FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może by tak przełamanie po przełamaniu?
0
@19xavi93 Trimetazydana może nie do końca została w głowie wyczyszczona po prostu+inni trenerzy.
0
@mekston Bez tego przełamania to by zapewne miała już set w plecy.
1
Ale ten gem Igi po prostu fatalny..seria prostych błędów.
1
@Marusek I skuteczny backhand na koniec.
4
I oto pierwsze przełamanie Igi.Skuteczna wymiana jak w latach triumfu na Roland Garros od strony do strony.
1
@Laminedependencia No to w 2029 bo jak na Barcelonę to i tak długo by trenował.
0
@mekston W dwóch początkowych gemach ocierała się o przełamanie.
0
@Kuczek Słyszałem że 2029.
0
@Barca_Big_Moment Oraz prostych błędów.
3
@takisobiektos Kto by na to wpadł że tylko San Antonio mogło to zrobić :)
0
@mekston Nie robię tylko poważnie się o to obawiam bo patrząc na zagrania od forehandu są takie same jakie u Argentyńczyka a moc w nich ogromna.
0
@mekston Jedynie co mnie martwi w jego grze to nadgarstki bo Del Potro grał podobnie atomowe forehandy.
2
Atakuje serwis Marty Iga.Tylko aktualnie nieskutecznie.
1
@Kgorecki2500 Do Areczki w sam raz by pasował.
0
@APTAPT To akurat po reprezentacji zobaczysz tę truskawkę na torcie.
1
@APTAPT Tak jak buki dają Zvereva jako nowego championa tak Ja postawię rzeczywiście na Fonsecę bo wygrać z Novakiem zdrowym od 0-2 w setach nie robi byle pyrtek.
0
@Pressinho PSG dzięki tej 1/16 łapie tę zaprawienie w boju którego nie mieli po przerwie od grupy do sezonu 23/24.
3
@Prorokk Mecz zapowiada się na otwarty-będzie dużo strzelania.
0
@APTAPT W sumie nie było dnia od zeszłej niedzieli gdzie faworyci zgodnie przechodzili dalej.
2
@Giwera Mam problem więc go pomijam i tyle mi wystarczy.Czy nie jest robotem? tak zgadzam się-jest robotem. @KRISU77 miał rację.
0
@mekston Próbowałem kiedyś jako 15-latek.
1
@Safrani Bo w zeszłej kampanii to Widzew najlepiej prezentował się w sparingach tylko.
1
@MessiForeverTheBest Mam nadzieję że jej pecha nie przyniosę bo pierwszych rund na żywca nie śledziłem bo zwykle jak jechałem samochodem do domu to było po meczu.
2
@michaleu Bardzo dobrze.Dość wcześnie zakończona imprezka ale popiło się.Pojadło się.Zdjęcia się zrobiło-spoko.
1
@gumaz Dlatego że to Polacy a nie jakieś roboty które udają ludzi. @Giwera Canal+Sport2, erotomanie..
0
@tbas Zwłaszcza że warunki chyba już bardziej ustabilizowane pogodowo a nie upał.
2
@Giwera Gdzie można spojrzeć?
0
@Encore Postawili wszystko na jedną kartę(Shaia) i delikatnie mówiąc nie pykło.Oby tylko nie zmienili nagle polityki transferowej bo to klub który wciąż w tym składzie będzie liczył się w grze o mistrza.
1
@Kgorecki2500 Bo to mecz takich pół gospodarzy bo Polska to Polska ale Ukraińców tam dość sporo będzie.