FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwie godzinki już grania.Długo jak na kobietki w ledwie 1.5 seta.
1
@Raphinha11 Dawaj-wyzywaj.Słucham co masz do powiedzenia.
1
@Safrani Będą musieli chcąc nie chcąc ustąpić z punktu prawnego bo za późno sobie przypomnieli o tych minusowych punktach.
1
@martusiaaaa Jak najbardziej daje sobie radę.Dziewczyna mimo przeziębienia jak skała.
1
@Kgorecki2500 Myślałem że epoka lodowcowa już zakończona została na 4 częściach.
0
@LAMC_10 Niech gra bo inaczej smakuje triumf po ostatniej piłce a inaczej po kreczu.
1
@Bolton Do mnie w piwnicy nikt nie przychodzi.Mam spokój.
1
@Safrani Natomiast to im się nie powiedzie.
0
@mekston Tutaj nie katar a lewe udo przeszkadza.
0
@Colon Pszczółki Mai o to prosić nie trzeba długo.
1
@PatrychoO Nie wiem czy dostałem tam bana ale cały czas jest "oops, coś poszło nie tak"
0
Śmierdzi kolejnym Jeu Decisif.
1
@PatrychoO Twitter to mi się ostatnio coś zepsuł.
3
@PatrychoO Boli cię propaganda LGBT w meczu tenisowym?
0
@PatrychoO To czemu piszesz po polsku tak biegle a ani słówka po hiszpańsku?
2
@PatrychoO Naród z Polski w piłce nożnej jest przyzwyczajony do tego.
1
@MessiForeverTheBest To współczuję kibicować klubowi który nawet w stolicy musi być drugi.
1
Katar...a Xavi chce tam pracować.Przy okazji jakaś żywsza reakcja Mai.
1
@PatrychoO Wy czyli kto?
1
@MessiForeverTheBest Może za sześć lat bo Ameryka nie pozwoli na Igrzyska aby ktoś się wprosił i im to odebrał.
4
@BojanKriKicz A co Ci przeszkadza w czwartek?
2
@Kgorecki2500 Oni na poważnie uważają że zajęli 12 miejsce xd
1
@tbas Może gdyby to była Ukrainka.
0
@mekston Może to przez Słońce?
3
@LAMC_10 Bo to kobiecy tenis jest.
1
Nikt nie może w tym meczu wyjść na większą przewagę.Podoba mi się to.
0
Słonko widzę że mocno denerwuje.Ale wymiana!
0
@Eklerek Kibicowałem i miło Mi.
1
@MessiForeverTheBest Doskonały pomysł tylko nie przejdzie.Chyba że tenisowo.
0
@mekston Jak Ja lubię takie światłocienie.