FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Gool dla Szachtaru Warszawa na 1:0!
0
@zmiter912576 Ok,ostatni mecz z Szachtarem to była seria strzałów,niemniej zwykle grają dość powolny futbol,lecz niebywale skuteczny.Dzisiejszy mecz jest jednym z tych klasycznych meczów Realu.
1
2:1 dla Serbek po trzech setach gry.Ciekawe czy nasze reprezentantki dadzą radę wymusić tiebreak.
3
@J4no Real gra po prostu to co zwykle,pragmatycznie i ich mecze nie są zbyt przyjemne dla oka.Uważam że wygrają 1:0.
1
Kurka! ależ błędy naszych Polek od stanu 18-18,za dużo tych outów :(
0
Prosimy nasze Panie o Polki o wygraną w tym wyrównanym 3 secie!
0
O cholipka! Pan Prezydent Kylian Mbappe z brameczką!
3
@Botanik Oficjalnie jeszcze mają szansę na awans.Nieoficjalnie-są zgubieni...
0
@LioMessi10 Dokładnie tak jest,Darek Szpakowski chyba nie interesuje się za bardzo siatkówką.
2
@LioMessi10 Z tego co wiem,to w Telewizji Polskiej i na jedynce również ten mecz jest.
0
Fc Kopenhaga pomimo tęgich cięgów wyjazdowych,broni własnego terenu przed różnymi potęgami piłkarskimi.Dzisiaj odebrali od Manchesteru Haalandowego 1 punkcik.
0
Juventus od dzisiaj boi się Izraelczyków.
0
Oby Maccabi Haifa wyszła z grupy,zostawiając za plecami Juventus i oczywiście PSG.
0
Juventus chce zakończyć europejskie puchary już w listopadzie.Maccabi Haifa jest dużo dużo lepsze od starej damy,już w 1 meczu mogli ugrać remis w Turynie.
1
@bartas97 Zdecydowanie,Mimo iż ich nienawidzę,w tym meczu będę życzył im trzech punktów.Oby orzełki ich zlały w Paryżu.
0
@Borow34 Otóż to,niestety Pan piłkarz jest zbyt drogi,aby Porto poszło w takie bajery xD
1
@Marcelinho99 W lidze francuskiej to na 100% jest przyszłość,gwarancja goli i sukcesów w Ligue 1 na najbliższe 15 lat.Poza ligą francuską już nie bardzo...
1
@Mario96w Pełna zgoda.On czuje że w Paryżu jest tylko numerem dwa,bo od sierpnia 2021 oczy zwrócone są na Messiego,a nie na niego.A kto wie czy nawet nie jest numerem 3,i Neymar go nie spycha w cień,a z takim ego jaki ma Kylian to jest trudne do zniesienia.Haaland powoduje że coraz częściej Mbappe jest zapominany...
1
Kylian Mbappe do Fc Porto od stycznia 2023 -ale to będzie chodziło!
0
Jakoś tak nie ufam tym pogłoskom że Kylian będzie chciał odejść już za niecałe 3 miesiące...Nasserek zaraz go przekona i Prezydent Macron jakimś skromnym czekiem na 1 mld euro i zmieni zdanie.
0
Na mistrzostwach świata w League of Legends,Europa prezentuje się rewelacyjnie.Rogue ma 3-0 i szanse na pierwsze miejsce w grupie,Fnatic ma 2-1,i szansę na wyjście z grupy śmierci,G2 wciąż jest w grze z wynikiem 1-2,i ma najtrudniejszą sytuację,gospodarze z NA to jest jedno wielkie XD.
1
@JohnnyBarca Przykre,bo to go eliminuje z mundialu :( Twardość premier league dała o sobie znać.W Porto gdy grał do początku 2022,to praktycznie jechał bez kontuzji.
1
@bartas97 Igor Angulo też kiedyś w Górniku był tutaj gwiazdą ligi,że aż był zapraszany do ligi+extra,gdzie jak sam wspominał,w Hiszpanii nie miałby na to szans gdyż grał w ...3 lidze xD.
1
@bartas97 Bez szyderki,lecz Ivi ma jedne z najbardziej skutecznych rzutów wolnych w historii ekstraklasy.
1
Moim zdaniem Fc Barcelona w środę z Internazionale Milano,minimalnie i pewnie po średniej grze ale wygra.Fc Porto-tutaj będą ciężary z tymi Leverkuzynami.
2
@Rl9k1nG U nich to jest odwrócona psychologia.Ja mam obawy,że jak Oni mówią że "nie ma potrzeby" tzn.że jest potrzeba.Jeżeli Oni mówią że czegoś nie zrobią,to zrobią to.
1
@MesQueUnClub_87 Niestety,to jest ogromny kraj,jednak Oni muszą mieć swojego cara,bo przykład Jelcyna pokazuje że nimi ktoś musi kierować jak w średniowieczu.
0
@kuz Moim zdaniem w Polsce nie ma dyktatury,i poza przypadkiem Piłsudskiego i Sanacji przedwojennej,to w Polsce raczej ciężko o dyktaturę i kult jednego wodza.Ja stawiam że Pis może wygrać wybory 2023,lecz wygra je bez większości w sejmie,i do władzy powróci ekipa sprzed października 2015 z partiami Lewicowymi.
0
@MesQueUnClub_87 Korea Północna Europy zawsze kojarzyła mi się,i będzie kojarzyć z kłamstwem i oszustami.Ten kraj jest niereformowalny.
4
@Kondziubarca Jełop siwy,w demokratycznym normalnym państwie byłby nikim.