FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Wolę epikę albo lirykę.
1
@Encore Dlaczego mnie prowokujesz?
3
Świetne ręce ma w małych gierkach przy siatce Maja.
0
@Encore To w sam raz podczas gry w Padla ze Smokowskim.
0
@mekston Ja nie potrzebuję takich meczów.Dobrze że w sumie unikamy w tym roku takich spotkań.
1
@Zbyszard W Eurosporcie i w Paryżu.
0
@Encore Dziwne że jeszcze gra zamiast przejścia na padel.
0
Miło że od czasu do czasu próbuje grać praworęcznie.
0
@Encore Może nie teraz.
0
@addept Nie gra typowego młotkowego przebijania.
0
Jakoś dawno nie było równowagi ;)
1
@19xavi93 Ale Ona właśnie nie chce jej wyrzucić+wygląda na zadowoloną ze swojego serwisu.
1
To nie był taki prosty lob.
0
@Nazio_87 Żeby to tylko nie była klątwa.
0
@mekston I tutaj może być podobny powrót jeśli ma być.
0
@mekston Długo za równowagą nie trzeba było tęsknić.
0
@mekston @Encore Garfield jest jak Nadal 2009.
2
@19xavi93 Iga mogłaby znowu polubić tenis a nie jak ostatnio wygląda jakby grała z przymusu.
1
No no, 40-15 potrafi rozkojarzyć.
0
@mekston Pewnie myśli o klątwie Federera.
1
@blakkudium Szkoda, oby Perez przegrał wybory i Jose został. @Encore I z Benficą został niepokonany w lidze.
0
@LAMC_10 W pierwszym półfinale było jedno wielkie lanie.
0
@mekston Bardziej czuję tak jak w przypadku Magdy że ten turniej życia może być jedyny mimo iż jest młodsza.
2
@Nazio_87 Magda Linette nie tak dawno temu również grała 1 i zapewne jedyny półfinał wielkoszlemowy. @mekston W szczególności właśnie to.
0
Na starcie mniej prostych błędów przynajmniej niż w pierwszym półfinale.
0
@takisobiektos A tutaj już przebija Igę.Można? jak widać można.
0
Przydałoby się coś przełamać.Dziękuję.
5
@Nazio_87 To jej dopiero 1 półfinał pragnę przypomnieć.
1
@PatrychoO Żyje ale tenisowo jest chora.
0
@mekston Zgadza się.Jak opuści to już może zostać bez szlema do końca kariery jak zapewne Miedwiediew.