FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PIWOSZ89 Traktujmy to jak mecz otwarcia na mundialu.
0
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.
2
@blakkudium Szkoda że pewnie spadną z ligi.
1
@Gibbon_FCB Chyba zaczyna łapać choroba zwana selekcjonerozą.A to ponownie jednoroczny przypadek.
1
Pora zadać pytanie.Czy ten mecz był warty rozegrania?
1
@Frimpong Piotrusie mogą być dla nas zbyt szybcy.
0
@Colon A razem z nim Andrzejek z Rosji.
1
@Hosh Może się pokryć jeśli Wieczysta szybko nie strzeli.
1
@Katalończyk 99 W meczach o stawkę przegrywamy na spinie.
1
@Hosh Czyli 0:0 i zaraz dodatkowe 30 minut.Nie widzę problemów.
2
@MirusAmisz 1/3 obronione.Dobry początek.Z Nigerią oby 2/3.
0
@Frimpong Za Euro 2016 jest.
3
Oo, sensacja nie ma 0:3.Zwykle jeden strzał Ukrainie wystarczał do gola.
1
@Hosh W ważniejszej II połowie na zero z tyłu.
0
@Katalończyk 99 I byś miał taki mecz otwarcia jak ten tutaj xd
2
@Hosh Dobrze przesuwamy.
1
@tbas Na paszportach z Afryki kilku Piotrusiów się wynajdzie.
2
@PatrychoO Gramy na luzie.
1
@turhiay My lubimy być w tym miejscu.
1
@kcule14 A jak ktoś będzie mówił że się podkładamy to mu łeb urwę!
4
@turhiay Dlatego że to coroczna tradycja.
0
@Balboa901 Wiem ale dobrze się bawię.
2
@PatrychoO Pozmywaj teraz podłogę.
0
@tbas Serbowie są gorsi od Polski.
2
@Hosh "Zna szatnię"
0
Jeszcze 20 minut Panowie-dociągnąć!
0
@partymaker Dlatego że niespecjalnie jest następca.
0
@Katalończyk 99 Jak mamy za nimi pędzić skoro Oni tacy wybiegani i szybcy?
0
Są pewne dziurki w obronie.
0
@Ogorinho1974 Kiedy Janek jest na boisku odczuwam wewnętrzny spokój.