FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Brzmi znajomo?
1
@Safrani Ja obejrzę i jeżeli kolejny raz przejdą obok spotkania to Jestem ciekawy reakcji dziennikarzy internetowych i czy odważą się skrytykować naszych piłkarzy czy wszystko wystrzelą w Urbana.
0
@Popitek12 Diogo z Porto musi uważać z wychodzeniem w trakcie dośrodkowania aby nie popełnić gafy.
1
@gumaz Jakoś mnie wkurzyli w niedzielę takim jawnym opluciem kibica.
2
@Faro Patrząc na zdjęcie to można.
0
@Colon Rafael Nadal(stary Alcaraz) miał kiedyś w Nowym Jorku podobne kłopoty na konferencji prasowej.
1
@Safrani Cześć Oski bo tak jak w niedzielę, poniedziałek oraz wtorek ta reprezentacja była mi obojętna tak jak myślę dzisiaj o tych kopaczach(bo inaczej ciężko nazwać) to mnie nosi.
1
@gumaz Wiesz czemu stwierdziłem że za późno? i to jest dość dziwne ale po tym wysokim prowadzeniu przypomniałem sobie o naszej reprezentacji i tego że w sumie nie da się już wrócić do meczu.
0
@michal26 W sumie której Rosjance kibicujemy bo są obydwie.
1
Czy Jan Urban gra dzisiaj o posadę?
0
@esem91 I słusznie.Może jednak Diana nie za późno poderwała się do walki.
1
Brawo Diano z Rosji.Jeszcze jeden set.
0
@mekston To już trzeba o zawodników challengera prosić.
1
@Eklerek Zapewne to fanka Garfielda albo Sinnera i nie może znieść że ktoś poza tą dwójką niewproszony odbije im tytuł.
0
@agaFCB Chyba za późno.
0
@kocuur Kiedyś chodziłem a co do kumpla to czemu mu się podoba styl grania? przecież w poprzednim sezonie Pogoń cudem dzięki temu się utrzymała.
1
@MessiForeverTheBest Dlatego właśnie na niego czekam.Innego pomysłu nie ma.
0
@mekston I ma sobie poradzić.Tak jak Fonseca może mieć wymówkę w postaci ciężkich meczów tak Zverev nie będzie miał żadnej wymówki jeśli zawiedzie.
0
@Konradowskyy Szkoda.Dobre na sen.
0
@APTAPT To jest niezmienne politycznie w naszym kraju.
1
@JimMorrisonFCB I słusznie.Im więcej tym lepiej.Ma być taki wyśrubowany rekord 5-setówek aby żadnemu szlemowi nie przyszło nawet do główki o pobiciu tego oto rekordu.
0
Jeśli mistrzostwa kraju nie zdobędzie to po sezonie wylatuje w podskokach.
0
@michaleu Idealne spotkanie pod to.
0
@mekston Dla Dziadka Zvereva to całkiem dobra wiadomość gdyby tutaj była pięciosetówka.
3
@Konradowskyy Wystarczy mecz Polski z Ukrainą.
1
@Eklerek Nie stosuję obydwu.
1
@APTAPT My jako naród nie lubimy wygrywać.My lubimy pięknie przegrywać.
0
@agaFCB Dobrze że jednak nie odpuścił tego seta bo przy 0-2 w gemie tak wyglądał jakby po stracie drugiego przełamania miał zamiar zachować paliwo na czwartego seta.
1
@Eklerek Po tych wyboistych rundach ciężko aby wyglądał dobrze fizycznie.3 godziny, 5 godzin i jeszcze 4 godziny po kolei to nie może pozostać niezauważone.Chyba że jest się Miedwiediewem z AO 2024.
0
Joao chyba troszkę wybity z uderzenia tymi problemami Czecha.