1

@Colon Jednak coś w baku zostało Francesowi po Hurkaczu. @agaFCB I słusznie.Trzeba trzepać rekord 5 setówek tak aby nikt nigdy go nie pobił.

1

@michal26 Zgadza się.

0

@michal26 I słusznie! to co? finał rosyjsko-ukraiński?

0

@Colon I powinien wygrać chociaż te 2 sety no ale to Ruud-za dobry chłopak na wygrywanie wielkich meczów.

2

@aspr1me Stare czasy jak jeszcze Stanowski był uśmiechnięty przed kamerą bo w tamtym czasie poza kamerą działo się niespokojnie..

0

@mekston Sinner ich po prostu blokował Koniku.

1

@Colon Tak jak Ruuda w jednym z wczorajszych punktów w przegranej na Brazola.

0

@Eklerek To o jakim rozdartym sercu mówisz.Nie widzę problemu.

0

@mekston Fajnofunkcjonowanie.

0

@Eklerek Możesz być za Rosjanką.Nie ma problemu.

2

@michal26 Iga nie wygląda na kogoś kto chce cokolwiek zmieniać.

1

@Eklerek Niech wpierw przejdzie Rosjankę.Później zobaczymy.Może zdarzy się coś na miarę Gen.G w półfinałach międzynarodowych turniejów czyli stres.

0

@APTAPT Jak najbardziej.

1

@Eklerek Był bo wali bomby.

0

Z Lady Thor Białorusi żartów nie ma.

1

@Eklerek Mogłaby troszkę drasnąć Arynę 1 setem.

0

@Eklerek Chodź typowe młotki nie lubią takiego grania.

1

@Arkon Nerwy są zbędne.

0

@Barca_Big_Moment Tutaj już chyba za ciężko będzie nawet jeśli ten styl niespecjalnie będzie leżał Sabalence.

3

@Eklerek Tu skrót, tu slice, tu pyk-pyk backhand i po półfinał.

0

@Barca_Big_Moment Ciekawe czemu...:)

2

@Barca_Big_Moment Ukrainki są w bardzo wysokiej formie i w takiej aby pokonać Arynę.

0

@FCBparasiempre Jeśli będą 3 sety.

0

@APTAPT Da się ale w finale.

0

@FCBparasiempre Do północy nie pograją.Za mało setów.

0

@Bernard777 Aż tak późno to nie.

1

@FCBparasiempre Wielki mecz to nie był.

1

@HypeR Którzy nie potrafią ich przekuć w jakiś sukces sportowy.

2

@Balboa901 To prawda.I to jeszcze z młotkiem zamiast rakiety.

2

@Arkon Nie mam takich zwrotów których nie znoszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?