0

@mekston Fajnofunkcjonowanie.

0

@Eklerek Możesz być za Rosjanką.Nie ma problemu.

2

@michal26 Iga nie wygląda na kogoś kto chce cokolwiek zmieniać.

1

@Eklerek Niech wpierw przejdzie Rosjankę.Później zobaczymy.Może zdarzy się coś na miarę Gen.G w półfinałach międzynarodowych turniejów czyli stres.

0

@APTAPT Jak najbardziej.

1

@Eklerek Był bo wali bomby.

0

Z Lady Thor Białorusi żartów nie ma.

1

@Eklerek Mogłaby troszkę drasnąć Arynę 1 setem.

0

@Eklerek Chodź typowe młotki nie lubią takiego grania.

1

@Arkon Nerwy są zbędne.

0

@Barca_Big_Moment Tutaj już chyba za ciężko będzie nawet jeśli ten styl niespecjalnie będzie leżał Sabalence.

3

@Eklerek Tu skrót, tu slice, tu pyk-pyk backhand i po półfinał.

0

@Barca_Big_Moment Ciekawe czemu...:)

2

@Barca_Big_Moment Ukrainki są w bardzo wysokiej formie i w takiej aby pokonać Arynę.

0

@FCBparasiempre Jeśli będą 3 sety.

0

@APTAPT Da się ale w finale.

0

@FCBparasiempre Do północy nie pograją.Za mało setów.

0

@Bernard777 Aż tak późno to nie.

1

@FCBparasiempre Wielki mecz to nie był.

1

@HypeR Którzy nie potrafią ich przekuć w jakiś sukces sportowy.

2

@Balboa901 To prawda.I to jeszcze z młotkiem zamiast rakiety.

2

@Arkon Nie mam takich zwrotów których nie znoszę.

2

Dwa mocne babsztyle na korcie.

0

@Bernard777 Potraktowała personalnie ten wpis.

0

@Czajka90 W czerwcu jeszcze.

3

@Giwera I Ty o mnie mówisz erosoman? wstyd mi za Ciebie.

0

@Kidd Dlatego po 1/16 wypier...bo z fazy grupowej ciężko nie wyjść.

1

@Giwera No czemu wolę Sabalienkę?

2

@Giwera Nic nie musi.Aryna musi! @gumaz A Ty Gieniuś nie płacz.

0

@Czajka90 Troszkę tęsknię ale możliwe że to wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?