FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ivan90 Gdyby tak nie miał problemów z nagrodą Sportowca Roku..
0
@michaleu Bo może odejdzie z AC Milanu.
1
@EzioAuditoreDF Ja wręcz przeciwnie ale wiem że i tak polegną w fazie pucharowej mimo iż selekcjoner nowy.
4
Komentarz usunięty
1
@michaleu Jak nie chcesz to nie musisz.Twoja wolna wola.Kiedy zmiana awataru?
0
@Dari0G I ministranci w naszej parafii(zwłaszcza taki jeden) go nosi.
1
@Luciano99 Dlatego od zawsze chciałem być jak Krzysztof Ibisz.
2
@EzioAuditoreDF Ta reprezentacja nie ma trofeów-jest znienawidzona na całym świecie-historycznie dużo związanego ma z Polską i nasi rodacy lubią tam jeździć.Od mniej więcej 10 lat im kibicuję i za każdym razem się rozczarowuję.Pałam do nich sporą sympatią bardziej niż do Portugalii gdzie jest troszkę za mało ludzi z Porto.
2
@July_6_BcN Blisko do mnie.Wręcz bardzo blisko. @martusiaaaa Zapisuj sobie w notesiku że 13 czerwca u mnie.
2
@Giwera Oj tam.Wstawianie statystyk z darta Luke'a L. nie jest aż taką złą rzeczą. @July_6_BcN Na tę procesję Bożego Ciała jakbym miał jechać to dopiero po 10:30 i bawić się tam jeszcze po Mszy z godzinkę czasu na ulicy.
2
@LAMC_10 Anglii.
0
@Frimpong Prawie jak Zidane.Zrozumiałe.
1
@Giwera Na Wielkanocną procesję Jestem chętny tylko Ksiądz nie jest chętny. @July_6_BcN Ja byłem kiedyś kiedyś po Pierwszej Komunii w 2008 roku.
1
@LAMC_10 Będę oglądał wszystkie mecze o dobrej porze.Z powodu pracy tylko nie będę oglądał tych nocnych.
2
@July_6_BcN Tylko Ja raczej nie chodzę na procesję bo w Kościele już byłem o poranku.
3
@July_6_BcN Masz 10 czerwca.Co tu ukrywać.
2
@tbas Nikt się nie chwalił tym za bardzo.
0
@urbipl Kakojo golo!
2
@Ilka Mistrzostwa świata to wyjątkowa impreza niezależnie czy Polska jest czy jej nie ma.
7
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
1
@mekston Coś około 16:45 mecz Pszczółki Mai.
0
@Maurolkit Po trzech meczach to wyjdą z 1 miejsca w grupie.
1
@Kozinho. Chciałbym ale jest już Pan od tego.
1
@Rastafarnianin Paweł Paczul ma rację.
1
@Derean I słusznie.Kłócić się jeszcze przez kilka dni.Szklanka wody ma się burzyć!
1
@Frimpong Mocne słowa Oski. @gumaz Będzie można cofnąć się w czasie.
0
@Azazel_Pazuzu Nie lubię grać w szachy bo nie umiem.
1
@tbas Tak się zapowiada.Zwłaszcza po doświadczeniu meczu towarzyskiego w niedzielę.
2
@heniusss Czyli Kimbappe jest jak Władimir Putin.Czyli w USA przeprowadzi specjalną operację piłkarską.
1
@heniusss Kto jest zatem prawdziwym Prezydentem Francji na tym zdjęciu?