FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Jednak coś w baku zostało Francesowi po Hurkaczu. @agaFCB I słusznie.Trzeba trzepać rekord 5 setówek tak aby nikt nigdy go nie pobił.
1
@michal26 Zgadza się.
0
@michal26 I słusznie! to co? finał rosyjsko-ukraiński?
0
@Colon I powinien wygrać chociaż te 2 sety no ale to Ruud-za dobry chłopak na wygrywanie wielkich meczów.
2
@aspr1me Stare czasy jak jeszcze Stanowski był uśmiechnięty przed kamerą bo w tamtym czasie poza kamerą działo się niespokojnie..
0
@mekston Sinner ich po prostu blokował Koniku.
1
@Colon Tak jak Ruuda w jednym z wczorajszych punktów w przegranej na Brazola.
0
@Eklerek To o jakim rozdartym sercu mówisz.Nie widzę problemu.
0
@mekston Fajnofunkcjonowanie.
0
@Eklerek Możesz być za Rosjanką.Nie ma problemu.
2
@michal26 Iga nie wygląda na kogoś kto chce cokolwiek zmieniać.
1
@Eklerek Niech wpierw przejdzie Rosjankę.Później zobaczymy.Może zdarzy się coś na miarę Gen.G w półfinałach międzynarodowych turniejów czyli stres.
0
@APTAPT Jak najbardziej.
1
@Eklerek Był bo wali bomby.
0
Z Lady Thor Białorusi żartów nie ma.
1
@Eklerek Mogłaby troszkę drasnąć Arynę 1 setem.
0
@Eklerek Chodź typowe młotki nie lubią takiego grania.
1
@Arkon Nerwy są zbędne.
0
@Barca_Big_Moment Tutaj już chyba za ciężko będzie nawet jeśli ten styl niespecjalnie będzie leżał Sabalence.
3
@Eklerek Tu skrót, tu slice, tu pyk-pyk backhand i po półfinał.
0
@Barca_Big_Moment Ciekawe czemu...:)
2
@Barca_Big_Moment Ukrainki są w bardzo wysokiej formie i w takiej aby pokonać Arynę.
0
@FCBparasiempre Jeśli będą 3 sety.
0
@APTAPT Da się ale w finale.
0
@FCBparasiempre Do północy nie pograją.Za mało setów.
0
@Bernard777 Aż tak późno to nie.
1
@FCBparasiempre Wielki mecz to nie był.
1
@HypeR Którzy nie potrafią ich przekuć w jakiś sukces sportowy.
2
@Balboa901 To prawda.I to jeszcze z młotkiem zamiast rakiety.
2
@Arkon Nie mam takich zwrotów których nie znoszę.