1

@Bobo25 +1,to taka eksplozja radości xD

2

Miłe obrazki po wyjściu z grupy,dla małego klubu z Porto.Wiem że to tylko awans z grupy,ale fajne obrazki.

Od 13 sekundy radość z samolotu :)

0

@Lionel_Messi10 Końcówka października a tu już plany wakacji xD?

1

@Kidd Pewnie krótka przerwa od trenerki,i na wiosnę lub na sezon 2023/2024 znajdzie sobie jakiś klub ekstraklasy.Bo jednak w naszej lidze to trener z uznaną marką.

1

@Kidd Klasyczne zmęczenie materiału,i słabe wyniki,oraz groźba spadku do 1 ligi.Jednak Trener Fornalik był tam od października 2017 roku,czyli bardzo długo jak na tę ligę.Osiągnął swój prime w 2019 gdy Piast był Mistrzem Polski,ale już po pięciu latach to zmiana wisiała w powietrzu.

0

Skoro Waldemar Fornalik odchodzi z Piasta Gliwice,to nowym trenerem zostaje...Aleksandar Vuković.Tak,to ten sam co z Legią w 2020 zdobył mistrza Polski.

1

@Survier Dobry pomysł,bo te jego konferencje ośmieszają jeszcze bardziej klub.

3

@Emhyr Niech Prezydent Laporta ograniczy te jego wywiady i konferencje...

4

@Antimadridista_WR Dla mnie to szokujące jest,Ja wiem że tam gra Messi i Neymar.Ale że aż tyle osób chce dla Paryża puchar,do tego się nie spodziewałem XD

0

Komu La Rambla będzie kibicować w fazie pucharowej ligi mistrzów?

0

@AmigoBlancos Po zeszłorocznej grudniowej zabawie,jest to prawdopodobne.

0

Najbardziej w 1/8 finału nie chciałbym aby Porto wylosowało Real Madryt. @AmigoBlancos weź się wylosuj komuś innemu.

0

@Sysia11 W fazie pucharowej to ciężko odnaleźć jakieś słabsze drużyny,wiadomo że Chciałbym trafić na Napoli/Totki.Ale coś mam wrażenie że faza grupowa była dość szczęśliwa jeśli chodzi o losowanie,to teraz będzie dużo cięższe losowanie.A więc trzeba pokonywać tych w zasięgu,a te zespoły są w zasięgu.

0

Jeśli Porto zajmie 2 miejsce,to poproszę Chelsea w 1/8 finału! A jeśli jeszcze uda się wykręcić wygranie grupy,to Chciałbym trafić na ten Inter.Przynajmniej ciekawe dwumecze byłyby.

3

@antymadridista100 Liczę że to się wydarzy,jest to potrzebne Portugalskiej lidze bo te łajzy z Uefa planują dać trzecie miejsce eliminacyjne ligi mistrzów dla Eredivisie.Nie chciałbym czegoś takiego aby Portugalia miała tylko jedno miejsce grupowe i drugie eliminacyjne.

6

@antymadridista100 To jeszcze nie koniec,Sporting wciąż ma wszystko w swoich nogach aby również wyjść z grupy.

0

@Janas11224 Ja Jestem dumny z wykonania tego rzutu karnego i dobitki :)

4

Liga Portugalska ma szansę na komplet trzech drużyn w fazie pucharowej,oby się udało.Vamos Sporting!

1

@Kgorecki2500 Fc Porto dzisiaj zaczarowało rzuty karne.Trzy karne w dzisiejszym dniu zmarnowane.Szczęście było dzisiaj po stronie Fc Porto :)

0

Fc Porto ma szansę nawet wygrać tę grupę xdd

1

Dzięki Carrasco za rzut karny zmarnowany i tę dobitkę.Fc Porto w fazie pucharowej ligi mistrzów.

2

Atletico 1-2 w plecy xdd

6

Za rok jak Messi powróci,to i powróci faza pucharowa ligi mistrzów.

1

@Kgorecki2500 Dobrze że przestrzegłem Ciebie przed stawianiem na tą Brugię,sędzia robił co mógł aby pomóc Belgom,ale Porto a w szczególności Diogo Costa byli nie do przejścia.

0

U mnie 4:0 z tymi Belgami,i dwa rzuty karne obronione przez Diogo Costę i łatwa wygrana,a mogło być jeszcze wyżej.To już 4 rzut karny obroniony w tej edycji ligi mistrzów przez bramkarza Fc Porto.

0

U mnie 1:0,a powinno być jeszcze wyżej! Ale skuteczność do bani.

0

@dv7wisnia Oby nic nie ukąsił...

1

Mocná Viktorie chce s Interem uhrát tři body!

0

Tych Belgów z Brugii to da się pokonać?

2

@Mow_mi_Douglas Chyba że Inter wygra,to później będzie mecz o pietruszkę.Finałowa kolejka zaś będzie o honor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?