FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gary Wystarczy wrócić do Wimbledonu 2018 i pojedynku Isnera z Andersonem aby poczuć co znaczy typowe granie na trawie.
0
@Rastafarnianin Nie ma problemu.Udźwignę ten ciężar.
0
@Gary Na to już wielkich szans nie było po kontuzjach z lat 2002-2004.Roger wtedy już wchodził na swój szczyt.Co prawda nie na mączce.
7
@NeroTFP1 Można zdjęcie jednego z trofeów Kyliana?
1
@LAMC_10 Nick Kyrgios to nie miał problemu z serwisem, z returnem w sumie też nie.Problemem była jego głowa i jego różne dziwne pomysły w trakcie meczu jako showman.Niczym Monfils.
2
@Encore Takie cuda mentalne w 4 rundzie przy stracie tylu serwisów z rzędu to nawet u Kobiet już nie przejdą.
0
@Bocheno1 Ja akurat nie potrzebuję ;)
3
@michal26 Bez serwisu to na jakiejkolwiek nawierzchni nie ma czego szukać.
0
@Gary W sumie w 2004 miałeś taki mecz.Guga zniszczył Rogera wtedy.
1
@MessiForeverTheBest Patrząc na ostatnią formę to Svitolina/Kostyuk ale zwłaszcza Svitolina zdziwię się jak polegną przed finałem.Rzym i Foro Italico nie kłamało w ich formie.
0
@Encore To On Krzysiek a nie Piotruś.
1
@MessiForeverTheBest Pora na Ukrainkę zapewne.
2
@kamyk_23 W tenisie Jeden Pan z Serbii przyzwyczaił że życie w tej dyscyplinie nie kończy się po przekroczeniu 30 roku życia i nagle ludzie myśleli że u kobiet będzie podobnie z uwagi na choćby Serenę Williams a tutaj właśnie jest na odwrót.Zwykle jak wejdzie się mocno na szczyt w młodym wieku to im starsza zawodniczka tym trudniej wygrywać.
0
@gumaz Lijewski ma na nich swój plan.
0
@Barca_Big_Moment Zadomowili się tam dobrze od 2 lat.
3
@Bocheno1 Przytul ją.Powinno pomóc.
0
@Encore Od 2 seta lepiej się czuła niż Iga.
2
Tenis tenisem ale dla fanów ręcznej w Polsce dzisiaj taka wiadomość ze możemy mieć nowych mistrzów-tym razem z Industrii Kielc.Choć od 2010 roku to jak w szkockiej lidze piłkarskiej zmiana jak w Glasgow.
2
@kamyk_23 O 17:30.
1
@kocuur Ona sobie najwyraźniej z tego sprawy nie zdaje i nie widzi problemu.
1
Ciekawe czy i Pszczółkę Maję zmiana warunków nie wybije kompletnie z rytmu.Choć Ona już wczoraj została mocno przetestowana w przeciwieństwie do Igi.
0
@agaFCB Ukraiński ćwierćfinał.
0
@mekston Ten cudowny Wimbledon 2025 może być na dłuższy czas jej ostatnim szlemem.
2
@Comentateiro Ja mam jedną przyczynę.Wina rywalki.
4
Marny prezent na 25 urodziny.Brawa dla Marty.
0
@APTAPT Z Halep na początku kariery na RG 2019.
6
@NeroTFP1 Teraz to Igę paraliżują takie rywalki.
0
@tbas Pytanie czy to warunki nie zrobiły swoje bo się zrobiło nieco chłodniej.Bo do 1 przełamania Ukrainki serwis był dość dobry.
2
Teraz liczyć na to że Marta z Ukrainy dozna czegoś na miarę Sinnera z Argentyńczykiem ale w tych warunkach to cóż..:)
7
@NeroTFP1 I tak pozostanie najlepszą tenisistką w polskiej historii.Tych sukcesów jakie osiągnęła nikt jej nie odbierze.