1

@takisobiektos Osiem breakpointów jeszcze w 1 secie,i dopiero przy stanie 5-4 robi wrażenie.Dobrze serwuje przy ważnych punktach.

0

Publiczność jest niestety przeciwko Hubertowi.Ale to jest jasne z powodu takiego że gra przeciwko gospodarzowi.

1

@Lionel_Messi10 To akurat wiedziałem,był chyba nawet nie raz na ich meczach.Zresztą stamtąd pochodzi,to jest zatem jasne że jest ich kibicem.

3

@HighestInTheRoom Może wreszcie z tego powodu,w jakimś Kanale Sportowym chociaż zrobią magazyn o lidze Portugalskiej,a nie wszystko muszę zbierać na własną rękę.Bo ta liga,według mnie jest najbardziej niedoceniana,a szkoda bo tam jest kuźnia młodych talentów.

2

@Lionel_Messi10 Oo,tego nie wiedziałem o Rogerze że kibicuje Fc Barcelona.

0

Dłuuga wymiana od Hubiego Hurkacza,trzy break pointy obronione.

0

@Rust_Cohle Jest jakiś zawodnik z top10 który kibicuje Fc Barcelonie? Bo wiem że drugi z Goatów,Rafa Nadal to Madridista.

1

@HighestInTheRoom Oj w tym sezonie to +1.

2

@MesQueUnClub96 Pomagają Ruskom,utrudniają życie Polakom.Normalka ;) Ahh,jeszcze jedna tradycja...Wina Tuska!

0

Hubert Hurkacz rozpoczyna drogę po kolejny tytuł ATP Masters 1000,tym razem w Hali Bercy.Na początek musi wyjaśnić pewnego gospodarza Mannarino.

1

@Emhyr Oby Sporting Lizbona z grupy wyszedł,i najlepiej oby wszystkie Portugalskie zajęły 1 miejsca w grupach!

4

@Barca1992 Messi,Messi-goooool! Maradona! znaczy przepraszam Messi gooool!

0

@MesQueUnClub96 Novak Djokovic powraca do gry,czy według Ciebie będzie już niepokonany do końca sezonu i zgarnie odpowiednio siódmy tytuł w hali Bercy,oraz później ATP Finals po raz szósty?

0

@Medium To też,lecz u mnie o 18:45 meczyk,i to dość istotny meczyk.Bo Porto wciąż ma szansę wygrać tę grupę z Brugią,i jednocześnie wrzucić Atletico albo do ligi europy,albo poza europejskie puchary.Jeszcze dzisiaj gra nasz Superhero-Hubert Hurkacz.Albo jak pewien użytkownik z 96 w nicku chciałby,czyli Goat Novak Djokovic.

0

Pora dzisiaj na Dzień Wszystkich Świętych,oraz oddać cześć naszym przodkom.

1

@wasacz Zastanawiam się,bo z jednej strony bym obejrzał,ale za chwilkę również pospał.Bo to jednak tylko mecz grupowy,czyli taki sobie.

1

@wasacz Ja kibicuję Porto,nic nie poradzę że raz Madryt bolą sędziowie,raz Barcelonę.Odkąd oglądam piłkę nożną,to od zawsze kogoś muszą przekręcić Ci z gwizdkiem.Jak przekręcą Fc Porto,trudno będę musiał się z tym pogodzić.

1

Andy Murray nie odsyła jeszcze Gilles'a Simona na emeryturkę.Brytyjczyk prowadził 1-0 w setach i 5:4 przy swoim serwisie,ale mimo to przegrał.

0

@wasacz Sprawa "okradania" przez sędziów mnie nie obchodzi wcale.Dopóki sędziowie nie będą mieli okazji tłumaczyć swoich decyzji w trakcie meczu,to cały czas będą kontrowersje.

0

@takisobiektos Tylko nie chcieli do hejt parku z tym,przez Węglarczyka...

2

Tomasz Smokowski? Top! porusza bardzo kontrowersyjną sprawę,ale i ważną dla Polskiego tenisa.

0

Ładnie się bawi Polski związek tenisowy.Prezes Skrzypczyński chyba za bardzo się poczuł w fotelu...

0

@mekston To prawda,jednak moim zdaniem to bardziej Włoch był jakiś taki ospały i chyba czekający tylko na koniec tego sezonu.Uważam że przy normalnym nastawieniu,to jednak Włoch by ograł Hueslera bez większych problemów,bo jednak męski tenis nie jest tak rozchwiany jeśli chodzi o ranking w porównaniu do kobiecego tenisa,gdzie poza Igą Świątek miejsca niżej mogą w ciągu 2-3 miesięcy wypaść gdzieś poza top10 albo jeszcze niżej.

0

@Katalończyk 99 W październiku 2021 przyszedł nowy pan Prezes.Kim ten nowy Prezes był wcześniej? A no sekretarzem PZPN za rządów Bońka niejaki Maciej Sawicki.Więcej według mnie nie trzeba dodawać.Od marca 2020 właśnie do tego października 2021 to był bardzo dobry kanał,teraz już niestety nie jest to zbyt dobry kanał.

2

@JohnnyBarca Szkoda,bo będę im kibicował na turnieju,bo gra tam Mój ulubiony Książę Persji-Mehdi Taremi z Fc Porto.

1

@wasacz Hubert to idzie po zwycięstwo w tym turnieju! Rafę Nadala przerzuci za plecy,a Djokovicia ogra w pojedynku mentalnym! XD

0

@KacperVEB Gra fajny tenis,ale to wciąż tylko kwalifikant :(

0

Jannik Sinner chyba zmęczony już sezonem 2022,bo przegrał z jakimś kwalifikantem ze Szwajacarii zdobywając tylko pięć gemów i oddając aż trzy przełamania...

1

@jacobFCB Jak wyglądało by to zaś,gdyby nie rządził by ten słynny duopol od 2005,tylko np.Konfederacja albo Lewica?

2

@Przemek2323 Hurra! Wyższa inflacja! Wyższe ceny! Wyższe wszystko! Jest się wreszcie z czegoś cieszyć,a nie tylko marudzić :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?