FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MESSIah16 Uważam że tam nic się nie zmieni na kolejne 100-200 lat.To jest taki naród że musi mieć swojego cara nad głową,bo sam sobie nie poradzi.Nawet jeśli ten car jest jaki jest,to Oni wielbią takich dyktatorów.Tam nigdy nie było,i nie będzie demokracji.Ci co uważają że jak Putin odejdzie i nastanie tam wieczysta demokracja uważam że są w błędzie.Tam był,jest i będzie kult jednostki.
3
@MesQueUnClub96 Messi nigdy nie był klubowym Mistrzem Polski,więc uważam że to dla niego może być kuszące :)
1
@LionelM95 Uważam że raczej Wieczysta czy Lech nie byłyby zbyt smutne z tego powodu xd
1
Ja tam bym chciał zobaczyć Leo Messiego w Fc Porto Panie i Panowie!
5
@msmsms Moim zdaniem tym największym mimo wszystko jest Novak Djokovic.Bilans przeciwko największym rywalom ma korzystny,Federera ogrywał jako jedyny trzykrotnie na Wimbledonie w finałach.Rafę Nadala potrafił ogrywać w Paryżu dwukrotnie.Jedyne czego nie wygrał to złotego medalu Olimpijskiego.Moim zdaniem On mógłby mieć najwięcej szlemów w historii gdyby nie szczepienia,oraz pechowe turnieje jak brak Wimbledonu 2020 i Us Open 2020 i Pani sędzina.Novak na każdej nawierzchni może po prostu wygrać,Rafa jest goatem ziemnym,Federer miał swój prime w latach 2004 i do początku mniej więcej 2010 roku,jednak dla mnie niestety Goatem nie jest.
2
Takie pytania że jeszcze brakuje takiego-Robercie Lewandowski,Jak żyjesz? Jak żona,dzieci?
1
@Worny W sumie racja,zmiana z najlepszymi piłkarzami świata na granie z ekstraklasowymi gwiazdami,to jest ogromna zmiana xd
1
Dziwne pytania na konferencji,a Lewy jakiś smutny :( ale to chyba ze zmęczenie i lekkiej zmiany klimatu.
1
Niech zatem Sporting Braga sobie strzela skoro komuś kupon i kasiorka ma wejść,a jak nie strzelą no to...też nie będę smutny ;)
1
Strzelec bramki dla Los colchoneros z czerwoną karteczką.Szkoda że tak nie obstawiłem bo bym wygrał kasiorkę :)
3
@Kgorecki2500 Ja bym nie powiedział że tak fajnie,ale skoro masz kupon,to niech strzelają.Najwyżej Porto 30 września będzie musiało ich u siebie koniecznie ograć.
1
Real Madryt zawsze traci jedną bramkę w tym sezonie ligi hiszpańskiej.
3
Liczę że Moje Porto w Październiku z tej grupy wyjdzie,a w szczególności będzie wyżej od tego Atletico...
2
@Sysia11 Flashscore zakłamuje nieco rzeczywistość w tym meczu...
2
Atletico w takiej "formie" zostanie wywiezione przez Fc Barcelonę.
1
Joao Felix-ragequit.
1
Stawiam że na wygranie ligi hiszpańskiej przez Barcelonę/Real,będzie potrzebne minimum 90 punktów.
1
AC Milan wyrównuje zatem na 1:1 po golu Oliviera Giroud.
2
@VegetaPolska "Przeciętniak z Porto"-miło mi xDD
4
Kontrowersyjna opinia.Atletico moim zdaniem jest na poziomie Fc Porto,a to oznacza że jest trzy,albo nawet i 4 poziomy niżej niż Real i Barca.
1
Na Fc Porto jakimś cudem Atletico taka gra wystarczyła,na Real to za mało.
1
@katalonczyk112 Laporta i Alemany :)
2
Moim skromnym zdaniem Messi szykuje formę na powrót do Fc Barcelona.
1
@Sau_Ron Bo to chyba troszkę przypadek Realu z zeszłego sezonu i PSG xd
1
Komu mam kibicować w starciu PSG-Benfica? Bo nie lubię PSG,Messi ok.Ale PSG...nie będę tutaj się rozpisywał.Czy kibicowanie w tym wypadku Benfice jest dobre?
1
Typuję w derbach Madrytu że w okolicach 60 minuty,Antoine Griezmann zostanie zmieniony.
2
Niby człowiek wie że Benfica i tak wygra,a jednak się łudzi.
3
@Kgorecki2500 Masz Benficę na kuponie?
1
Może w Euro 2025 jak będzie w Polsce u siebie zdobędziemy medal.
1
Prusy zdobędą medal,trudno.Ale i tak Polska rozegrała niezapomniany turniej.