9

Moim zdaniem Leo Messi powinien powrócić do Fc Barcelona.Nawet na 2-3 sezony,i potem już dumnie zakończyć w tym klubie karierę,ponieważ Moim zdaniem jest pewna rana po tym odejściu z sierpnia 2021,którą trzeba zabliźnić,i następnie w chwale odejść.Ta statystyka Messiego w Barcelonie i tego,że za każdym razem grali w fazie pucharowej ligi mistrzów,a bez niego mogą sobie pograć w fazie pucharowej ligi europejskiej co najwyżej jest dla mnie szokująca.Messi i tak powróci w lipcu 2023,bo jest tutaj potrzebny.

3

@Holsik Czyli ze skrajności w skrajność.Przed Bayernem,to Barca już była widziana w top4 europy,a teraz nawet nie minął miesiąc i już są beznadziejni i wszystko przegrają-szybko poszło widzę xD

0

@mkord ???? To nawet w grupie nie ma varu? Lech to ma jakiś pakt z tym aby w ich meczach pucharowych var był nieużywany?

2

Lech wyrównuje na szczęście po golu Szymczaka na 1:1...chyba że var coś zabierze.Na szczęście nie zabrał,oby Lech poszukał wygranej na Żydowskiej ziemi.

0

Fnatic w League of Legends chyba nie wyjdzie z grupy :(

1

Błagam was Poznaniacy-nie przegrajcie z Izraelczykami...

0

Liga Belgijska to jest gigachad w tym sezonie,jak na swój poziom.

2

@Krystian1588 Trener jest wkurw...piłkarze są wkurw... ogólnie jedno wielkie wkurw....

2

@Kidd Porto i prezes Costa nie zrobił jakichś wielkich transferów na lato,więc jeśli Barca chce go sprzedać,to może Porto się zgłosi po niego.Bo na lato Porto chciało podkupić kolejnego sabotażystę-Clement Lenglet'a,tylko tutaj Kogutki z Londynu uprzedziły Mój klub.

1

Fc Porto z chęcią odkupi od Xaviego do grudnia Gerarda Pique,bo w Fc Barcelona jego okres dobiegł końca.Za ile można go podkupić?

2

@eXi Procentowo,szanse na awans Barcelony wynoszą jakiś 1% :/

1

@Coutinho007 Marsz Marsz Viktoria! Z ziemi Czeskiej do Katalonii! Za twoim przewodem,złączym się z Alemanym!

0

Jeszcze Barcelona nie zginęła,kiedy Viktoria żyje!

0

Fc Barcelona troszkę mi przypomina reprezentację Polski w piłce nożnej w tej fazie grupowej xd.Lewy zdobywa 2 gole które tak naprawdę nic nie dają jak w czerwcu 2021 ze Szwedami i porażce 2:3.

0

Przynajmniej Fc Porto wygrało,i ma grupę w swoich rękach.Oby tych Belgów za dwa tygodnie uspokoić.

0

To może przesłać z Barcy do Viktorii Pilzno kilku piłkarzy z akademii Barcy do Czechów na mecz z Interem :)?

2

Gerard Pique tym meczem chyba zakończył już swoją karierę w lidze mistrzów.

0

Mecz sezonu ligi mistrzów póki co.Niemniej defensywa w końcówce to była chaosowa.

0

Szalony mecz Barcelony i Interu.Defensywa w końcówce nie istniała.

0

Jak to jest możliwe....

0

Fc Porto gromi Prusaków już 3:0!

0

Gerard Pique MVP Interu Mediolan!

0

Wy się Katalończycy obudźcie kuźwa,bo to się wymyka...

0

Pique to kurw. w szatni ryby łowi?

0

Pique chyba lekkiego bzika dostał...

0

Fc Porto w tym dwumeczu z Leverkusen,ma zaś dużo szczęścia.

3

Barcelona była dużo lepsza w tej pierwszej połowie,i zasłużenie prowadzi.Teraz jednak jest 2 połowa i nowe rozdanie,nie może to być powtórka Celty.

0

Obrona jest mocno niepewna Barcelony.Ofensywa wygląda bardzo aktywnie pod wodzą Dembele.

0

Robi wrażenie ten doping,starego dobrego wypełnionego Camp Nou.

0

Dembele MVP tego meczu póki co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?