1

Mistrzostwa świata 2022 w League of Legends właśnie się rozpoczynają,na początek Play-Iny w Meksyku.

2

@FCBparasiempre Przepraszam Wisłę Kraków że Porto musiało ich ograć :(

1

@Cule1234 Najlepiej dla piłki nożnej jakby ten jegomość odszedł z PSG w zapomnieniu...

1

To są jakieś jaja w eliminacjach U19 piłkarzy.Nasi strzelają gola i mamy spalonego,50 sekund później karny dla Italii xDD I jeszcze karny nad bramką xD

1

@Janiama Fc Szpitalona :( Dobrze że kolejna przerwa reprezentacyjna poza mundialem to dopiero końcówka marca 2023 roku.Niech Xavi postara się ograniczyć wysyłanie zawodników do reprezentacji.

1

@FCB24 Tylko że Fc Porto nie wygra swojej grupy :( A jak wygra to będę pewnie łysy xd

1

@Essos Ja miałem 20 lat,gdy poszedłem do 1 pracy w marcu 2020 roku,okazało się że wybuchła pandemia,ale Ja normalnie pracowałem sobie w tym czasie,i byłem mimo wszystko nieświadomy że to wówczas osiągnęło taką skalę.

1

Przykre jest to,że przed zgrupowaniem Arek Milik przyjeżdżał jako jedna z gwiazd reprezentacji,wyjeżdża jako chyba największy przegrany.Bo chyba tylko kontuzja odbierze miejsce Świderskiemu obok Lewego w ataku w 1 składzie na mundial.

4

@Nano22 Bo tam jedzą truskawki od zawsze-taka tradycja.

2

@barcelonaLM To chyba ma małe znaczenie.Nie awansować z eliminacji do powiększonego 24 drużynowego Euro byłoby katastrofą,niezależnie od grupy eliminacyjnej.

1

Powiem tak po tej lidze narodów.Plan osiągnięty-gra nie napawa optymizmem.Na mistrzostwa świata Polska reprezentacja jedzie zaś po to,aby spróbować wyjść z tej grupy,co jest jak najbardziej wykonalne.Niemniej Messi i Argentyna biorą w tej grupie 9 punktów.My z Meksykiem byle tego kluczowego meczu otwarcia nie przegrać,Arabię zdecydowanie pokonać,a z Argentyną...wiadomo co.

1

Brawo selekcjonerze Czesławie zatem jeden cel osiągnięty,ale teraz w listopadzie dużo ważniejsze zadanie.

1

Ja wiem że to liga narodów,ale na takim mundialu to szło by dostać zawału przy takim wyniku z Meksykiem i taką niepewnością w defensywie.

1

Szczęście sprzyja lepszym Brytole!

1

Ta obrona jest bardzo elektryczna i niepewna.

5

Wojtek naprawia błędy obrońców.Dla mnie mvp meczu.

3

Taki Wojtek jest nam potrzebny na mecz otwarcia z Meksykiem,w takiej dyspozycji.

2

Ależ to był centrostrzał.

2

Lewy chyba ducha przestraszyć chciał tym dziwnym dośrodkowaniem.

1

Numer 23-to chyba Jordan na parkiet...a nie nie,to Piątek wchodzi na murawę!

1

Ja typowałem przed meczem na 2:1,więc jest ok.Czesiek nastaw naszych na twardą defensywę.

3

Jak naszym idzie,to i Wojtek Szczęsny broni jak natchniony!

4

Co Lewy asystował!

3

Goool od Świderskiego! Pewnie posadzi już na długo Milika!

4

Mecz dla koneserów.

1

Ten mecz jest podsumowaniem całej tej przerwy reprezentacyjnej.Niech te mecze już się zakończą.

1

Ale mieliśmy szczęście przy tym rykoszecie,szkoda że nie mieliśmy go w meczu z Senegalem cztery lata temu :(

1

Ten bramkarz Walii jest bardzo niepewny,to jest nasza szansa.

3

Szkoda nie puścił tej piłki xDDD

1

Krychowiak...nie dość że strata to jeszcze żółta kartka,ehh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?