1

@Colon Brzmi znajomo?

1

@Safrani Ja obejrzę i jeżeli kolejny raz przejdą obok spotkania to Jestem ciekawy reakcji dziennikarzy internetowych i czy odważą się skrytykować naszych piłkarzy czy wszystko wystrzelą w Urbana.

0

@Popitek12 Diogo z Porto musi uważać z wychodzeniem w trakcie dośrodkowania aby nie popełnić gafy.

1

@gumaz Jakoś mnie wkurzyli w niedzielę takim jawnym opluciem kibica.

2

@Faro Patrząc na zdjęcie to można.

0

@Colon Rafael Nadal(stary Alcaraz) miał kiedyś w Nowym Jorku podobne kłopoty na konferencji prasowej.

1

@Safrani Cześć Oski bo tak jak w niedzielę, poniedziałek oraz wtorek ta reprezentacja była mi obojętna tak jak myślę dzisiaj o tych kopaczach(bo inaczej ciężko nazwać) to mnie nosi.

1

@gumaz Wiesz czemu stwierdziłem że za późno? i to jest dość dziwne ale po tym wysokim prowadzeniu przypomniałem sobie o naszej reprezentacji i tego że w sumie nie da się już wrócić do meczu.

0

@michal26 W sumie której Rosjance kibicujemy bo są obydwie.

1

Czy Jan Urban gra dzisiaj o posadę?

0

@esem91 I słusznie.Może jednak Diana nie za późno poderwała się do walki.

1

Brawo Diano z Rosji.Jeszcze jeden set.

0

@mekston To już trzeba o zawodników challengera prosić.

1

@Eklerek Zapewne to fanka Garfielda albo Sinnera i nie może znieść że ktoś poza tą dwójką niewproszony odbije im tytuł.

0

@agaFCB Chyba za późno.

0

@kocuur Kiedyś chodziłem a co do kumpla to czemu mu się podoba styl grania? przecież w poprzednim sezonie Pogoń cudem dzięki temu się utrzymała.

1

@MessiForeverTheBest Dlatego właśnie na niego czekam.Innego pomysłu nie ma.

0

@mekston I ma sobie poradzić.Tak jak Fonseca może mieć wymówkę w postaci ciężkich meczów tak Zverev nie będzie miał żadnej wymówki jeśli zawiedzie.

0

@Konradowskyy Szkoda.Dobre na sen.

0

@APTAPT To jest niezmienne politycznie w naszym kraju.

1

@JimMorrisonFCB I słusznie.Im więcej tym lepiej.Ma być taki wyśrubowany rekord 5-setówek aby żadnemu szlemowi nie przyszło nawet do główki o pobiciu tego oto rekordu.

0

Jeśli mistrzostwa kraju nie zdobędzie to po sezonie wylatuje w podskokach.

0

@michaleu Idealne spotkanie pod to.

0

@mekston Dla Dziadka Zvereva to całkiem dobra wiadomość gdyby tutaj była pięciosetówka.

3

@Konradowskyy Wystarczy mecz Polski z Ukrainą.

1

@Eklerek Nie stosuję obydwu.

1

@APTAPT My jako naród nie lubimy wygrywać.My lubimy pięknie przegrywać.

0

@agaFCB Dobrze że jednak nie odpuścił tego seta bo przy 0-2 w gemie tak wyglądał jakby po stracie drugiego przełamania miał zamiar zachować paliwo na czwartego seta.

1

@Eklerek Po tych wyboistych rundach ciężko aby wyglądał dobrze fizycznie.3 godziny, 5 godzin i jeszcze 4 godziny po kolei to nie może pozostać niezauważone.Chyba że jest się Miedwiediewem z AO 2024.

0

Joao chyba troszkę wybity z uderzenia tymi problemami Czecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?