FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Moim zdaniem Leo Messi powinien powrócić do Fc Barcelona.Nawet na 2-3 sezony,i potem już dumnie zakończyć w tym klubie karierę,ponieważ Moim zdaniem jest pewna rana po tym odejściu z sierpnia 2021,którą trzeba zabliźnić,i następnie w chwale odejść.Ta statystyka Messiego w Barcelonie i tego,że za każdym razem grali w fazie pucharowej ligi mistrzów,a bez niego mogą sobie pograć w fazie pucharowej ligi europejskiej co najwyżej jest dla mnie szokująca.Messi i tak powróci w lipcu 2023,bo jest tutaj potrzebny.
3
@Holsik Czyli ze skrajności w skrajność.Przed Bayernem,to Barca już była widziana w top4 europy,a teraz nawet nie minął miesiąc i już są beznadziejni i wszystko przegrają-szybko poszło widzę xD
0
@mkord ???? To nawet w grupie nie ma varu? Lech to ma jakiś pakt z tym aby w ich meczach pucharowych var był nieużywany?
2
Lech wyrównuje na szczęście po golu Szymczaka na 1:1...chyba że var coś zabierze.Na szczęście nie zabrał,oby Lech poszukał wygranej na Żydowskiej ziemi.
0
Fnatic w League of Legends chyba nie wyjdzie z grupy :(
1
Błagam was Poznaniacy-nie przegrajcie z Izraelczykami...
0
Liga Belgijska to jest gigachad w tym sezonie,jak na swój poziom.
2
@Krystian1588 Trener jest wkurw...piłkarze są wkurw... ogólnie jedno wielkie wkurw....
2
@Kidd Porto i prezes Costa nie zrobił jakichś wielkich transferów na lato,więc jeśli Barca chce go sprzedać,to może Porto się zgłosi po niego.Bo na lato Porto chciało podkupić kolejnego sabotażystę-Clement Lenglet'a,tylko tutaj Kogutki z Londynu uprzedziły Mój klub.
1
Fc Porto z chęcią odkupi od Xaviego do grudnia Gerarda Pique,bo w Fc Barcelona jego okres dobiegł końca.Za ile można go podkupić?
2
@eXi Procentowo,szanse na awans Barcelony wynoszą jakiś 1% :/
1
@Coutinho007 Marsz Marsz Viktoria! Z ziemi Czeskiej do Katalonii! Za twoim przewodem,złączym się z Alemanym!
0
Jeszcze Barcelona nie zginęła,kiedy Viktoria żyje!
0
Fc Barcelona troszkę mi przypomina reprezentację Polski w piłce nożnej w tej fazie grupowej xd.Lewy zdobywa 2 gole które tak naprawdę nic nie dają jak w czerwcu 2021 ze Szwedami i porażce 2:3.
0
Przynajmniej Fc Porto wygrało,i ma grupę w swoich rękach.Oby tych Belgów za dwa tygodnie uspokoić.
0
To może przesłać z Barcy do Viktorii Pilzno kilku piłkarzy z akademii Barcy do Czechów na mecz z Interem :)?
2
Gerard Pique tym meczem chyba zakończył już swoją karierę w lidze mistrzów.
0
Mecz sezonu ligi mistrzów póki co.Niemniej defensywa w końcówce to była chaosowa.
0
Szalony mecz Barcelony i Interu.Defensywa w końcówce nie istniała.
0
Jak to jest możliwe....
0
Fc Porto gromi Prusaków już 3:0!
0
Gerard Pique MVP Interu Mediolan!
0
Wy się Katalończycy obudźcie kuźwa,bo to się wymyka...
0
Pique to kurw. w szatni ryby łowi?
0
Pique chyba lekkiego bzika dostał...
0
Fc Porto w tym dwumeczu z Leverkusen,ma zaś dużo szczęścia.
3
Barcelona była dużo lepsza w tej pierwszej połowie,i zasłużenie prowadzi.Teraz jednak jest 2 połowa i nowe rozdanie,nie może to być powtórka Celty.
0
Obrona jest mocno niepewna Barcelony.Ofensywa wygląda bardzo aktywnie pod wodzą Dembele.
0
Robi wrażenie ten doping,starego dobrego wypełnionego Camp Nou.
0
Dembele MVP tego meczu póki co.