1

@Kitek1640 Na profesjonalnej scenie jest dość groźna bronią,bo można ją bardzo łatwo flexować na mid bądź top,a czasem nawet na bota i adc.

0

@norbi77 Uważam zatem podobnie,bo jest coś w tym.

0

@Hosh Też tak uważam.Dziwny klub xD

3

Ja uważam że Realu Madryt boi się cała Europa piłkarska poza jednym klubem...tym klubem jest Fc Barcelona.

0

@MrCental A jeśli wygra klasyk ponownie,to i tak będzie do wyje....?

1

Jeżeli Raków Częstochowa nie zdobędzie mistrzostwa Polski 2023,to będą sporymi dziadami.Legia i Lech nie są w formie mistrzowskiej,a Raków za bardzo nie będzie miał wymówek przy takiej dominacji nad czołówką,jeśli nie zdobędą tytułu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w Sytuacja G2 jest bardzo ciężka.JDG teraz zapewnia sobie ćwierćfinały.G2 musi pokonać Damwon i JDG koniecznie,i liczyć na to,że Damwon nie wygra z EG.Troszkę sytuacja do Fc Barcelona.Wpierdziel od EG 1-15 przez G2 niewytłumaczalny.W sytuacji jeśli G2 pokona JDG i Damwon,i będzie miało 3-3,a Koreańczycy ograją Amerykę która gra już o pietruszkę,będzie tiebreak przy 3-3.

3

Dumą Mazowsza jest Wisła Płock zatem.

2

Evil Geniuses z Ameryki wciąga G2 do samolotu i odpadnięcia z mistrzostw świata 2022.

0

@takisobiektos Jeśli Barca ma znów grać regularnie w fazie pucharowej ligi mistrzów i o najważniejsze trofea,będzie można to przeboleć.

9

Moim zdaniem Leo Messi powinien powrócić do Fc Barcelona.Nawet na 2-3 sezony,i potem już dumnie zakończyć w tym klubie karierę,ponieważ Moim zdaniem jest pewna rana po tym odejściu z sierpnia 2021,którą trzeba zabliźnić,i następnie w chwale odejść.Ta statystyka Messiego w Barcelonie i tego,że za każdym razem grali w fazie pucharowej ligi mistrzów,a bez niego mogą sobie pograć w fazie pucharowej ligi europejskiej co najwyżej jest dla mnie szokująca.Messi i tak powróci w lipcu 2023,bo jest tutaj potrzebny.

3

@Holsik Czyli ze skrajności w skrajność.Przed Bayernem,to Barca już była widziana w top4 europy,a teraz nawet nie minął miesiąc i już są beznadziejni i wszystko przegrają-szybko poszło widzę xD

0

@mkord ???? To nawet w grupie nie ma varu? Lech to ma jakiś pakt z tym aby w ich meczach pucharowych var był nieużywany?

2

Lech wyrównuje na szczęście po golu Szymczaka na 1:1...chyba że var coś zabierze.Na szczęście nie zabrał,oby Lech poszukał wygranej na Żydowskiej ziemi.

0

Fnatic w League of Legends chyba nie wyjdzie z grupy :(

1

Błagam was Poznaniacy-nie przegrajcie z Izraelczykami...

0

Liga Belgijska to jest gigachad w tym sezonie,jak na swój poziom.

2

@Krystian1588 Trener jest wkurw...piłkarze są wkurw... ogólnie jedno wielkie wkurw....

2

@Kidd Porto i prezes Costa nie zrobił jakichś wielkich transferów na lato,więc jeśli Barca chce go sprzedać,to może Porto się zgłosi po niego.Bo na lato Porto chciało podkupić kolejnego sabotażystę-Clement Lenglet'a,tylko tutaj Kogutki z Londynu uprzedziły Mój klub.

1

Fc Porto z chęcią odkupi od Xaviego do grudnia Gerarda Pique,bo w Fc Barcelona jego okres dobiegł końca.Za ile można go podkupić?

2

@eXi Procentowo,szanse na awans Barcelony wynoszą jakiś 1% :/

1

@Coutinho007 Marsz Marsz Viktoria! Z ziemi Czeskiej do Katalonii! Za twoim przewodem,złączym się z Alemanym!

0

Jeszcze Barcelona nie zginęła,kiedy Viktoria żyje!

0

Fc Barcelona troszkę mi przypomina reprezentację Polski w piłce nożnej w tej fazie grupowej xd.Lewy zdobywa 2 gole które tak naprawdę nic nie dają jak w czerwcu 2021 ze Szwedami i porażce 2:3.

0

Przynajmniej Fc Porto wygrało,i ma grupę w swoich rękach.Oby tych Belgów za dwa tygodnie uspokoić.

0

To może przesłać z Barcy do Viktorii Pilzno kilku piłkarzy z akademii Barcy do Czechów na mecz z Interem :)?

2

Gerard Pique tym meczem chyba zakończył już swoją karierę w lidze mistrzów.

0

Mecz sezonu ligi mistrzów póki co.Niemniej defensywa w końcówce to była chaosowa.

0

Szalony mecz Barcelony i Interu.Defensywa w końcówce nie istniała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?