FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 +1,to taka eksplozja radości xD
2
Miłe obrazki po wyjściu z grupy,dla małego klubu z Porto.Wiem że to tylko awans z grupy,ale fajne obrazki.
0
@Lionel_Messi10 Końcówka października a tu już plany wakacji xD?
1
@Kidd Pewnie krótka przerwa od trenerki,i na wiosnę lub na sezon 2023/2024 znajdzie sobie jakiś klub ekstraklasy.Bo jednak w naszej lidze to trener z uznaną marką.
1
@Kidd Klasyczne zmęczenie materiału,i słabe wyniki,oraz groźba spadku do 1 ligi.Jednak Trener Fornalik był tam od października 2017 roku,czyli bardzo długo jak na tę ligę.Osiągnął swój prime w 2019 gdy Piast był Mistrzem Polski,ale już po pięciu latach to zmiana wisiała w powietrzu.
0
Skoro Waldemar Fornalik odchodzi z Piasta Gliwice,to nowym trenerem zostaje...Aleksandar Vuković.Tak,to ten sam co z Legią w 2020 zdobył mistrza Polski.
1
@Survier Dobry pomysł,bo te jego konferencje ośmieszają jeszcze bardziej klub.
3
@Emhyr Niech Prezydent Laporta ograniczy te jego wywiady i konferencje...
4
@Antimadridista_WR Dla mnie to szokujące jest,Ja wiem że tam gra Messi i Neymar.Ale że aż tyle osób chce dla Paryża puchar,do tego się nie spodziewałem XD
0
Komu La Rambla będzie kibicować w fazie pucharowej ligi mistrzów?
0
@AmigoBlancos Po zeszłorocznej grudniowej zabawie,jest to prawdopodobne.
0
Najbardziej w 1/8 finału nie chciałbym aby Porto wylosowało Real Madryt. @AmigoBlancos weź się wylosuj komuś innemu.
0
@Sysia11 W fazie pucharowej to ciężko odnaleźć jakieś słabsze drużyny,wiadomo że Chciałbym trafić na Napoli/Totki.Ale coś mam wrażenie że faza grupowa była dość szczęśliwa jeśli chodzi o losowanie,to teraz będzie dużo cięższe losowanie.A więc trzeba pokonywać tych w zasięgu,a te zespoły są w zasięgu.
0
Jeśli Porto zajmie 2 miejsce,to poproszę Chelsea w 1/8 finału! A jeśli jeszcze uda się wykręcić wygranie grupy,to Chciałbym trafić na ten Inter.Przynajmniej ciekawe dwumecze byłyby.
3
@antymadridista100 Liczę że to się wydarzy,jest to potrzebne Portugalskiej lidze bo te łajzy z Uefa planują dać trzecie miejsce eliminacyjne ligi mistrzów dla Eredivisie.Nie chciałbym czegoś takiego aby Portugalia miała tylko jedno miejsce grupowe i drugie eliminacyjne.
6
@antymadridista100 To jeszcze nie koniec,Sporting wciąż ma wszystko w swoich nogach aby również wyjść z grupy.
0
@Janas11224 Ja Jestem dumny z wykonania tego rzutu karnego i dobitki :)
4
Liga Portugalska ma szansę na komplet trzech drużyn w fazie pucharowej,oby się udało.Vamos Sporting!
1
@Kgorecki2500 Fc Porto dzisiaj zaczarowało rzuty karne.Trzy karne w dzisiejszym dniu zmarnowane.Szczęście było dzisiaj po stronie Fc Porto :)
0
Fc Porto ma szansę nawet wygrać tę grupę xdd
1
Dzięki Carrasco za rzut karny zmarnowany i tę dobitkę.Fc Porto w fazie pucharowej ligi mistrzów.
2
Atletico 1-2 w plecy xdd
6
Za rok jak Messi powróci,to i powróci faza pucharowa ligi mistrzów.
1
@Kgorecki2500 Dobrze że przestrzegłem Ciebie przed stawianiem na tą Brugię,sędzia robił co mógł aby pomóc Belgom,ale Porto a w szczególności Diogo Costa byli nie do przejścia.
0
U mnie 4:0 z tymi Belgami,i dwa rzuty karne obronione przez Diogo Costę i łatwa wygrana,a mogło być jeszcze wyżej.To już 4 rzut karny obroniony w tej edycji ligi mistrzów przez bramkarza Fc Porto.
0
U mnie 1:0,a powinno być jeszcze wyżej! Ale skuteczność do bani.
0
@dv7wisnia Oby nic nie ukąsił...
1
Mocná Viktorie chce s Interem uhrát tři body!
0
Tych Belgów z Brugii to da się pokonać?
2
@Mow_mi_Douglas Chyba że Inter wygra,to później będzie mecz o pietruszkę.Finałowa kolejka zaś będzie o honor.