FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dwa mocne babsztyle na korcie.
0
@Bernard777 Potraktowała personalnie ten wpis.
0
@Czajka90 W czerwcu jeszcze.
3
@Giwera I Ty o mnie mówisz erosoman? wstyd mi za Ciebie.
0
@Kidd Dlatego po 1/16 wypier...bo z fazy grupowej ciężko nie wyjść.
1
@Giwera No czemu wolę Sabalienkę?
2
@Giwera Nic nie musi.Aryna musi! @gumaz A Ty Gieniuś nie płacz.
0
@Czajka90 Troszkę tęsknię ale możliwe że to wróci.
1
@Kidd I to nie z uwagi na politykę.Po prostu nie lubię tej reprezentacji.Mają koszykówkę i tam niech zdobywają mistrzostwo.
1
@Kidd USA niech odpadają jak najszybciej.Nie potrzeba mi ich zbyt długo.
1
@Encore Wygrać dwucyfrową liczbę tego samego szlema to już liczba dość absurdalna...a gdzie 15 razy? 25 szlemów dzięki Djokoviciowi stało się bardziej wykonalne.
0
@Bilon87 Oby finał Iranu z Irakiem.Będę miał co oglądać.
1
Mocni Ci włosi w tenisa.To pewnie Sinner ich blokował do tej pory.
2
@Popitek12 Słyszałem że trenuje z piłką.
0
@mekston Czyli jak Linette.
1
@gumaz Wyrok prawomocny.
1
@MessiForeverTheBest Gdyby nie Szczecin to wróciłaby Polska za czasów Piastów/Jagiellonów.
0
@mekston Jeśli zaraz wygra wszystkie trofea to to co mówił Lewy w wywiadzie w Meczykach 3 lata temu może okazać się prorocze. @Kapitan9 I też z uwagi na to jak młodo wszedł od razu na szczyt.
0
@Jackazz Chyba tylko do debla ma wrócić.
1
@MessiForeverTheBest Nasza kadra wygrałaby z Norwegami!
1
@MessiForeverTheBest I słusznie.2000 już był i nie ma co wracać.
3
@Kaktusek To teraz z górki.
3
@Kgorecki2500 Ale vixa wjechała.
1
@Rastafarnianin Michał Pazdan znów przy Łazienkowskiej.
0
@Lionel_Messi10 Niech uważa na mecze towarzyskie bo liczy się wynik...a nie to nie ta reprezentacja.
0
@Giwera Ostatni rok mnie od tego odrzuca.Nie ma co bardzo oglądać turnieju gdzie i tak wiadomo kto wygra.
0
@Kazragore Na niego specyficznie w takim razie.
1
@Giwera Konkretny nareszcie temat.
0
@gumaz Chodzi o piękność?
1
@Verore O ile mu się to nie znudzi po prostu.