1

Przełamanie FAA!

2

@mekston Do tej pory nigdy.2017,2018,2019 i 2021 za każdym razem brała Europa.Tylko w 2019 roku doszło do sytuacji aby przez jeden pojedynek to reszta świata prowadziła w serii,lecz nigdy nie udało im się wygrać pucharu.

1

@MesQueUnClub96 Na chwilę obecną FAA i jego asy robią robotę.Novak troszkę mu pomógł przy rebreaku tym podwójnym błędem.

1

@PatrychoO Maja Staśko powinna wyzwać go na pojedynek bokserki.To byłaby prawdziwa wojna w ringu.

1

Jeśli Novak Djokovic przegra z FAA,to Puchar Lavera może powędrować do drużyny świata.

1

@MarioVeB! Moim zdaniem czysta...poleje się w Pzpnie po porażce xD

2

Tak jak z Holendrami typowałem mecz w plecy 1-3,tak dzisiaj typuję że wygramy 2:1 z Walijczykami,bo nasza kochana reprezentacja gdy ma wyjątkowo wysoko przegrać na wyjeździe z kimkolwiek,to potrafi powalczyć jak równy z równym.Dlatego zakładam że tym razem Lewy nie tylko odda strzał,ale i może jakąś brameczkę wsadzi.

1

@MesQueUnClub96 Nole bez tych spraw ze szczepieniami mógłby spokojnie powalczyć o wyrównanie albo nawet i pobicie rekordu Margaret Court w liczbie wielkich szlemów.

10

Mam nadzieję że od pierwszej minuty mecz rozpocznie Michał Skóraś z Lecha,będzie próbował naszych od samego początku zachęcić do gry nieco wyżej i zrobić jakąś cieszynkę.

1

@Kamilos84 I to właśnie jest aż zbyt przewidywalne xD

1

Więc przed selekcjonerem Michniewiczem szykują się cztery najważniejsze mecze w jego karierze.Po pierwsze czy pozostanie w elicie ligi narodów,oraz czy na mundialu damy radę wyjść z grupy.Jeśli spełni te oczekiwania powinien pozostać na eliminacje do Euro 2024.Jeśli i tutaj oraz w Qatarze się nie powiedzie,to znając naszych działaczy to pewnie i go zwolnią xd.

1

Nie zdziwiłbym się gdyby Mateusz "Bór" Borek chciałby zmierzyć się jeszcze w walce mma.Debiut z Najmanem to byłaby walka dekady.

4

Rafa Nadal po odejściu Rogera najpewniej przejmie większość kibiców Federera na swoją stronę podczas kolejnych turniejów wielkiego szlema.Przynajmniej tak uważam.Na Djokovicia też pójdzie troszkę zagorzałych Szwajcara,niemniej to Rafa będzie miał od teraz całe stadiony najpewniej za sobą.

1

@Cadafaz W singlu byłoby już bardzo ciężko cokolwiek ugrać w szlemach,w szczególności przeciwko tym młodszym.W grze podwójnej są przypadki że grają sobie grubo po czterdziestce w szlemach.

2

Novak to by z chęcią się dołączył na trzeciego tutaj xd

1

Demon De Minaur pokonuje Murraya,teraz pora na debel Fedala i pożegnanie Rogera.

1

Goodbye England.

1

Bośnia i Hercegowina godnie zastąpi Anglików w dywizji A ligi narodów.

2

Na pocieszenie dodam,że ewentualny 3 set w starciu Murraya z De Minaurem to będzie od razu super tiebreak.W 3 secie Pucharu Lavera jest od razu super tiebreak.

1

Mecz Murraya i De Minaura to jest taki typowy mecz dla koneserów i po części przedłuża karierę Rogera xd

1

Ciekawe czy Prusy jak zwykle odrobią.

2

@bartas97 Federer już będzie grał tylko pokazowe turnieje.Rafa jeśli zdrowie pozwoli to powinien jeszcze grać mniej więcej do 2023/2024 roku.Ponieważ nie wierzę aby Rafa chciał grać w tenisa w wieku 39 lat z tyloma kontuzjami,młodszy nie będzie.Uważam że Hiszpan chciałby pograć jeszcze na Igrzyskach olimpijskich w Paryżu 2024,ponieważ będą one rozgrywane na jego ukochanej mączce,i tam miałby szansę na medal i zakończenie kariery jako np. mistrz olimpijski.

4

@JimMorrisonFCB Tak,to może się zacząć gdzieś około 23:00,ponieważ Andy Murray i De Minaur"Demon" mogą troszkę pograć.

3

Sousowa Polska powstrzymała Węgierską maszynę przed pojechaniem na mundial,nie wiem jak,lecz dali radę sobie.

7

Fc Szpitalona się zrobiła po dosłownie jednym meczu reprezentacyjnym.Na drugi raz może niech Xavi podpowie swoim piłkarzom aby wymyślili sobie kontuzję na 1.5 tygodnia,np. Ból włosów na głowie.

1

Szczęsny wczoraj w tym spięciu z Blondasem Holenderskim zapachniał mi takim wczesnym Szpilką.

2

Mroczny pogrzeb na stadionie narodowym-smutno mi było oglądając ten smutny mecz :(

1

Zastanawiam się w takim razie,jak Polacy dali radę w marcu powstrzymać Szwedów.Czy nasi zagrali mecz życia+Szwedzi byli zmęczeni dogrywką?

3

Zgadzam się z Piotrkiem Zielińskim,są same pozytywy po tym cudownym meczu.Nie przegraliśmy dwucyfrowo,powinniśmy mniej narzekać,a cieszyć się z takich pozytywów-Brawo Piotrek!

1

Ciekawe czy w hejt parku,będzie hejt czy pogłaszczą po głowach za tak cudowne spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?