real niestety nie odpuści tego wyniku, są bardziej doświadczeni, wiedzą co zrobić z taką zaliczką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?