FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Za Piotrusiami!
0
Ale Grabara teraz wyłapał.To było trudne.
1
@michal26 Berretini bo o nim mowa chyba nie jest jeszcze przyzwyczajony do tak długich spotkań 2 rundy w ciągu kilku dni.
1
@Faro I love it and I hate it.
0
@michal26 Matteo może nie wytrzymać tak długiego spotkania.
0
@esem91 Kupić tych z Afryki Piotrusiów i niech biegają.
1
@Faro Nie ma problemu.Poświęcę się.
1
@DonAndrzejos Bo takiego Gibraltaru to bym się bał.
3
Pytanie czy jest reprezentacja na tym świecie przeciwko której Polska zagra na zero z tyłu.
0
@Frimpong Dziennikarze już rozpoczynają swoje podchody.
0
My wiemy jak dojść pod pole karne ale nie wiemy co dalej zrobić.
0
@Faro Nie sprzedam go za żadną cenę.
2
@PatrychoO Dlatego bałem się dzisiaj Gibraltaru jak wygrał z Wyspami.
1
@gumaz To piłkarz Porto a nie jakiś nobody.
5
Joao Bednarek zawalił? nic dziwnego, w końcu puścił kolegę z klubu do gola.
5
Przynajmniej 23 minuty nie przegrywaliśmy.Brawo dla czarnego Smoka za gola.
0
Niestety przegrywamy.Co za przypadek.
0
@Katalończyk 99 Przynajmniej jak śpiewał Perfect-będą niepokonani.
0
Brakuje cały czas wykończenia.
1
@Barcaa12 Z niczym bo tam nas nie ma.
3
Jeszcze Joao Bednarek bez wylewiku.Jest postęp.
3
Mam tylko nadzieję że zamiast nabijać kolejne okazje coś wykorzystamy.
0
@Jurny Tylko wykonanie takie jakieś sztywne.
5
Przecież to powinno być 1:0...
0
@Katalończyk 99 Ja mogę zostać selekcjonerem!
0
Kamil co Ty wyprawiasz?
0
@esem91 Z Albanami aż go zatkało i nie był w stanie tego wydusić.
0
Lagować długą na Roberta i jakoś to bydzie!
3
@martusiaaaa Ja oglądam Martusiaaaa i wszystko śmiga jak powinno.
1
@mekston Nie mówiłem tak.