FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kitek1640 Na profesjonalnej scenie jest dość groźna bronią,bo można ją bardzo łatwo flexować na mid bądź top,a czasem nawet na bota i adc.
0
@norbi77 Uważam zatem podobnie,bo jest coś w tym.
0
@Hosh Też tak uważam.Dziwny klub xD
3
Ja uważam że Realu Madryt boi się cała Europa piłkarska poza jednym klubem...tym klubem jest Fc Barcelona.
0
@MrCental A jeśli wygra klasyk ponownie,to i tak będzie do wyje....?
1
Jeżeli Raków Częstochowa nie zdobędzie mistrzostwa Polski 2023,to będą sporymi dziadami.Legia i Lech nie są w formie mistrzowskiej,a Raków za bardzo nie będzie miał wymówek przy takiej dominacji nad czołówką,jeśli nie zdobędą tytułu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mario96w Sytuacja G2 jest bardzo ciężka.JDG teraz zapewnia sobie ćwierćfinały.G2 musi pokonać Damwon i JDG koniecznie,i liczyć na to,że Damwon nie wygra z EG.Troszkę sytuacja do Fc Barcelona.Wpierdziel od EG 1-15 przez G2 niewytłumaczalny.W sytuacji jeśli G2 pokona JDG i Damwon,i będzie miało 3-3,a Koreańczycy ograją Amerykę która gra już o pietruszkę,będzie tiebreak przy 3-3.
3
Dumą Mazowsza jest Wisła Płock zatem.
2
Evil Geniuses z Ameryki wciąga G2 do samolotu i odpadnięcia z mistrzostw świata 2022.
0
@takisobiektos Jeśli Barca ma znów grać regularnie w fazie pucharowej ligi mistrzów i o najważniejsze trofea,będzie można to przeboleć.
9
Moim zdaniem Leo Messi powinien powrócić do Fc Barcelona.Nawet na 2-3 sezony,i potem już dumnie zakończyć w tym klubie karierę,ponieważ Moim zdaniem jest pewna rana po tym odejściu z sierpnia 2021,którą trzeba zabliźnić,i następnie w chwale odejść.Ta statystyka Messiego w Barcelonie i tego,że za każdym razem grali w fazie pucharowej ligi mistrzów,a bez niego mogą sobie pograć w fazie pucharowej ligi europejskiej co najwyżej jest dla mnie szokująca.Messi i tak powróci w lipcu 2023,bo jest tutaj potrzebny.
3
@Holsik Czyli ze skrajności w skrajność.Przed Bayernem,to Barca już była widziana w top4 europy,a teraz nawet nie minął miesiąc i już są beznadziejni i wszystko przegrają-szybko poszło widzę xD
0
@mkord ???? To nawet w grupie nie ma varu? Lech to ma jakiś pakt z tym aby w ich meczach pucharowych var był nieużywany?
2
Lech wyrównuje na szczęście po golu Szymczaka na 1:1...chyba że var coś zabierze.Na szczęście nie zabrał,oby Lech poszukał wygranej na Żydowskiej ziemi.
0
Fnatic w League of Legends chyba nie wyjdzie z grupy :(
1
Błagam was Poznaniacy-nie przegrajcie z Izraelczykami...
0
Liga Belgijska to jest gigachad w tym sezonie,jak na swój poziom.
2
@Krystian1588 Trener jest wkurw...piłkarze są wkurw... ogólnie jedno wielkie wkurw....
2
@Kidd Porto i prezes Costa nie zrobił jakichś wielkich transferów na lato,więc jeśli Barca chce go sprzedać,to może Porto się zgłosi po niego.Bo na lato Porto chciało podkupić kolejnego sabotażystę-Clement Lenglet'a,tylko tutaj Kogutki z Londynu uprzedziły Mój klub.
1
Fc Porto z chęcią odkupi od Xaviego do grudnia Gerarda Pique,bo w Fc Barcelona jego okres dobiegł końca.Za ile można go podkupić?
2
@eXi Procentowo,szanse na awans Barcelony wynoszą jakiś 1% :/
1
@Coutinho007 Marsz Marsz Viktoria! Z ziemi Czeskiej do Katalonii! Za twoim przewodem,złączym się z Alemanym!
0
Jeszcze Barcelona nie zginęła,kiedy Viktoria żyje!
0
Fc Barcelona troszkę mi przypomina reprezentację Polski w piłce nożnej w tej fazie grupowej xd.Lewy zdobywa 2 gole które tak naprawdę nic nie dają jak w czerwcu 2021 ze Szwedami i porażce 2:3.
0
Przynajmniej Fc Porto wygrało,i ma grupę w swoich rękach.Oby tych Belgów za dwa tygodnie uspokoić.
0
To może przesłać z Barcy do Viktorii Pilzno kilku piłkarzy z akademii Barcy do Czechów na mecz z Interem :)?
2
Gerard Pique tym meczem chyba zakończył już swoją karierę w lidze mistrzów.
0
Mecz sezonu ligi mistrzów póki co.Niemniej defensywa w końcówce to była chaosowa.
0
Szalony mecz Barcelony i Interu.Defensywa w końcówce nie istniała.