1

@Katalończyk 99 Piotrusie mogą być dla naszych zbyt szybkie.

1

@Kapitan hawk Dobrze jest.Tylko mistrzostwa nie będzie.

5

Redaktor Tomasz Ćwiąkała-Poczucie zobojętnienia.Daję gotowca na jutrzejszy tytuł odcinka.

0

@Barcaa12 Szkoda.Przydałaby się jego pewność siebie w obronie.

2

@Marusek Zazwyczaj wystarczał im jeden strzał i wpadało.

3

@PatrychoO Dać Ci miskę?

0

@FLYP Poczucie obojętności-tytuł filmiku.

0

Dziwne że jeszcze nie wpadło coś na 0:3.

0

@Lanosss Ale w tym roku gola jeszcze szczylą.

1

@kcule14 Ten obecny mecz to taki przedsmak po prostu.

2

Dobrze! bijcie się chłopaki! typowy mecz towarzyski xd

2

Dobrze obronił Lizboniak jeden..

1

@Giwera Mało Ci emocji w tym meczu?

3

@Verore W sumie w obecnym stylu xd

2

@Kubajnos345 A co Ci przeszkadza ten mecz?

3

@kcule14 Na Euro 2016 miał 19 więc spoko.

1

@takisobiektos Drugi Tsitsipas xd

1

@Marusek Oby tylko nie w bramkę Bułeczki.

0

Co Polska może poprawić w drugiej połowie?

0

@Balboa901 Dlatego że była spięta jak jajka u byka.

0

@Czajka90 Niech idzie sobie z dala od Siedlec.

1

@blakkudium Niech jadą sobie pozwiedzać.

1

@blakkudium W tej czapeczce z Porto nawet podobny do mnie.Ja mogę sobie potańczyć w przeciwieństwie do Arsenalu.

1

@Faro Nie wygrałaby.

0

@krycha2201 Xavi odrzuci na 100 procent.

5

@AmigoBlancos Polskę pewnie też w tej minucie by ogrywali.

0

@BorzyKrzys Mogę się wystroić na Sampaoliego.

0

@UriBoyka Są pozytywy że mecz ciekawszy.

2

@BorzyKrzys Ja może powinienem spróbować swoich sił.

0

@Balboa901 Sprawy polityczne mnie mało interesują.Co do sportowych to widać że to tylko towarzyskie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?