FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Zaskakujące problemy w hali.
0
@martusiaaaa To nie jest dobry pomysł.
0
@mekston W niedzielę sobie ułożę.
1
@PatrychoO Spokój jest ważny.Bez niego świat byłby straszny!
0
@mekston Niech wskoczy jeszcze wyżej! ranking kobiecy nie przyzwyczaił do wielkiej stabilności tak od 3-4 miejsca.
1
@DragonxNF O nie nie.Absolutnie żadnych premii po mundialu. @martusiaaaa Gdybym wiedział to bym nie pytał.Ale właśnie pytam bo nie wiem.
2
@martusiaaaa Niewątpliwie są myślami gdzie indziej.Tylko właśnie rzecz.Jak sprawić aby byli myślami na boisku i chcieli grać? @LAMC_10 Jak wygramy to się dziennikarze uspokoją i Ci domagający się głowy Urbana.Jeśli przegramy jak z Ukraińcami to mogą się pojawić w naszym sympatycznym kurwidołku dziennikarskim pierwsze informacje o tym że należy pozbyć się selekcjonera.
0
@MessiForeverTheBest On jest za stary na finał. @mekston I to jeszcze po tym niezwykłym Super Jeu Decisif.
1
Pytanie na dzisiaj brzmi tak.Nie jak pokonać Nigerów, tylko czy naszym reprezentantom się chce?
0
@mekston Troszkę tak bo nie wiem czy zdążę obejrzeć.
0
@mekston I chyba takie tąpnięcie jest jej potrzebne.
0
@MessiForeverTheBest Którego emeryta? @mekston Beret w finale byłby dziwaczny.
1
@MessiForeverTheBest Najlepszy szlem w historii.Tyle się dzieje że wiem że na trawce będzie już bardziej przewidywalnie i co za tym idzie nudno.
0
@kubix05 Tylko w którym?
1
@kocuur Ja takich eksperymentów zamiast Noconia jak jakiś Stawowy z uwagi na lepszą piłkę to nie chcę.
1
@Encore Czyli Ania z Rosji płacze bo trzeba.
0
@Eklerek Piotruś nie jest w rządzie.
0
@Encore Jakie ma znaczenie gra na twardych kortach skoro grały na mączce?
0
@APTAPT Nie ma takich kibiców.
2
@Alex1995 Iga oddala się od numeru jeden coraz to bardziej.
0
@Eklerek Podobają mi się takie Azjatki.W sumie czemu oznaczasz Piotrusia?
1
@MessiForeverTheBest I z kim? może z Cobollim w finale?
0
@APTAPT Niech Mensik zadowoli się półfinałem bo Zverev ma wygrać!
1
@kubix05 Jak na razie kariera trenerska nie idzie w dobrym kierunku.
0
@Encore Jak przegrać wygrany mecz.
0
@Hosh Całe szczęście że nie 0:4.
1
@Eklerek Patrz jak Koreaneczki ładnie podskakują.
0
@gumaz Nie zadawaj mi takich pytań bo nie mam na nie wypowiedzi.
1
@Safrani Też tak myślę bo jak widzę tych ludzi zwłaszcza od mundialu i grających od łaski i tak jawnie grających często pod zwolnienie selekcjonera to aż mi niedobrze się robi.
2
@Czajka90 Oski, piątek wolny.