0

@mekston Wolę epikę albo lirykę.

1

@Encore Dlaczego mnie prowokujesz?

3

Świetne ręce ma w małych gierkach przy siatce Maja.

0

@Encore To w sam raz podczas gry w Padla ze Smokowskim.

0

@mekston Ja nie potrzebuję takich meczów.Dobrze że w sumie unikamy w tym roku takich spotkań.

1

@Zbyszard W Eurosporcie i w Paryżu.

0

@Encore Dziwne że jeszcze gra zamiast przejścia na padel.

0

Miło że od czasu do czasu próbuje grać praworęcznie.

0

@Encore Może nie teraz.

0

@addept Nie gra typowego młotkowego przebijania.

0

Jakoś dawno nie było równowagi ;)

1

@19xavi93 Ale Ona właśnie nie chce jej wyrzucić+wygląda na zadowoloną ze swojego serwisu.

1

To nie był taki prosty lob.

0

@Nazio_87 Żeby to tylko nie była klątwa.

0

@mekston I tutaj może być podobny powrót jeśli ma być.

0

@mekston Długo za równowagą nie trzeba było tęsknić.

0

@mekston @Encore Garfield jest jak Nadal 2009.

2

@19xavi93 Iga mogłaby znowu polubić tenis a nie jak ostatnio wygląda jakby grała z przymusu.

1

No no, 40-15 potrafi rozkojarzyć.

0

@mekston Pewnie myśli o klątwie Federera.

1

@blakkudium Szkoda, oby Perez przegrał wybory i Jose został. @Encore I z Benficą został niepokonany w lidze.

0

@LAMC_10 W pierwszym półfinale było jedno wielkie lanie.

0

@mekston Bardziej czuję tak jak w przypadku Magdy że ten turniej życia może być jedyny mimo iż jest młodsza.

2

@Nazio_87 Magda Linette nie tak dawno temu również grała 1 i zapewne jedyny półfinał wielkoszlemowy. @mekston W szczególności właśnie to.

0

Na starcie mniej prostych błędów przynajmniej niż w pierwszym półfinale.

0

@takisobiektos A tutaj już przebija Igę.Można? jak widać można.

0

Przydałoby się coś przełamać.Dziękuję.

5

@Nazio_87 To jej dopiero 1 półfinał pragnę przypomnieć.

1

@PatrychoO Żyje ale tenisowo jest chora.

0

@mekston Zgadza się.Jak opuści to już może zostać bez szlema do końca kariery jak zapewne Miedwiediew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?