FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli to będą ostatnie mistrzostwa świata dla Messiego.Ciekawe czy zakończy je jako mistrz świata.
0
@Michael24 Jaki jest plan B w przypadku niepowodzenia w fazie grupowej LM?
2
Więc po mocarnej lidze mistrzów,pora obniżyć ligę,i obejrzeć sobie Lecha.Oby dzisiaj wygrali z potężnymi Izraelczykami,tym bardziej że to u siebie.Zatęskniłem już za wiosną w fazie pucharowej z Polskim klubem.
0
@DonMatteo901 Królowa Polskiego twittera,doskonale wie co pisać żeby być popularna,nie wiedziałem że Ona kibicuje Lechowi,ale to dobrze :)
2
Lopetegui najpewniej naura.
0
@kosol11 ??? Dlaczego Barca ma to odpuszczać? przecież nawet przy łomocie w fazie pucharowej zawsze będą mieli potrzebne klubowi pieniążki.
0
@Emhyr To prawda,Mój klub jest po prostu za mały,aby mierzyć się na takich kolosów.
0
@Emhyr Szkoda że odszedł z Porto do tego PSG przed tym sezonem :(
1
Koniec remontady Sevilli,1:4 na łeb od Prusaków z Dortmundu-w pełni zasłużone.
0
@P33ck Zdecydowanie +1,z taką grą nie mają co marzyć o pokonaniu PSG i powalczeniu z Benficą.
0
Juventus pomimo prowadzenia,wcale za dobrze nie gra z potężnymi Izraelczykami.
0
W pierwszej połowie Donnarumma świetnie bronił,teraz Grek z Benfici Vlachodimos robi co może aby Benfica nie przegrała.
0
@P33ck Var i spalony tak troszkę skasował to xD
1
Sevilla co zmarnowała ja pierniczę...
2
Sevilla robi remontadę! 1:3 już tylko!
1
@GeraltzKatalonii Porto jakoś ich pokonało w klasyku majowym dającym mistrza na ich stadionie,ale nie ma co,ciężko ich pokonać na Da Luz.
1
@WilliamTheBloody Do fazy pucharowej jeszcze długi czas,jeszcze sporo się zmieni,nie skreślałbym PSG.
1
Może na drugą połowę niech Sevillę prowadzi już Jorge Sampaoli,a Lopetegui dostanie wilczy bilet.Brawo Polki siatkarskie!
1
Benfica jest lepsza w tej 1 połowie meczu,ciekawe czy starczy im energii na pełne 90 minut z tak mocną ekipą,rok temu z Bayernem do 70 minuty też był tak intensywny mecz,ale w końcówce po prostu Bayern to wziął wysoko wygrywając.
1
Smutna Sevilla w taki sposób kończy przygodę Lopetegiuego z trenerką w tym klubie.
1
Benfica gooooooool na 1:1! Tylko po pomocy Danilo xD
3
Ukraińcy 1:2 już tylko przegrywają.
1
Erling Haaland to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie,On jest po prostu chory,ciekawe gdzie znajduje się jego sufit.
2
@mekston Zależy od zbliżającego się mundialu,i tego jak na początku 2023 będzie wyglądał ten tercet,a w szczególności Messi.
4
@Lionel_Messi10 Przepiękna bramka,przepiękne rozklepana defensywa,a sam strzał to popis techniki Leo!
4
Ciekawe czy Leo Messi powróci do Barcelony w lipcu 2023 z pucharem ligi mistrzów z PSG.
4
Leo Messi gool! nie to żebym był smutny ze straty bramki Benfici :)
1
No to Sevilla gra w 10 przez praktycznie cały mecz.
4
Sevilla jest w tym sezonie smutnym zespołem.
1
No to do boju Benfico! postrasz trochę PSG!