2

@PIWOSZ89 Traktujmy to jak mecz otwarcia na mundialu.

0

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.

2

@blakkudium Szkoda że pewnie spadną z ligi.

1

@Gibbon_FCB Chyba zaczyna łapać choroba zwana selekcjonerozą.A to ponownie jednoroczny przypadek.

1

Pora zadać pytanie.Czy ten mecz był warty rozegrania?

1

@Frimpong Piotrusie mogą być dla nas zbyt szybcy.

0

@Colon A razem z nim Andrzejek z Rosji.

1

@Hosh Może się pokryć jeśli Wieczysta szybko nie strzeli.

1

@Katalończyk 99 W meczach o stawkę przegrywamy na spinie.

1

@Hosh Czyli 0:0 i zaraz dodatkowe 30 minut.Nie widzę problemów.

2

@MirusAmisz 1/3 obronione.Dobry początek.Z Nigerią oby 2/3.

0

@Frimpong Za Euro 2016 jest.

3

Oo, sensacja nie ma 0:3.Zwykle jeden strzał Ukrainie wystarczał do gola.

1

@Hosh W ważniejszej II połowie na zero z tyłu.

0

@Katalończyk 99 I byś miał taki mecz otwarcia jak ten tutaj xd

2

@Hosh Dobrze przesuwamy.

1

@tbas Na paszportach z Afryki kilku Piotrusiów się wynajdzie.

2

@PatrychoO Gramy na luzie.

1

@turhiay My lubimy być w tym miejscu.

1

@kcule14 A jak ktoś będzie mówił że się podkładamy to mu łeb urwę!

4

@turhiay Dlatego że to coroczna tradycja.

0

@Balboa901 Wiem ale dobrze się bawię.

2

@PatrychoO Pozmywaj teraz podłogę.

0

@tbas Serbowie są gorsi od Polski.

2

@Hosh "Zna szatnię"

0

Jeszcze 20 minut Panowie-dociągnąć!

0

@partymaker Dlatego że niespecjalnie jest następca.

0

@Katalończyk 99 Jak mamy za nimi pędzić skoro Oni tacy wybiegani i szybcy?

0

Są pewne dziurki w obronie.

0

@Ogorinho1974 Kiedy Janek jest na boisku odczuwam wewnętrzny spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?