0

@mekston Zaskakujące problemy w hali.

0

@martusiaaaa To nie jest dobry pomysł.

0

@mekston W niedzielę sobie ułożę.

1

@PatrychoO Spokój jest ważny.Bez niego świat byłby straszny!

0

@mekston Niech wskoczy jeszcze wyżej! ranking kobiecy nie przyzwyczaił do wielkiej stabilności tak od 3-4 miejsca.

1

@DragonxNF O nie nie.Absolutnie żadnych premii po mundialu. @martusiaaaa Gdybym wiedział to bym nie pytał.Ale właśnie pytam bo nie wiem.

2

@martusiaaaa Niewątpliwie są myślami gdzie indziej.Tylko właśnie rzecz.Jak sprawić aby byli myślami na boisku i chcieli grać? @LAMC_10 Jak wygramy to się dziennikarze uspokoją i Ci domagający się głowy Urbana.Jeśli przegramy jak z Ukraińcami to mogą się pojawić w naszym sympatycznym kurwidołku dziennikarskim pierwsze informacje o tym że należy pozbyć się selekcjonera.

0

@MessiForeverTheBest On jest za stary na finał. @mekston I to jeszcze po tym niezwykłym Super Jeu Decisif.

1

Pytanie na dzisiaj brzmi tak.Nie jak pokonać Nigerów, tylko czy naszym reprezentantom się chce?

0

@mekston Troszkę tak bo nie wiem czy zdążę obejrzeć.

0

@mekston I chyba takie tąpnięcie jest jej potrzebne.

0

@MessiForeverTheBest Którego emeryta? @mekston Beret w finale byłby dziwaczny.

1

@MessiForeverTheBest Najlepszy szlem w historii.Tyle się dzieje że wiem że na trawce będzie już bardziej przewidywalnie i co za tym idzie nudno.

0

@kubix05 Tylko w którym?

1

@kocuur Ja takich eksperymentów zamiast Noconia jak jakiś Stawowy z uwagi na lepszą piłkę to nie chcę.

1

@Encore Czyli Ania z Rosji płacze bo trzeba.

0

@Eklerek Piotruś nie jest w rządzie.

0

@Encore Jakie ma znaczenie gra na twardych kortach skoro grały na mączce?

0

@APTAPT Nie ma takich kibiców.

2

@Alex1995 Iga oddala się od numeru jeden coraz to bardziej.

0

@Eklerek Podobają mi się takie Azjatki.W sumie czemu oznaczasz Piotrusia?

1

@MessiForeverTheBest I z kim? może z Cobollim w finale?

0

@APTAPT Niech Mensik zadowoli się półfinałem bo Zverev ma wygrać!

1

@kubix05 Jak na razie kariera trenerska nie idzie w dobrym kierunku.

0

@Encore Jak przegrać wygrany mecz.

0

@Hosh Całe szczęście że nie 0:4.

1

@Eklerek Patrz jak Koreaneczki ładnie podskakują.

0

@gumaz Nie zadawaj mi takich pytań bo nie mam na nie wypowiedzi.

1

@Safrani Też tak myślę bo jak widzę tych ludzi zwłaszcza od mundialu i grających od łaski i tak jawnie grających często pod zwolnienie selekcjonera to aż mi niedobrze się robi.

2

@Czajka90 Oski, piątek wolny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?