1

@Faro Edward Warchocki.

0

@Czajka90 Może być finalista Pucharu Portugalii 2026 ;)

0

@tbas Pewnie jakiś rap.

0

Chorwaci sobie nie radzą w sparingu? a może by tak zmienić selekcjonera?

2

@MessiForeverTheBest Popeusz chyba jest Tomaszem finalnie.

1

@Pawel13sz Joao Bednarek

0

@MessiForeverTheBest Popi nie jest Anią.

2

@Popitek12 Pozwól mu wyjść a nie go więzisz tam.

1

@Giwera I słusznie.Brawa dla Zawiszy.

0

@gumaz Do innych można pisać ale do Pana Borka trzeba z wyjątkowym szacunkiem i jeszcze trzeba zapytać o ewentualną rozmowę czy się zgodzi na kolanach.

1

@gumaz Pan Borek? oj to "niestety" nie będzie wysoka aktywność.

1

@gumaz Co Ja prowadzącym Kanału Sportowego Jestem?

1

Ciekawe co dalej w takim razie z Rubenem Amorimem bo to On miał zostać nowym trenerem Orzełków ale jak widać to tylko były ploteczki.

2

@blakkudium Życzę mu wicemistrzostwa Lizbony!

0

@JordiAlbion Ich rywale z Nowego Sącza kiedyś potrafili na jeden sezon nawet zagrać w Ekstraklasie.To są generalnie kluby pod zaplecze Ekstraklasy. @tomcias10 Stawiam na Bielsko-Białą z awansem.

0

@Lanosss Tatuaż to za mało na miano Puchacza z Argentyny.

0

@PIWOSZ89 Idzie idzie Podbeskidzie wydaje się że awansuje bo złapali formę.

0

Olimpia Grudziądz jeszcze w sobotę była o minutę od 1 ligi...a teraz pozostanie już na kolejny sezon w II lidze (*)

0

@PIWOSZ89 Mieli pecha ze słupkiem 2 minuty przed faulem.

2

O kurczę...ale Sandecja robi psikusa gospodarzom.Ale Olimpia będzie pechowcem II ligi..

3

@Luciano99 To jest dopiero problem.Chce przejść a nie może.

0

@TR3YWAY Ty Jesteś sam Oski?

0

Gol Olimpii na 1-1 sprawił że obydwie ekipy grają jakby pod dogrywkę z wysokimi okopami obronnymi.Taka wojna pozycyjna.

2

@Encore Ciekawe z kim tego jednego przegrał..może z Hurkaczem? @mekston Tam był właśnie też typowy Zverev.Ja rozumiem że grał na końcowego bossa Roland Garrosa ale mieć 6-2 i dwa serwisy po swojej stronie i przegrać to trzeba umić.

0

@vangoor Wodę Ci zakręcili Oski?

1

@agaFCB Jak się wyłoży i nie da rady zwłaszcza na Fonsecę w półfinale to już nie ma o czym rozmawiać.Po prostu pozostanie bez szlema jako wieczny talent.

0

@vangoor Do startu mundialu tylko takie newsy Będziesz miał.I jak się sytuacja nie rozwiążę to po mundialu jeszcze.

2

W Grudziądzu mecz nabiera rumieńców.Oby po dogrywkę.

0

@vangoor To wymiotuj.Tylko posprzątaj.

0

@mekston Na to wygląda.Czyli przy okazji finał 4-setowy się zapowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?