FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Dobrze że ten drugi w studio.
0
@Popitek12 Krystian, tu Krysia, tu Cristiano...coś mi nie gra.
2
@AmigoBlancos Ja mam jeszcze fajniejszy meczyk jutro.Polska z Nigerią!
2
@Laminedependencia Szkoda.Liczyłem na ewentualną wymianę Kiwiora na Araujo.
1
@Faro To i lepiej śpiewa.
1
@Faro Edward Warchocki.
0
@Czajka90 Może być finalista Pucharu Portugalii 2026 ;)
0
@tbas Pewnie jakiś rap.
0
Chorwaci sobie nie radzą w sparingu? a może by tak zmienić selekcjonera?
2
@MessiForeverTheBest Popeusz chyba jest Tomaszem finalnie.
1
@Pawel13sz Joao Bednarek
0
@MessiForeverTheBest Popi nie jest Anią.
2
@Popitek12 Pozwól mu wyjść a nie go więzisz tam.
1
@Giwera I słusznie.Brawa dla Zawiszy.
0
@gumaz Do innych można pisać ale do Pana Borka trzeba z wyjątkowym szacunkiem i jeszcze trzeba zapytać o ewentualną rozmowę czy się zgodzi na kolanach.
1
@gumaz Pan Borek? oj to "niestety" nie będzie wysoka aktywność.
1
@gumaz Co Ja prowadzącym Kanału Sportowego Jestem?
1
Ciekawe co dalej w takim razie z Rubenem Amorimem bo to On miał zostać nowym trenerem Orzełków ale jak widać to tylko były ploteczki.
2
@blakkudium Życzę mu wicemistrzostwa Lizbony!
0
@JordiAlbion Ich rywale z Nowego Sącza kiedyś potrafili na jeden sezon nawet zagrać w Ekstraklasie.To są generalnie kluby pod zaplecze Ekstraklasy. @tomcias10 Stawiam na Bielsko-Białą z awansem.
0
@Lanosss Tatuaż to za mało na miano Puchacza z Argentyny.
0
@PIWOSZ89 Idzie idzie Podbeskidzie wydaje się że awansuje bo złapali formę.
0
Olimpia Grudziądz jeszcze w sobotę była o minutę od 1 ligi...a teraz pozostanie już na kolejny sezon w II lidze (*)
0
@PIWOSZ89 Mieli pecha ze słupkiem 2 minuty przed faulem.
2
O kurczę...ale Sandecja robi psikusa gospodarzom.Ale Olimpia będzie pechowcem II ligi..
3
@Luciano99 To jest dopiero problem.Chce przejść a nie może.
0
@TR3YWAY Ty Jesteś sam Oski?
0
Gol Olimpii na 1-1 sprawił że obydwie ekipy grają jakby pod dogrywkę z wysokimi okopami obronnymi.Taka wojna pozycyjna.
2
@Encore Ciekawe z kim tego jednego przegrał..może z Hurkaczem? @mekston Tam był właśnie też typowy Zverev.Ja rozumiem że grał na końcowego bossa Roland Garrosa ale mieć 6-2 i dwa serwisy po swojej stronie i przegrać to trzeba umić.
0
@vangoor Wodę Ci zakręcili Oski?