7

Co się pośmiali z reprezentacji to nasze...pora na finał baraży o Ekstraklasę.Tutaj śmiechy również będą bo o pierdołowatości Rublowa szkoda gadać.

4

@Katalończyk 99 To jeszcze młody talent.Ma czas.

0

@Hosh Proszę bardzo.

0

@DragonxNF Jak najbardziej.

1

@gumaz To niech sobie naleje.

1

@Arden To zdjęcie raczej nie zrobione po meczu.

2

@Xaviball Stawiam na Wieczystą.

2

@Lanosss Świetny debiut.

0

@Azazel_Pazuzu I zagryzł z prezesem.

2

Pan Mateusz z Dębicy chyba coś tam strzelił w trakcie meczu.

1

@turhiay Gorący to był 1 czerwca..

1

@turhiay A to chyba w Dzień Dziecka było.

0

@Faro Musiałbym do stolicy się przenieść a to daleko.

3

@Katalończyk 99 Zwłaszcza po Nawałce.

1

@MessiForeverTheBest Albo trzeba zmienić stroje albo...hymn, albo zawodników.

0

@mkord Przynajmniej tutaj potrafimy!

1

@Faro Właśnie.Może wstać we wtorek.

2

@MessiForeverTheBest Jak najbardziej.

0

@mekston M.in. oraz kryzys polskiej piłki. @Faro Zajmuję się Wieczystą oraz Chrobrym.

0

@mekston Podpatrzył pewną reprezentację z Wrocławia.

0

@mekston I tylko z nim i ewentualnie Mensikiem.

6

@Faro Nie mam czasu na takie pierdoły.

1

@gumaz Spokojnie.Jeszcze 20-25 minut przygotowań. @Dari0G Nowy Tomaszewski/Kowal. @MessiForeverTheBest Niech nagrywa frustrację Pana Borka.

0

@Dari0G Zaraz twitta Prezes wyśle z emotkami i spoko.

7

Mateusz Pan Borek się rozsierdził.

0

@MessiForeverTheBest Na ministra sportu.

0

@DragonxNF Może dodałbyś nicki do tych ankiet?

1

@Laminedependencia Pora pomyśleć co dalej z polskim sportem? czy nie lepiej zainwestować w sport główny? w politykę? tutaj jest godność-tutaj są wyniki(chyba) tutaj jest patriotyzm-tutaj jest walka!

1

@Dari0G Pora dzwonić do prezesa z tą propozycją.

1

My dobrze gramy ale wyników nie mamy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?