FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Mimo wszystko chyba na ćwierćfinale to będzie koniec.Drugi raz przetrwał swój kryzys.
0
@gumaz Wleci u kogoś innego.
18
Nareszcie wróciła reprezentacja.
4
@MessiForeverTheBest Tutaj w USA przynajmniej unikną finału.
3
@kubix05 No to po zwycięstwo 3:2.
0
@agaFCB Starszy Hiszpan może jej nie wytrzymać z uwagi na problem fizyczny.
0
Dają sobie zdrowo młodszy i starszy Hiszpan.Bez oszczędzania się.
0
@agaFCB Troszkę jest to liczenie na cud no ale inaczej się nie da dla 39 latka.
2
@MessiForeverTheBest To jeszcze niech ogłosi gdzie odchodzi.
0
@mekston Dlatego nie przekreślam go jeszcze definitywnie.Chyba że rzeczywiście nastąpi seria godna Tsitsipasa czyli po 2 rundzie pakowanie do domu.
1
@blakkudium Podobno potężny.
1
@MessiForeverTheBest Tutaj bardziej chodzi o postronnych kibiców bo towarzysko murować się nie wypada.
0
@agaFCB Dziadek ale wciąż groźny dla lat 90.
1
@Encore Taki zjazd chyba jest potrzebny.
1
@Laminedependencia Tak.Za niecałe 2 godziny.
0
@MessiForeverTheBest Jak to nie oglądam? pewnie że obejrzę.Reprezentacje to mój ulubiony okres.
2
@PatrychoO Obiecuję ofensywne granie z chęcią zwycięstwa.
4
@MessiForeverTheBest Szacuneczek Crystal za brak błędu stracenia gola po prowadzeniu 1:0.
1
@agaFCB Zakładam że już takiej nie będzie przez kilka szlemów kolejnych aby Sinnera i Alcaraza nie było w 3 rundzie czy Djokovicia.
0
@svensonFCB To ta La Masia pewnie.
0
@agaFCB Jak i tutaj się nie uda to już nie wiem kiedy i gdzie ma się udać poza Nowym Jorkiem.
0
@Faro Nie Chciałbyś zostać redaktorem?
0
@svensonFCB Kiedy awans wyżej?
0
@mekston Może do półfinału wejdzie bez większego draśnięcia jak reszta. @agaFCB Albo jak wszyscy myślą że tak będzie to jest ten czas na triumf kogoś z lat 90(memicznych)
0
@BHAFCB Jeszcze zagra ćwierćfinał ze Zverevem.Czemu to takie istotne? a no temu że w najpoważniejszej szansie obydwu tych tenisistów na szlema spotkali się na US Open 2020 w półfinale i Pablo mógł to wygrać.
1
@PatrychoO Chodź chodź tutaj Tomek @Popitek12 i potwierdź.
0
Elina Switolina dzisiaj pokazuje to czego Idze zabrakło.Czyli zresetowania głowy po nieudanym 1 secie.
0
@takisobiektos 17 lat czekała..
0
@Ilka Zaskakująco jednostronne te finały.
1
@kubix05 Nie.To tak nie działa łatwo.To że będę oglądał jakieś pojedyncze mecze wyłącznie Porto nie zmienia sytuacji sprzed sezonu 24/25.