FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przełączyłem na Lecha z Rakowem,ale skoro znów remis Realu,to włączę ten mecz :) może Real ze mną zremisuje w tej kolejce.
0
@Corr To prawda,Faker na Ryzie wycarrował T1 do finałów.Botlane T1 był zdecydowanie lepszy od gry 2.Zeus poza słabszą 1 grą był użyteczniejszy dla Koreańczyków,bo 369 poza Jaxem w 1 grze był bezradny.
1
@ranger3120 08:31.
0
Dzisiejszy drugi Koreański półfinał mistrzostw świata między Gen.G a DRX,stawiam na 3:0 dla Gen.G
0
@PeteR10 Kibicuję im od 2014,pod różnymi nazwami,w tym roku już ich na lato potrafili pokonać 3:0,jednak finały mogą być bardzo bliskie.Jeśli Gen.G dzisiaj przejdzie dalej,możliwe pięciomeczowe finały.Jeśli jednak to DRX przejdzie znów cudem jakimś,to Faker podniesie czwarte mistrzostwo świata,bo DRX z Gen.G i T1 ma malutkie szanse na triumf.
0
Ja stawiałem na 3:2 dla T1,ale Koreańczycy ograli JDG 3:1.Czwarta gra to był już walec T1 i w pełni zasłużenie po raz pierwszy od 2017 zagrają w finałach mistrzostw świata.To ich ogółem będzie piąty finał mistrzostw świata.Bilans Fakera i T1 w finałach to 3-1,jedyna porażka to ostatnie finały przegrane w 2017 0:3 na SSG i Rulerem jako MVP .Reszta to: 2013-3:0na Royal Club ,2015 na Koo Tigers 3:1,2016 3:2 na...Samsung Galaxy z Rulerem na adc.Szykuje się Koreański finał,również 1 od pięciu lat.
0
Xavi do grudnia taką taktykę wymyślił,aby w 94 minucie dograć na Lewego.Brawo Xavi do grudnia! :)
0
Lewandowski przepędził nietoperze ze stadionu!
0
Może chcecie razem ze mną zremisować xD
0
Liverpool jednak wolał przegrać zamiast ze mną zremisować ;(
0
Myślałem że Liverpool chce ze mną zremisować razem,a tutaj widzę że chce nawet i przegrać xD
0
Pedri chyba lekko zmęczony xD
1
@Comentateiro Xavi do grudnia,wynik ma znaczenie dla Laporty.
0
1000 IQ ręka po prostu!
0
@Rust_Cohle Somsiedzie z Liverpoolu,może Ty ze mną chcesz zremisować :)?
0
Dembele to jest dzban.
0
@P33ck Kurczę! Liczyłem na innego Thomasa...liczyłem na Tomasza Hajto!
0
Ja stawiam,że Barcelona będzie miała więcej szczęścia od Porto,i dzisiaj wygra 3:1,oraz nie będzie tak rozkojarzona jak Porto z tymi pachołkami od Benfici :)
0
Enzo Fernandez za długo miejsca u Orzełków nie zagrzeje.
2
@Janiama Porto 1:1 kappa.
1
@Lionel_Messi10 Ja śledzę od dzieciaka,od finału ligi mistrzów 2004 z udziałem Porto i zwycięstwa w tych rozgrywkach.Na początku tylko z gazet i jakichś telewizyjnych informacji,a od mniej więcej 2008 dzięki internetowi.Idzie się przyzwyczaić do kibicowania na dobre i na złe temu kochanemu klubowi.
1
@Lionel_Messi10 Mógłbym jeszcze wspomnieć o tym,że dość często sędziowie lubią sprzyjać Benficzce,a gwiżdżą dość często przeciwko Porto,ale utwierdzam się w przekonaniu,że po prostu trzeba to przyjąć na klatę i zaakceptować.
1
@Bartosz85 Myślę że jak każdy Polski kibic.To najlepiej zarządzany Polski klub.Legia jest w okresie przebudowy po katastrofie z poprzedniego sezonu,Lech ma problemy z pucharami.Więc Raków dla mnie jest naturalnym kandydatem do mistrzostwa.
0
@AmigoBlancos Ty Kibicujesz Realowi? bo tak patrzę na Twoje wpisy,to chyba chciałbyś aby jutro przepierniczyli xD
2
@Kitek1640 Jest całkiem ok,tylko musisz mieć szybkie paluszki na combosy Irelii.
3
@Bartosz85 Raków Częstochowa nie zgadza się z tą jazdą po mistrza dla Legii...
1
@Lionel_Messi10 Możliwe że tak :) No nic,może na Atletico nie będą już tak rozkojarzeni xD
1
@Lionel_Messi10 Nic nie poradzę,troszkę byli ospali po imprezie w samolocie xd
1
@Lionel_Messi10 Pieprzyć tych orzełków :) Stawiałem na nich przed sezonem że odzyskają mistrza.Przeprowadzili dobre transfery,zastąpili Nuneza dobrym kolektywem i niezłym Ramosem,w dodatku ostatnio zdobyli mistrza w 2019,więc w tym sezonie to Oni będą mistrzem.Celem Porto jest zdobycie 2/3 miejsca.
1
@Rust_Cohle Idzie się przyzwyczaić do tracenia punktów z takimi drużynami.U nas w Porto to tak co roku jest przerwa od mistrzostwa.Ale w 2024 tym Lizbonom pokażemy! Oby w lidze mistrzów zajść jak najwyżej :)