1

Oby ten remis w meczu Atletico się utrzymał,albo potężni Belgowie zgarnęli trzy punkty z Madrytu.

1

Drużyna z 3 ligi polskiej-Lechia Zielona Góra pozbywa się jak na chwilę obecną ekstraklasowicza-Jagielonię Białystok z Pucharu Polski,prowadzą już 3;1,a jest 86 minuta meczu.

0

@Emhyr 96K kibiców? To 1 raz po pandemii całe Camp Nou będzie wypełnione.

3

Czy to jest najważniejszy pojedynek Fc Barcelony za rządów Xaviego"do grudnia" Hernandeza?

0

@karolszymek To bym wybrał Fc Porto :)

0

@karolszymek Bo nie ma takiej stronki z dyskusjami o Fc Porto :(

1

@Kondziubarca Właśnie dlatego Jestem ciekaw jak to będzie.Bo jednak to jest obecnie dla Fc Barcelony mecz sezonu,i w zasadzie mecz o przyszłość klubu.

0

@Wiktoria13 Dla mnie ogólnie,już 90 tysięczne Camp Nou,budzi pewne wspomnienia z tych czasów największej Barcelony,kiedy ten stadion paraliżował rywali.

1

@karolszymek Dawno nie widziałem wypełnionego Camp Nou,wydaję mi się że po raz ostatni było to na niecały rok przed pandemią,w 1 meczu półfinałowym z Liverpoolem 2019.

0

Czy jest szansa zobaczyć dzisiaj pełne 98 tysięczne Camp Nou?

1

@JordiAlbion Też o tym myślałem,może Uefa na złość Realowi zrobi finał przy Łazienkowskiej xD

6

Mimo wszystko stadion Legii w Warszawie,to ziemia przeklęta dla Realu Madryt,wyjątkowo tam gra im się nie klei xD

0

Szachtar Warszawa i tak jest zadowolony po tym meczu,bo jest z czego.Bardzo dobry dwumecz z ich strony.Real...no cóż to nie jest szczęście,tylko po prostu Oni potrafią te końcówki grać najlepiej na świecie.

8

Gool dla Szachtaru Warszawa na 1:0!

0

@zmiter912576 Ok,ostatni mecz z Szachtarem to była seria strzałów,niemniej zwykle grają dość powolny futbol,lecz niebywale skuteczny.Dzisiejszy mecz jest jednym z tych klasycznych meczów Realu.

1

2:1 dla Serbek po trzech setach gry.Ciekawe czy nasze reprezentantki dadzą radę wymusić tiebreak.

3

@J4no Real gra po prostu to co zwykle,pragmatycznie i ich mecze nie są zbyt przyjemne dla oka.Uważam że wygrają 1:0.

1

Kurka! ależ błędy naszych Polek od stanu 18-18,za dużo tych outów :(

0

Prosimy nasze Panie o Polki o wygraną w tym wyrównanym 3 secie!

0

O cholipka! Pan Prezydent Kylian Mbappe z brameczką!

3

@Botanik Oficjalnie jeszcze mają szansę na awans.Nieoficjalnie-są zgubieni...

0

@LioMessi10 Dokładnie tak jest,Darek Szpakowski chyba nie interesuje się za bardzo siatkówką.

2

@LioMessi10 Z tego co wiem,to w Telewizji Polskiej i na jedynce również ten mecz jest.

0

Fc Kopenhaga pomimo tęgich cięgów wyjazdowych,broni własnego terenu przed różnymi potęgami piłkarskimi.Dzisiaj odebrali od Manchesteru Haalandowego 1 punkcik.

0

Juventus od dzisiaj boi się Izraelczyków.

0

Oby Maccabi Haifa wyszła z grupy,zostawiając za plecami Juventus i oczywiście PSG.

0

Juventus chce zakończyć europejskie puchary już w listopadzie.Maccabi Haifa jest dużo dużo lepsze od starej damy,już w 1 meczu mogli ugrać remis w Turynie.

1

@bartas97 Zdecydowanie,Mimo iż ich nienawidzę,w tym meczu będę życzył im trzech punktów.Oby orzełki ich zlały w Paryżu.

0

@Borow34 Otóż to,niestety Pan piłkarz jest zbyt drogi,aby Porto poszło w takie bajery xD

1

@Marcelinho99 W lidze francuskiej to na 100% jest przyszłość,gwarancja goli i sukcesów w Ligue 1 na najbliższe 15 lat.Poza ligą francuską już nie bardzo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?