1

Polska gra jak Fc Porto w ostatnim czasie.

5

Kurw.. stoją i się przyglądają bo nie wiedzą co robić.

1

Polska to nie Fc Barcelona Panie Robercie.

1

Luksemburg prowadził z Turcją 2:1 na ich terenie xddd

1

Jedziemy po medal mistrzostw świata z taką grą.

0

Czesiu wykręcaj już numer na 711 przed przerwą!

1

Faul Ty gwizdku pieprzony!

1

Troszkę smutne że tak łatwo nas rozklepali :(

1

I przegrywamy 0:1!

1

Dobrze że nie trafił w piłeczkę xd

1

Boleśnie wyglądało te zderzenie.

1

Dzisiaj Grzesiu Krychowiak wyjaśnia hejterów :)

3

@JimMorrisonFCB Sam ogłosił to,a więc niech pokaże swoją siłę :) (Oczywiście to dla sarkazmu piszę żeby nie było)

1

Skoro Władimir ogłosił częściową mobilizację,to niech sam wyrusza na front do Ukrainy i pokaże jak się walczy,tak samo jego świta.

2

@PatrychoO Szkoda że zdrowie nie pozwoliło mu w singlu zakończyć kariery,i w dodatku jeszcze z pucharem.

2

Zatem jedynym deblowym pojedynkiem Federera i Djokovicia zostanie ten z Pucharu Lavera 2018.

3

Szkocja zastąpi Walię w grupie A ligi narodów.

8

Czemu od razu nie w Arabii Saudyjskiej? Byłoby tak romantycznie...Honorowym prezesem superpucharu i wręczający powyższy puchar byłby Święty Nasser Al Khelaifi-Obrońca piękna piłki nożnej.

2

Gool! 2:0 dla reprezentacji Polski na 2-0 od Szymka Michalskiego przeciwko Bośniakom,dobre dośrodkowanie Brzozowskiego.

4

@MESSIah16 Uważam że tam nic się nie zmieni na kolejne 100-200 lat.To jest taki naród że musi mieć swojego cara nad głową,bo sam sobie nie poradzi.Nawet jeśli ten car jest jaki jest,to Oni wielbią takich dyktatorów.Tam nigdy nie było,i nie będzie demokracji.Ci co uważają że jak Putin odejdzie i nastanie tam wieczysta demokracja uważam że są w błędzie.Tam był,jest i będzie kult jednostki.

3

@MesQueUnClub96 Messi nigdy nie był klubowym Mistrzem Polski,więc uważam że to dla niego może być kuszące :)

1

@LionelM95 Uważam że raczej Wieczysta czy Lech nie byłyby zbyt smutne z tego powodu xd

1

Ja tam bym chciał zobaczyć Leo Messiego w Fc Porto Panie i Panowie!

5

@msmsms Moim zdaniem tym największym mimo wszystko jest Novak Djokovic.Bilans przeciwko największym rywalom ma korzystny,Federera ogrywał jako jedyny trzykrotnie na Wimbledonie w finałach.Rafę Nadala potrafił ogrywać w Paryżu dwukrotnie.Jedyne czego nie wygrał to złotego medalu Olimpijskiego.Moim zdaniem On mógłby mieć najwięcej szlemów w historii gdyby nie szczepienia,oraz pechowe turnieje jak brak Wimbledonu 2020 i Us Open 2020 i Pani sędzina.Novak na każdej nawierzchni może po prostu wygrać,Rafa jest goatem ziemnym,Federer miał swój prime w latach 2004 i do początku mniej więcej 2010 roku,jednak dla mnie niestety Goatem nie jest.

2

Takie pytania że jeszcze brakuje takiego-Robercie Lewandowski,Jak żyjesz? Jak żona,dzieci?

1

@Worny W sumie racja,zmiana z najlepszymi piłkarzami świata na granie z ekstraklasowymi gwiazdami,to jest ogromna zmiana xd

1

Dziwne pytania na konferencji,a Lewy jakiś smutny :( ale to chyba ze zmęczenie i lekkiej zmiany klimatu.

1

Niech zatem Sporting Braga sobie strzela skoro komuś kupon i kasiorka ma wejść,a jak nie strzelą no to...też nie będę smutny ;)

1

Strzelec bramki dla Los colchoneros z czerwoną karteczką.Szkoda że tak nie obstawiłem bo bym wygrał kasiorkę :)

3

@Kgorecki2500 Ja bym nie powiedział że tak fajnie,ale skoro masz kupon,to niech strzelają.Najwyżej Porto 30 września będzie musiało ich u siebie koniecznie ograć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?