FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Fajnofunkcjonowanie.
0
@Eklerek Możesz być za Rosjanką.Nie ma problemu.
2
@michal26 Iga nie wygląda na kogoś kto chce cokolwiek zmieniać.
1
@Eklerek Niech wpierw przejdzie Rosjankę.Później zobaczymy.Może zdarzy się coś na miarę Gen.G w półfinałach międzynarodowych turniejów czyli stres.
0
@APTAPT Jak najbardziej.
1
@Eklerek Był bo wali bomby.
0
Z Lady Thor Białorusi żartów nie ma.
1
@Eklerek Mogłaby troszkę drasnąć Arynę 1 setem.
0
@Eklerek Chodź typowe młotki nie lubią takiego grania.
1
@Arkon Nerwy są zbędne.
0
@Barca_Big_Moment Tutaj już chyba za ciężko będzie nawet jeśli ten styl niespecjalnie będzie leżał Sabalence.
3
@Eklerek Tu skrót, tu slice, tu pyk-pyk backhand i po półfinał.
0
@Barca_Big_Moment Ciekawe czemu...:)
2
@Barca_Big_Moment Ukrainki są w bardzo wysokiej formie i w takiej aby pokonać Arynę.
0
@FCBparasiempre Jeśli będą 3 sety.
0
@APTAPT Da się ale w finale.
0
@FCBparasiempre Do północy nie pograją.Za mało setów.
0
@Bernard777 Aż tak późno to nie.
1
@FCBparasiempre Wielki mecz to nie był.
1
@HypeR Którzy nie potrafią ich przekuć w jakiś sukces sportowy.
2
@Balboa901 To prawda.I to jeszcze z młotkiem zamiast rakiety.
2
@Arkon Nie mam takich zwrotów których nie znoszę.
2
Dwa mocne babsztyle na korcie.
0
@Bernard777 Potraktowała personalnie ten wpis.
0
@Czajka90 W czerwcu jeszcze.
3
@Giwera I Ty o mnie mówisz erosoman? wstyd mi za Ciebie.
0
@Kidd Dlatego po 1/16 wypier...bo z fazy grupowej ciężko nie wyjść.
1
@Giwera No czemu wolę Sabalienkę?
2
@Giwera Nic nie musi.Aryna musi! @gumaz A Ty Gieniuś nie płacz.
0
@Czajka90 Troszkę tęsknię ale możliwe że to wróci.