0

Oo,Mój wynik już siadł że Fc Barcelona wygra 2:0.

2

Fc Barcelona wygra dzisiaj 2:0 z Atletycznym Bilbao.

1

Mówiłem o najbardziej ekscytującej serii ćwierćfinałowej z tych czterech,i tutaj się nie myliłem.Gen.G i Damwon stworzyły pasjonujące trzymające w napięciu do samego końca widowisko.I dobrze wytypowałem 3:2 dla Gen.G :)

0

Mateusz Gamrot przegrywa,rozumiem-więcej nie będę oglądał UFC i Polskich bojów o pas...

1

Młody talent Chorwacki Luka Modrić znów z bramką.Real będzie miał jeszcze z niego pociechę kiedy zakończy karierę w wieku 54 lat.

2

Może wyłączę na trzecią rundę,bo ciężary ma Gamrot xD

0

Nie znam się na UFC,ale wiem że Gamrot wygra.

0

Mateusz Gamrot? Obejrzę sobie jego walkę.Jak oglądałem ostatnią walkę Janka Błachowicza z bratem to Janek przegrał,więc teraz sam liczę na przełamanie Polaka ;)

0

Czemu w 1 połowie Legia tak gniotła Pogoń poza jednym wyjątkiem,a teraz nagle w drugiej połowie Legia zapomniała wyjść na murawę?

1

W meczu Legii,słupki poprzeczki,nieporozumienia,spalone ale bramek wciąż nie ma.

1

@Kondziubarca Do Fc Porto go! Tam się uszczęśliwi!

1

@Kgorecki2500 Fc Porto z wczoraj pozdrawia odnośnie "nic nie może wpaść" :)

0

Kevin De Bruyne zatrzymuje remontadę Brightonów.

0

@MesQueUnClub96 Co ten Lipsk wyprawia? Przecież dostawali 0:3 na łeb?!

1

Brighton nie poddaje się tak łatwo! Remontada loading...

1

Koreański ćwierćfinał mistrzostw świata w Lola między 3 drużyną z LCK-Damwon Kia a Mistrzem Korei Południowej-Gen.G zapowiada się jako najlepsza seria tych ćwierćfinałów.Osobiście mam spore wymagania wobec tej BO5 bo w tym roku te drużyny toczyły bardzo wyrównane pojedynki,czy to w regularnym splicie czy playoffach Koreańskich.Za każdym razem jednak to Gen.G wygrywało,czy w formule do 2/3 zwycięstw.Za każdym razem również Damwon urywało po jednej mapie Chovyemu i spółce.Dla Chovyego to czwarte podejście z rzędu w najlepszej ósemce worldsów,do tej pory zawsze kończył je na tej fazie,przegrywając odpowiednio z IG,Damwon i T1.Teraz zdecydowanie ma najlepszą ekipę jaką prowadzi w mistrzostwach świata i uważam że to Gen.G wygra tę serię 3:2.

1

Erling Haaland skoro uczy się Hiszpańskiego,to nie ma problemu aby od 2024 trafił nie do Hiszpanii,a do Portugalii do Fc Porto.Haaland welcome to Fc Porto-sztos!

0

Stal Mielec prowadziła,prowadziła,prowadziła przez cały mecz...aż do 92 minuty :(

1

Erling Haaland wciąż głodny wielu bramek.Z taką średnią uważam że dobije do 40 bramek w Premier League.

0

Bayer Leverkusen nie lubi strzelać rzutów karnych.Z Porto w obydwu meczach zmarnowali po jednym,a teraz kolejny chybiony.

1

Mielec goool na 1:0 z Płocką Wisłą!

1

@norbi77 To już zaczynam się uczyć boksu od wielkiego mistrza od Częstochowy.Moje pierwsze treningi będą takie... Pah Pah! Pah Pah! a potem odklepać o matę! Chcę być jak Najman!

0

Liverpool chce po prostu nie chce dać spaść Nottingham do niższej ligi.

0

@KSSniper Zeus i 369 to starcie dwóch najlepszych górnych na świecie.To będzie pasjonujące oglądać ich w akcji.369 przed turniejem był tym najlepszym.Jednak Zeus ma jak na chwilę obecną fenomenalny turniej i nawet jak RNG w grze 2 w ćwierćfinałach totalnie wsiedli na jego linię,to i tak potrafił się Jaycem w miarę wybronić.To będą interesujące szachy na górnej alei.Przed turniejem chciałem aby Gen.G zdobyło mistrza świata,niemniej przed turniejem stawiałem na 4 tytuł mistrzów świata dla T1,bo to drużyna która raczej nie zawodzi na wielkich turniejach.

0

@takisobiektos Chciałbym,bo kibicuję tej ekipie pod różnymi nazwami mniej więcej od 2014 roku,gdy byli jeszcze jako Samsung White.Chciałbym aby to zrobili w tym roku.

1

@wasacz Słaba wymówka skoro to wina lekarza...Słuszną karą byłaby roczna/dwuletnia dyskwalifikacja.To byłby ewentualny straszak na innych tenisistów przeciwko pokusie dopingu.

0

@wasacz Czyli w jej oświadczeniu wychodzi na to,że to nie jej wina że zażyła ten środek tylko kogoś.Całkiem spoko argument obronny,tylko czy aby na pewno prawdziwy?

0

T1 kontra JDG,to może być całkiem ciekawa wyrównana seria,patrząc na to jak wyglądają obydwie ekipy na tegorocznych mistrzostwach i jak miażdżą rywali.Niemniej po tym co wczoraj zobaczyłem od T1,Postawiłbym na Koreańczyków 3-1.

2

@Kamilos84 Mi tam też nie przeszkadza jako ekspert.A że po prostu sobie żyje w United States,to przynajmniej będzie na bieżąco z informacjami.Jacek Laskowski zaś,to typowy komentator radiowy xD

2

@Kamilos84 Miło że Mr.Janusz Michallik skomentuje mecz otwarcia.Przynajmniej dowiemy się kilku ciekawych rzeczy z Ameryki Północnej,oraz o samym Meksyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?