0

Może by tak przełamanie po przełamaniu?

0

@19xavi93 Trimetazydana może nie do końca została w głowie wyczyszczona po prostu+inni trenerzy.

0

@mekston Bez tego przełamania to by zapewne miała już set w plecy.

1

Ale ten gem Igi po prostu fatalny..seria prostych błędów.

1

@Marusek I skuteczny backhand na koniec.

4

I oto pierwsze przełamanie Igi.Skuteczna wymiana jak w latach triumfu na Roland Garros od strony do strony.

1

@Laminedependencia No to w 2029 bo jak na Barcelonę to i tak długo by trenował.

0

@mekston W dwóch początkowych gemach ocierała się o przełamanie.

0

@Kuczek Słyszałem że 2029.

0

@Barca_Big_Moment Oraz prostych błędów.

3

@takisobiektos Kto by na to wpadł że tylko San Antonio mogło to zrobić :)

0

@mekston Nie robię tylko poważnie się o to obawiam bo patrząc na zagrania od forehandu są takie same jakie u Argentyńczyka a moc w nich ogromna.

0

@mekston Jedynie co mnie martwi w jego grze to nadgarstki bo Del Potro grał podobnie atomowe forehandy.

2

Atakuje serwis Marty Iga.Tylko aktualnie nieskutecznie.

1

@Kgorecki2500 Do Areczki w sam raz by pasował.

0

@APTAPT To akurat po reprezentacji zobaczysz tę truskawkę na torcie.

1

@APTAPT Tak jak buki dają Zvereva jako nowego championa tak Ja postawię rzeczywiście na Fonsecę bo wygrać z Novakiem zdrowym od 0-2 w setach nie robi byle pyrtek.

0

@Pressinho PSG dzięki tej 1/16 łapie tę zaprawienie w boju którego nie mieli po przerwie od grupy do sezonu 23/24.

3

@Prorokk Mecz zapowiada się na otwarty-będzie dużo strzelania.

0

@APTAPT W sumie nie było dnia od zeszłej niedzieli gdzie faworyci zgodnie przechodzili dalej.

2

@Giwera Mam problem więc go pomijam i tyle mi wystarczy.Czy nie jest robotem? tak zgadzam się-jest robotem. @KRISU77 miał rację.

0

@mekston Próbowałem kiedyś jako 15-latek.

1

@Safrani Bo w zeszłej kampanii to Widzew najlepiej prezentował się w sparingach tylko.

1

@MessiForeverTheBest Mam nadzieję że jej pecha nie przyniosę bo pierwszych rund na żywca nie śledziłem bo zwykle jak jechałem samochodem do domu to było po meczu.

2

@michaleu Bardzo dobrze.Dość wcześnie zakończona imprezka ale popiło się.Pojadło się.Zdjęcia się zrobiło-spoko.

1

@gumaz Dlatego że to Polacy a nie jakieś roboty które udają ludzi. @Giwera Canal+Sport2, erotomanie..

0

@tbas Zwłaszcza że warunki chyba już bardziej ustabilizowane pogodowo a nie upał.

2

@Giwera Gdzie można spojrzeć?

0

@Encore Postawili wszystko na jedną kartę(Shaia) i delikatnie mówiąc nie pykło.Oby tylko nie zmienili nagle polityki transferowej bo to klub który wciąż w tym składzie będzie liczył się w grze o mistrza.

1

@Kgorecki2500 Bo to mecz takich pół gospodarzy bo Polska to Polska ale Ukraińców tam dość sporo będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?