FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalończyk 99 Piotrusie mogą być dla naszych zbyt szybkie.
1
@Kapitan hawk Dobrze jest.Tylko mistrzostwa nie będzie.
5
Redaktor Tomasz Ćwiąkała-Poczucie zobojętnienia.Daję gotowca na jutrzejszy tytuł odcinka.
0
@Barcaa12 Szkoda.Przydałaby się jego pewność siebie w obronie.
2
@Marusek Zazwyczaj wystarczał im jeden strzał i wpadało.
3
@PatrychoO Dać Ci miskę?
0
@FLYP Poczucie obojętności-tytuł filmiku.
0
Dziwne że jeszcze nie wpadło coś na 0:3.
0
@Lanosss Ale w tym roku gola jeszcze szczylą.
1
@kcule14 Ten obecny mecz to taki przedsmak po prostu.
2
Dobrze! bijcie się chłopaki! typowy mecz towarzyski xd
2
Dobrze obronił Lizboniak jeden..
1
@Giwera Mało Ci emocji w tym meczu?
3
@Verore W sumie w obecnym stylu xd
2
@Kubajnos345 A co Ci przeszkadza ten mecz?
3
@kcule14 Na Euro 2016 miał 19 więc spoko.
1
@takisobiektos Drugi Tsitsipas xd
1
@Marusek Oby tylko nie w bramkę Bułeczki.
0
Co Polska może poprawić w drugiej połowie?
0
@Balboa901 Dlatego że była spięta jak jajka u byka.
0
@Czajka90 Niech idzie sobie z dala od Siedlec.
1
@blakkudium Niech jadą sobie pozwiedzać.
1
@blakkudium W tej czapeczce z Porto nawet podobny do mnie.Ja mogę sobie potańczyć w przeciwieństwie do Arsenalu.
1
@Faro Nie wygrałaby.
0
@krycha2201 Xavi odrzuci na 100 procent.
5
@AmigoBlancos Polskę pewnie też w tej minucie by ogrywali.
0
@BorzyKrzys Mogę się wystroić na Sampaoliego.
0
@UriBoyka Są pozytywy że mecz ciekawszy.
2
@BorzyKrzys Ja może powinienem spróbować swoich sił.
0
@Balboa901 Sprawy polityczne mnie mało interesują.Co do sportowych to widać że to tylko towarzyskie jest.