FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Ja bym nie powiedział że tak fajnie,ale skoro masz kupon,to niech strzelają.Najwyżej Porto 30 września będzie musiało ich u siebie koniecznie ograć.
1
Real Madryt zawsze traci jedną bramkę w tym sezonie ligi hiszpańskiej.
3
Liczę że Moje Porto w Październiku z tej grupy wyjdzie,a w szczególności będzie wyżej od tego Atletico...
2
@Sysia11 Flashscore zakłamuje nieco rzeczywistość w tym meczu...
2
Atletico w takiej "formie" zostanie wywiezione przez Fc Barcelonę.
1
Joao Felix-ragequit.
1
Stawiam że na wygranie ligi hiszpańskiej przez Barcelonę/Real,będzie potrzebne minimum 90 punktów.
1
AC Milan wyrównuje zatem na 1:1 po golu Oliviera Giroud.
2
@VegetaPolska "Przeciętniak z Porto"-miło mi xDD
4
Kontrowersyjna opinia.Atletico moim zdaniem jest na poziomie Fc Porto,a to oznacza że jest trzy,albo nawet i 4 poziomy niżej niż Real i Barca.
1
Na Fc Porto jakimś cudem Atletico taka gra wystarczyła,na Real to za mało.
1
@katalonczyk112 Laporta i Alemany :)
2
Moim skromnym zdaniem Messi szykuje formę na powrót do Fc Barcelona.
1
@Sau_Ron Bo to chyba troszkę przypadek Realu z zeszłego sezonu i PSG xd
1
Komu mam kibicować w starciu PSG-Benfica? Bo nie lubię PSG,Messi ok.Ale PSG...nie będę tutaj się rozpisywał.Czy kibicowanie w tym wypadku Benfice jest dobre?
1
Typuję w derbach Madrytu że w okolicach 60 minuty,Antoine Griezmann zostanie zmieniony.
2
Niby człowiek wie że Benfica i tak wygra,a jednak się łudzi.
3
@Kgorecki2500 Masz Benficę na kuponie?
1
Może w Euro 2025 jak będzie w Polsce u siebie zdobędziemy medal.
1
Prusy zdobędą medal,trudno.Ale i tak Polska rozegrała niezapomniany turniej.
3
Top4 Europy w kosza to też nie będzie zły turniej :) Ciekawe czy będzie to porównywalne z piłkarskim Euro 2016 i reprezentacją Polski.
1
Niestety od stanu remisowego 63:63,Schroder wyjaśnia jeśli chodzi o liderowanie reprezentacji Ponitkę,a tym bardziej tym blokiem :(
6
Zostawili Schroedera na czystą pozycję trójkową ehh...
1
Slaughter kuźwa czemu :(
1
Prawie 5 minut,odebrać im jakoś trzeba piłkę i nie spartolić akcji,może się udać.
2
@Kgorecki2500 To jego chyba dopiero druga bramka,ale zdecydowanie cenniejsza,bo ta pierwsza bramka była zdobyta w dość wstydliwym meczu z Islandczykami.
1
Remisujemy już! Nie pogardziłbym jeszcze ze czterama trójkami xD
1
Mourinho może wrócisz do Porto jednak xD?
1
Strata na 4 kwartę jest taka,że można ją spokojnie odrobić! Walczyć Panowie! Walczyć! Trzymam kciuki za was.
1
Michał,rzuć proszę dzisiaj 30 punktów,