3

@Kgorecki2500 Ja bym nie powiedział że tak fajnie,ale skoro masz kupon,to niech strzelają.Najwyżej Porto 30 września będzie musiało ich u siebie koniecznie ograć.

1

Real Madryt zawsze traci jedną bramkę w tym sezonie ligi hiszpańskiej.

3

Liczę że Moje Porto w Październiku z tej grupy wyjdzie,a w szczególności będzie wyżej od tego Atletico...

2

@Sysia11 Flashscore zakłamuje nieco rzeczywistość w tym meczu...

2

Atletico w takiej "formie" zostanie wywiezione przez Fc Barcelonę.

1

Joao Felix-ragequit.

1

Stawiam że na wygranie ligi hiszpańskiej przez Barcelonę/Real,będzie potrzebne minimum 90 punktów.

1

AC Milan wyrównuje zatem na 1:1 po golu Oliviera Giroud.

2

@VegetaPolska "Przeciętniak z Porto"-miło mi xDD

4

Kontrowersyjna opinia.Atletico moim zdaniem jest na poziomie Fc Porto,a to oznacza że jest trzy,albo nawet i 4 poziomy niżej niż Real i Barca.

1

Na Fc Porto jakimś cudem Atletico taka gra wystarczyła,na Real to za mało.

1

@katalonczyk112 Laporta i Alemany :)

2

Moim skromnym zdaniem Messi szykuje formę na powrót do Fc Barcelona.

1

@Sau_Ron Bo to chyba troszkę przypadek Realu z zeszłego sezonu i PSG xd

1

Komu mam kibicować w starciu PSG-Benfica? Bo nie lubię PSG,Messi ok.Ale PSG...nie będę tutaj się rozpisywał.Czy kibicowanie w tym wypadku Benfice jest dobre?

1

Typuję w derbach Madrytu że w okolicach 60 minuty,Antoine Griezmann zostanie zmieniony.

2

Niby człowiek wie że Benfica i tak wygra,a jednak się łudzi.

3

@Kgorecki2500 Masz Benficę na kuponie?

1

Może w Euro 2025 jak będzie w Polsce u siebie zdobędziemy medal.

1

Prusy zdobędą medal,trudno.Ale i tak Polska rozegrała niezapomniany turniej.

3

Top4 Europy w kosza to też nie będzie zły turniej :) Ciekawe czy będzie to porównywalne z piłkarskim Euro 2016 i reprezentacją Polski.

1

Niestety od stanu remisowego 63:63,Schroder wyjaśnia jeśli chodzi o liderowanie reprezentacji Ponitkę,a tym bardziej tym blokiem :(

6

Zostawili Schroedera na czystą pozycję trójkową ehh...

1

Slaughter kuźwa czemu :(

1

Prawie 5 minut,odebrać im jakoś trzeba piłkę i nie spartolić akcji,może się udać.

2

@Kgorecki2500 To jego chyba dopiero druga bramka,ale zdecydowanie cenniejsza,bo ta pierwsza bramka była zdobyta w dość wstydliwym meczu z Islandczykami.

1

Remisujemy już! Nie pogardziłbym jeszcze ze czterama trójkami xD

1

Mourinho może wrócisz do Porto jednak xD?

1

Strata na 4 kwartę jest taka,że można ją spokojnie odrobić! Walczyć Panowie! Walczyć! Trzymam kciuki za was.

1

Michał,rzuć proszę dzisiaj 30 punktów,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?