0

@gumaz To też ale widzę że słaby temat i nic nie warty. @michaleu Dlatego że w tenisie to dość normalne rzeczy.

2

@Safrani Cześć Oski :) @Barca_Big_Moment Tutaj Pszczółka jeszcze tak często nie kuca.

0

@mekston Ta strona drabinki jakaś taka nijaka jest w porównaniu do wczorajszej.

2

@mekston Tego chłopa nie dało się pokonać przed macierzyństwem mimo szczerych chęci rywalek.

1

@MessiForeverTheBest Ukryć i skrócić.Szkoda że Iga wczoraj tego nie potrafiła zupełnie zrobić.

0

@mekston U kobiet aby ułatwić granie to tak.

1

@Barca_Big_Moment Aga Radwańska kiedyś próbowała coś podobnego grać.

1

@Mario96w Erotyku Ty!

0

@mekston Gra na jednym serwisie spowoduje że tenis pójdzie w stronę siatkówki.

0

@Vegeta88 W sensie do PSG? wykonalne.Ale do Barcelony jest równie wysoce prawdopodobne że trafi skoro tyle jest plotek tylko niekoniecznie już teraz.

2

@Barca_Big_Moment Zwłaszcza te balony i dość częste skróty.

0

@BojanKriKicz LeBron również ma hejterów i to dość ostrych zwłaszcza po decyzji 2010.Victor jeszcze nie ma ale znając życie będzie miał bo tak być musi.Zwłaszcza jeśli zdobędzie pierścień.

0

@Colon Rozpoczęła pojedynek przed kwadransem.

2

Specyficzna technika Pszczółki Mai w porównaniu do typowego młotkowania kobiecego tenisa.I to jeszcze leworęczna.

5

@majkiii Przyjdzie ale w innym roku.

0

@mekston Może Panie powinny mieć 3 serwisy w ramach ułatwienia?

0

@mekston Co może pójść nie tak? pomyślał sobie RR w 1/8 finału..

0

@mekston Najwyraźniej nie lubią.Za duży luz, za mała presja.

2

@misterio Dziwne że nie Huragan Pobiedziska.

0

@mekston Pora zadać pytanie czy Zverev nie jest na tych dwóch już za stary?

0

@mekston Raczej tzw. włoskie 5-1.

0

@Encore Właśnie przez taką moc tych uderzeń mam z nim ten problem jakim będą ewentualne kontuzje nadgarstka.Bo to nie są żarty.

3

@takisobiektos To coś dla Igi Świątek dobrego.

4

@MessiForeverTheBest Nazwy drużyn z niższych lig są zajebiste.Zwłaszcza Wikęnd Luzino.

0

@Colon Brawo a Rublow mnie nie zaskoczył od 0-2 w setach.

1

@kocuur Jakby Robert chciał to Robert niech dołączy ;)

1

@kocuur Byle nie podzielili losu KKS-1925 z II ligi po nieudanych barażach.

1

@Adran360 Aż tak dobrze to nie jest xd

2

@kocuur Jeszcze w 2020 byli w Okręgówce xd

0

@mekston A więc Fonseca w ćwierćfinale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?