0

Sergi Roberto to MVP Realu Madryt dzisiaj.Prawie złamał tą linię spalonego xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi do grudnia,zmień Pana Busquetsa w przerwie,bo to aż smutno się ogląda.

0

Laga na Robercika Panowie!

0

Ancelotti ogrywa Xaviego w tym taktycznym boju...

0

Ja typowałem 3:1 dla Barcy,jak na chwilę obecną Jestem zdziwiony,tym jak bardzo przerażona wyszła Barca na Real.

1

@Janiama Ja typuję że Fc Barcelona wygra dzisiaj 3:1.

0

@cold_play Masz fajną nazwę pewnego zespołu muzycznego,ale tak zapytam.Pierwszy klasyk ligowy Polaka w Barcelonie nie jest w żaden sposób zachęcający?

0

Z powodu 44 rocznicy wyboru Polaka Karola Wojtyły na Papieża,może na El Clasico zagrają Barkę xD?

0

I wygrała niestety Benficzka po rzutach karnych z trzecioligowcem :(

1

Deszcz w San diego,przerwany będzie mecz zatem.

3

@Pedri16Future Kibicuję im od dziecka,gdy poznałem historię miasta,klubu i triumfu w lidze mistrzów 2004 to po prostu jest to mój najbardziej ukochany klub.Mój pierwszy mecz obejrzany miał miejsce bardzo dawno temu,co ciekawe to był właśnie finał ligi mistrzów w 2004 roku w Gelsenkirchen przeciwko Monaco,i to co wtedy zagrało Porto i jaka to była niespodzianka na świecie i ich granie w piłkę,nie bez powodu byli nazywani Brazylią Europy.Było wiele innych klubów,lecz nawet porażki klubu,czasem bardzo dotkliwe,jak Arsenal 2010,Bayern 2015 czy Liverpool w ostatnim czasie,lub brak wyjścia z grupy ligi mistrzów nie ostudziło mojej sympatii do tego klubu.Najświeższym sukcesem europejskim,jest dla mnie sukces Porto w lidze europy 2010/2011 i show Radamela Falcao i jego 18 bramek,i jak ta ekipa dominowała,to było cudowne.Nie przestanę temu klubowi kibicować,bo wiem że to może i mały klub,ale za to bardzo fajny :) Mój brat jest kibicem Realu,niemniej Ja jakoś nigdy nie polubiłem Realu Madryt.

0

@Gaucho W tym wypadku lepiej odpaść z pucharu,ale porażki Benfici zawsze mnie bawią.Coś jak La Ramblę pewnie porażki Realu.

0

@Borow34 Ja tam Jestem zadowolony,i trzymam kciuki za trzecioligowca.

1

Nasus na supporcie od Trymbiego i Heimerdinger drugi raz na mistrzostwach,ciekawe picki i bany.

2

Benfica traci bramkę na 1-1 w Pucharze Portugalii z jakimś trzecioligowcem z Caldas xdd

0

@koziar Rogue wciąż ma szansę,na pierwsze miejsce w grupie,oby to osiągnęli.Bardzo możliwe że DRX również wyjdzie z grupy,bo TES co się sfrajerzyło z Wietnamem może być nieodwracalne,tym bardziej że w pierwszym meczu Korei z Chinami DRX zmiotło z planszy Chiny.

1

Rogue w ćwierćfinałach mistrzostw świata!

1

Co za szalona gra Wietnamu z Chinami.

0

@Bocheno1 Nasser al khelaifi zaraz go uspokoi jak będzie dalej fikał... i tak jak Neymar pozostanie w Paryżu dalej.

0

@cules100pro Rogue mi imponuje od finałowego weekendu LEC w Malmo od września.Ta ekipa zmieniła się nie do poznania od porażki w tym winner brackecie z G2 0:3.Wierzę w tą ekipę mocno i trzymam kciuki za Trymbiego i spółkę.W 2021 byli o włos od wyjścia z grupy,ale wtedy C9 cudem ich przeszło.Na pocieszenie wtedy pokonali skład złożony z pięciu mistrzów świata-FPX.

0

Duo Lucian/Nami na bocie od 2021 utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.Comp i Trymbi wyjaśnili Wietnamczyków w gierce.

2

Rogue 4-0 w grupie,i mają już zagwarantowane minimum tiebreaki do wyjścia z grupy.Mistrzowie Europy o krok od ćwierćfinałów Worldsów.

0

Czyli Polki okazały się najgroźniejszymi rywalkami Serbek w całym turnieju.Troszkę jak w piłce nożnej Nasi na Euro 2016.

0

Rogue nie róbcie sobie żartów w mid gamie,i po prostu ograjcie Wietnamczyków,skoro wczesna faza gry w tym team compie jest wasza,nie zrąbcie tego!

3

Hiszpańscy sędziowie to mają jakieś inne oczy niż zwykli ludzie,i po prostu inaczej widzą...

0

Za długo var to się nie pozwolił Atletico i Moracie nacieszyć się z brameczki...

0

Goool na 1:0 dla grupowego rywala Porto z Champions League.

0

Rogue-ostatnia nadzieja całego zachodu musi dzisiejszej nocy wyjść z grupy.Mają zdecydowanie największe szanse,dużo słabsze grupy niż G2 i Fnatic,oraz zaczęli od 3-0 pierwszy tydzień.Jeżeli i w tym roku nie wyjdą,będzie to bardzo rozczarowujące.

2

@Kgorecki2500 Ja mam lepszy pomysł tej partii na nazwę.Niech zmienią nazwę na "Sławomir,Sławomir!" tyle wystarczy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?