1

@Sulimo Za Piotrusiami!

0

Ale Grabara teraz wyłapał.To było trudne.

1

@michal26 Berretini bo o nim mowa chyba nie jest jeszcze przyzwyczajony do tak długich spotkań 2 rundy w ciągu kilku dni.

1

@Faro I love it and I hate it.

0

@michal26 Matteo może nie wytrzymać tak długiego spotkania.

0

@esem91 Kupić tych z Afryki Piotrusiów i niech biegają.

1

@Faro Nie ma problemu.Poświęcę się.

1

@DonAndrzejos Bo takiego Gibraltaru to bym się bał.

3

Pytanie czy jest reprezentacja na tym świecie przeciwko której Polska zagra na zero z tyłu.

0

@Frimpong Dziennikarze już rozpoczynają swoje podchody.

0

My wiemy jak dojść pod pole karne ale nie wiemy co dalej zrobić.

0

@Faro Nie sprzedam go za żadną cenę.

2

@PatrychoO Dlatego bałem się dzisiaj Gibraltaru jak wygrał z Wyspami.

1

@gumaz To piłkarz Porto a nie jakiś nobody.

5

Joao Bednarek zawalił? nic dziwnego, w końcu puścił kolegę z klubu do gola.

5

Przynajmniej 23 minuty nie przegrywaliśmy.Brawo dla czarnego Smoka za gola.

0

Niestety przegrywamy.Co za przypadek.

0

@Katalończyk 99 Przynajmniej jak śpiewał Perfect-będą niepokonani.

0

Brakuje cały czas wykończenia.

1

@Barcaa12 Z niczym bo tam nas nie ma.

3

Jeszcze Joao Bednarek bez wylewiku.Jest postęp.

3

Mam tylko nadzieję że zamiast nabijać kolejne okazje coś wykorzystamy.

0

@Jurny Tylko wykonanie takie jakieś sztywne.

5

Przecież to powinno być 1:0...

0

@Katalończyk 99 Ja mogę zostać selekcjonerem!

0

Kamil co Ty wyprawiasz?

0

@esem91 Z Albanami aż go zatkało i nie był w stanie tego wydusić.

0

Lagować długą na Roberta i jakoś to bydzie!

3

@martusiaaaa Ja oglądam Martusiaaaa i wszystko śmiga jak powinno.

1

@mekston Nie mówiłem tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?