FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz To też ale widzę że słaby temat i nic nie warty. @michaleu Dlatego że w tenisie to dość normalne rzeczy.
2
@Safrani Cześć Oski :) @Barca_Big_Moment Tutaj Pszczółka jeszcze tak często nie kuca.
0
@mekston Ta strona drabinki jakaś taka nijaka jest w porównaniu do wczorajszej.
2
@mekston Tego chłopa nie dało się pokonać przed macierzyństwem mimo szczerych chęci rywalek.
1
@MessiForeverTheBest Ukryć i skrócić.Szkoda że Iga wczoraj tego nie potrafiła zupełnie zrobić.
0
@mekston U kobiet aby ułatwić granie to tak.
1
@Barca_Big_Moment Aga Radwańska kiedyś próbowała coś podobnego grać.
1
@Mario96w Erotyku Ty!
0
@mekston Gra na jednym serwisie spowoduje że tenis pójdzie w stronę siatkówki.
0
@Vegeta88 W sensie do PSG? wykonalne.Ale do Barcelony jest równie wysoce prawdopodobne że trafi skoro tyle jest plotek tylko niekoniecznie już teraz.
2
@Barca_Big_Moment Zwłaszcza te balony i dość częste skróty.
0
@BojanKriKicz LeBron również ma hejterów i to dość ostrych zwłaszcza po decyzji 2010.Victor jeszcze nie ma ale znając życie będzie miał bo tak być musi.Zwłaszcza jeśli zdobędzie pierścień.
0
@Colon Rozpoczęła pojedynek przed kwadransem.
2
Specyficzna technika Pszczółki Mai w porównaniu do typowego młotkowania kobiecego tenisa.I to jeszcze leworęczna.
5
@majkiii Przyjdzie ale w innym roku.
0
@mekston Może Panie powinny mieć 3 serwisy w ramach ułatwienia?
0
@mekston Co może pójść nie tak? pomyślał sobie RR w 1/8 finału..
0
@mekston Najwyraźniej nie lubią.Za duży luz, za mała presja.
2
@misterio Dziwne że nie Huragan Pobiedziska.
0
@mekston Pora zadać pytanie czy Zverev nie jest na tych dwóch już za stary?
0
@mekston Raczej tzw. włoskie 5-1.
0
@Encore Właśnie przez taką moc tych uderzeń mam z nim ten problem jakim będą ewentualne kontuzje nadgarstka.Bo to nie są żarty.
3
@takisobiektos To coś dla Igi Świątek dobrego.
4
@MessiForeverTheBest Nazwy drużyn z niższych lig są zajebiste.Zwłaszcza Wikęnd Luzino.
0
@Colon Brawo a Rublow mnie nie zaskoczył od 0-2 w setach.
1
@kocuur Jakby Robert chciał to Robert niech dołączy ;)
1
@kocuur Byle nie podzielili losu KKS-1925 z II ligi po nieudanych barażach.
1
@Adran360 Aż tak dobrze to nie jest xd
2
@kocuur Jeszcze w 2020 byli w Okręgówce xd
0
@mekston A więc Fonseca w ćwierćfinale.