FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Dość istotny dla Mensika bo porażka tutaj w zasadzie przekreśla dalszy mecz.
2
@Eklerek Rozrysuj to w takim razie.
0
Oj taka wymiana to niekoniecznie jest dobra dla Kuby.
2
@MessiForeverTheBest Nie tym razem! oczywiście jeśli zachowa spokój i koncentrację.
1
@Eklerek Falstart Jana z Brazylii.
0
Mecz będzie ciekawszy jakby Kuba tak wygrał 1 partię.
1
@Gaucho Przynajmniej nie wali jakimś fałszywym tekstem w stylu "Real potrzebuje silnej Barcelony" bo to patrząc na obecne lata brzmi dość zabawnie. @Bartula Oglądalność tej ligi bez Realu lub Barcelony byłaby na poziomie ligi francuskiej, portugalskiej lub holenderskiej.
0
Guga Kuerten oczywiście na trybunach.
5
@lajcior Biały czy czarny?
1
@MessiForeverTheBest Ale bojler.
2
@Tasde Czyli te sukcesy przed 1992 są bez znaczenia? jeśli tak to w sumie szkoda takiego Milanu, Bayernu czy Nottingham Forrest które też potrafiły obronić puchar bo to i tak nikogo nie obchodzi.
2
@Tasde To Ja mam pytanie kontrujące.Dlaczego nie liczymy tych 3 pucharów Ajaxu?
1
@MessiForeverTheBest Akurat nie używam oksów.
0
@Eklerek Ma więcej w nogach ale psychicznie tym został zbudowany.W szczególności po triumfie z Djokoviciem.
5
@Giwera I to są ludzie których warto doceniać.
0
@Eklerek Nie doceniam bo z Andrzejkiem miał dziwny kryzys fizyczny od ledwo 3 seta gdzie warunki akurat były sprzyjające.
3
@Encore Dlatego że piłkarze wypoczęci.W tym nadchodzącym mundialu może być z tym gorzej.
0
@MessiForeverTheBest Szukam Polski ale nie mogę znaleźć.Czy to już wiek?
0
@Eklerek Można trzymać kciuki za underdoga niemniej szanse marne patrząc na to jak się musiał mordować z takim niepoczytalnym człowiekiem jak Rublow.
0
@Encore Dzieciak pod względem peselu ale psychicznie nie wygląda jak dzieciak.
0
@Colon Tylko że On właśnie fizycznie niedomaga w meczach dłuższych.
0
@Encore Gdzie upatrujesz jakieś szanse?
2
Kuba Mensik wielkich szans to na Joao Fonsecę nie ma.
0
@Arkon Coś jak Adamski.
0
@Arkon Kojarzę bo widziałem troszkę meczów Polonii włącznie z barażem Wieczystej.Super strzelec i bez niego Polonia w barażach by na pewno nie zagrała.Niemniej też ciekawy rozgrywający a nie rasowy lis pola karnego.
0
@Eklerek A co się wydarzyło Twojemu kolanu?
1
@blakkudium Do Chelsea go opchnąć.
1
@Arkon Ciekawe co w takim razie z Rajoviciem się stanie bo ma już solidną konkurencję.
0
@Eklerek Płacz to zdrowie.
0
@Criss18Barca Ciekawe czy po prostu idzie z uwagi na nieudane baraże czy już wcześniej miał taki ruch w głowie.