1

@mekston Dość istotny dla Mensika bo porażka tutaj w zasadzie przekreśla dalszy mecz.

2

@Eklerek Rozrysuj to w takim razie.

0

Oj taka wymiana to niekoniecznie jest dobra dla Kuby.

2

@MessiForeverTheBest Nie tym razem! oczywiście jeśli zachowa spokój i koncentrację.

1

@Eklerek Falstart Jana z Brazylii.

0

Mecz będzie ciekawszy jakby Kuba tak wygrał 1 partię.

1

@Gaucho Przynajmniej nie wali jakimś fałszywym tekstem w stylu "Real potrzebuje silnej Barcelony" bo to patrząc na obecne lata brzmi dość zabawnie. @Bartula Oglądalność tej ligi bez Realu lub Barcelony byłaby na poziomie ligi francuskiej, portugalskiej lub holenderskiej.

0

Guga Kuerten oczywiście na trybunach.

5

@lajcior Biały czy czarny?

1

@MessiForeverTheBest Ale bojler.

2

@Tasde Czyli te sukcesy przed 1992 są bez znaczenia? jeśli tak to w sumie szkoda takiego Milanu, Bayernu czy Nottingham Forrest które też potrafiły obronić puchar bo to i tak nikogo nie obchodzi.

2

@Tasde To Ja mam pytanie kontrujące.Dlaczego nie liczymy tych 3 pucharów Ajaxu?

1

@MessiForeverTheBest Akurat nie używam oksów.

0

@Eklerek Ma więcej w nogach ale psychicznie tym został zbudowany.W szczególności po triumfie z Djokoviciem.

5

@Giwera I to są ludzie których warto doceniać.

0

@Eklerek Nie doceniam bo z Andrzejkiem miał dziwny kryzys fizyczny od ledwo 3 seta gdzie warunki akurat były sprzyjające.

3

@Encore Dlatego że piłkarze wypoczęci.W tym nadchodzącym mundialu może być z tym gorzej.

0

@MessiForeverTheBest Szukam Polski ale nie mogę znaleźć.Czy to już wiek?

0

@Eklerek Można trzymać kciuki za underdoga niemniej szanse marne patrząc na to jak się musiał mordować z takim niepoczytalnym człowiekiem jak Rublow.

0

@Encore Dzieciak pod względem peselu ale psychicznie nie wygląda jak dzieciak.

0

@Colon Tylko że On właśnie fizycznie niedomaga w meczach dłuższych.

0

@Encore Gdzie upatrujesz jakieś szanse?

2

Kuba Mensik wielkich szans to na Joao Fonsecę nie ma.

0

@Arkon Coś jak Adamski.

0

@Arkon Kojarzę bo widziałem troszkę meczów Polonii włącznie z barażem Wieczystej.Super strzelec i bez niego Polonia w barażach by na pewno nie zagrała.Niemniej też ciekawy rozgrywający a nie rasowy lis pola karnego.

0

@Eklerek A co się wydarzyło Twojemu kolanu?

1

@blakkudium Do Chelsea go opchnąć.

1

@Arkon Ciekawe co w takim razie z Rajoviciem się stanie bo ma już solidną konkurencję.

0

@Eklerek Płacz to zdrowie.

0

@Criss18Barca Ciekawe czy po prostu idzie z uwagi na nieudane baraże czy już wcześniej miał taki ruch w głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?