1

@Agrafka Oby właściciel nie zawinął szybko zabawek do Wisły.

0

Szczęście Ruuda teraz.

0

@mekston Co za szok.

0

@RinooniR Do toalety niewątpliwie dojdzie za potrzebą fizjologiczną bo do Jurgena to nawet niech nie startuje xd

4

To teraz czekać na KTS Weszło z awansem do Ekstraklasy.Tak szybko jak Wieczysta już nie zrobią.

0

@Destroyer_of_Worlds W lipcu otrzymasz odpowiedź xd

0

@mekston I słusznie bo mógłby szykować się do domu.

0

@Faro Nie dałby rady.Raz że rzadko by się spotykał a dwa to musiałby mieć wyniki tu i teraz bo jakiekolwiek wpadki są tutaj bardzo piętnowane.

0

Ruud po tym bardzo długim gemie wygrać jeu decisif bo z 0-2 nie wróci ze zdrowym Joao.Wieczysta Kraków w 6 lat od Okręgówki do Ekstraklasy.Gratulacje dla Prezesa Kwietnia.

1

@RinooniR Jeśli dojdzie do zwolnienia to obcokrajowiec po 2 Polakach bo zatęsknimy za pięknym angielskim.Tylko tym razem może to nie będzie Portugalczyk. @Faro Ten to dopiero by się zdziwił co tutaj się czasami odstawia xd

1

@michaleu A mogę zdjęcie Ferenca Puskasa?

5

Błyskawiczna to może być droga Wieczystej od A-klasy do Ekstraklasy.Przedwczesna radość Fonseci xd

0

@Encore Jeśli nie już obecnie.

0

@Colon Fonseca ma chyba przestrzelony pesel i chyba ma więcej niż 19 lat.

0

@Cobra303 Jak to mówią finałów się nie gra-finały się wygrywa.

0

@BHAFCB Z normalnym zdrowiem zapewne by poległ w ramach kary za 2 seta.

1

@BojanKriKicz Nie chciało im się grać to dostali przekopę.

0

@takisobiektos Tylko kto ma wskoczyć za niego aby po 5 meczach znowu nie rozpoczął się proces zwalniania?

0

@BHAFCB Ja bym za to go chciał widzieć ponownie w ćwierćfinale i poprawieniu pewnej statystyki xd

0

Kuba Mensik ma jednak kruche zdrowie fizyczne..

0

@mekston Jedynie co widzę aby zrobił remontadę to siadające zdrowie Czecha.

1

@Rifek Podsumowanie tego meczu.

2

@AmigoBlancos Teraz zakochamy się w selekcjonerze zagranicznym bo będzie potrafił angielski.Kuleszę wystarczy mocniej nacisnąć i zwalnia selekcjonera.

1

@TR3YWAY Powiem Ci Mario że ładną masz fryzurę jak patrzę na ten filmik ale nie wiedziałem że tak pchasz się od tylca.

0

@mekston Spokojnie.To Rublow.Jeszcze zaraz uderzy rakietą o blat i powie blyat..

5

@TR3YWAY Dziwne oglądasz filmiki pornograficzna świnio.

0

@mekston Stefan.

3

@turhiay Nie trzeba czekać do zwolnienia Urbana aby widzieć niekompetencję prezesa i jego federacji.

1

Tylko poprzeczka Chrobrego.

0

@mekston Dziwne by było gdyby znowu utrzymał do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?