FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Agrafka Oby właściciel nie zawinął szybko zabawek do Wisły.
0
Szczęście Ruuda teraz.
0
@mekston Co za szok.
0
@RinooniR Do toalety niewątpliwie dojdzie za potrzebą fizjologiczną bo do Jurgena to nawet niech nie startuje xd
4
To teraz czekać na KTS Weszło z awansem do Ekstraklasy.Tak szybko jak Wieczysta już nie zrobią.
0
@Destroyer_of_Worlds W lipcu otrzymasz odpowiedź xd
0
@mekston I słusznie bo mógłby szykować się do domu.
0
@Faro Nie dałby rady.Raz że rzadko by się spotykał a dwa to musiałby mieć wyniki tu i teraz bo jakiekolwiek wpadki są tutaj bardzo piętnowane.
0
Ruud po tym bardzo długim gemie wygrać jeu decisif bo z 0-2 nie wróci ze zdrowym Joao.Wieczysta Kraków w 6 lat od Okręgówki do Ekstraklasy.Gratulacje dla Prezesa Kwietnia.
1
@RinooniR Jeśli dojdzie do zwolnienia to obcokrajowiec po 2 Polakach bo zatęsknimy za pięknym angielskim.Tylko tym razem może to nie będzie Portugalczyk. @Faro Ten to dopiero by się zdziwił co tutaj się czasami odstawia xd
1
@michaleu A mogę zdjęcie Ferenca Puskasa?
5
Błyskawiczna to może być droga Wieczystej od A-klasy do Ekstraklasy.Przedwczesna radość Fonseci xd
0
@Encore Jeśli nie już obecnie.
0
@Colon Fonseca ma chyba przestrzelony pesel i chyba ma więcej niż 19 lat.
0
@Cobra303 Jak to mówią finałów się nie gra-finały się wygrywa.
0
@BHAFCB Z normalnym zdrowiem zapewne by poległ w ramach kary za 2 seta.
1
@BojanKriKicz Nie chciało im się grać to dostali przekopę.
0
@takisobiektos Tylko kto ma wskoczyć za niego aby po 5 meczach znowu nie rozpoczął się proces zwalniania?
0
@BHAFCB Ja bym za to go chciał widzieć ponownie w ćwierćfinale i poprawieniu pewnej statystyki xd
0
Kuba Mensik ma jednak kruche zdrowie fizyczne..
0
@mekston Jedynie co widzę aby zrobił remontadę to siadające zdrowie Czecha.
1
@Rifek Podsumowanie tego meczu.
2
@AmigoBlancos Teraz zakochamy się w selekcjonerze zagranicznym bo będzie potrafił angielski.Kuleszę wystarczy mocniej nacisnąć i zwalnia selekcjonera.
1
@TR3YWAY Powiem Ci Mario że ładną masz fryzurę jak patrzę na ten filmik ale nie wiedziałem że tak pchasz się od tylca.
0
@mekston Spokojnie.To Rublow.Jeszcze zaraz uderzy rakietą o blat i powie blyat..
5
@TR3YWAY Dziwne oglądasz filmiki pornograficzna świnio.
0
@mekston Stefan.
3
@turhiay Nie trzeba czekać do zwolnienia Urbana aby widzieć niekompetencję prezesa i jego federacji.
1
Tylko poprzeczka Chrobrego.
0
@mekston Dziwne by było gdyby znowu utrzymał do końca.