FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem tak po tej lidze narodów.Plan osiągnięty-gra nie napawa optymizmem.Na mistrzostwa świata Polska reprezentacja jedzie zaś po to,aby spróbować wyjść z tej grupy,co jest jak najbardziej wykonalne.Niemniej Messi i Argentyna biorą w tej grupie 9 punktów.My z Meksykiem byle tego kluczowego meczu otwarcia nie przegrać,Arabię zdecydowanie pokonać,a z Argentyną...wiadomo co.
1
Brawo selekcjonerze Czesławie zatem jeden cel osiągnięty,ale teraz w listopadzie dużo ważniejsze zadanie.
1
Ja wiem że to liga narodów,ale na takim mundialu to szło by dostać zawału przy takim wyniku z Meksykiem i taką niepewnością w defensywie.
1
Szczęście sprzyja lepszym Brytole!
1
Ta obrona jest bardzo elektryczna i niepewna.
5
Wojtek naprawia błędy obrońców.Dla mnie mvp meczu.
3
Taki Wojtek jest nam potrzebny na mecz otwarcia z Meksykiem,w takiej dyspozycji.
2
Ależ to był centrostrzał.
2
Lewy chyba ducha przestraszyć chciał tym dziwnym dośrodkowaniem.
1
Numer 23-to chyba Jordan na parkiet...a nie nie,to Piątek wchodzi na murawę!
1
Ja typowałem przed meczem na 2:1,więc jest ok.Czesiek nastaw naszych na twardą defensywę.
3
Jak naszym idzie,to i Wojtek Szczęsny broni jak natchniony!
4
Co Lewy asystował!
3
Goool od Świderskiego! Pewnie posadzi już na długo Milika!
4
Mecz dla koneserów.
1
Ten mecz jest podsumowaniem całej tej przerwy reprezentacyjnej.Niech te mecze już się zakończą.
1
Ale mieliśmy szczęście przy tym rykoszecie,szkoda że nie mieliśmy go w meczu z Senegalem cztery lata temu :(
1
Ten bramkarz Walii jest bardzo niepewny,to jest nasza szansa.
3
Szkoda nie puścił tej piłki xDDD
1
Krychowiak...nie dość że strata to jeszcze żółta kartka,ehh.
1
Może kartkę wyjmiesz sędzio,czy zapomniałeś?
1
Bramka dla naszych wisi w powietrzu.
1
Piłkarskie szachy.
1
Żurkowski,ależ szkoda tej okazji!
1
Co chłop dośrodkował xd
1
@tomek8756 Czasami mam wrażenie,że po Tajlandii 2020 i odejściu z Polsatu i po przejściu do Kanału Sportowego,ktoś podmienił Matiego Borka a zostawił jakiegoś klona,którego łatwo sprowokować xD
2
Reszta świata pokonała Fedala,Djokovicia i Murraya.Na papierze najlepsza ekipa w historii,w praktyce poza Novakiem niekoniecznie.
1
Tiafoe jest królem tiebreaków.
4
@MesQueUnClub96 Tsitsipas sfrajerzył,co za niespodzianka :) W finale wielkiego szlema aby On wygrał musiałby chyba być Alex Zverev xDD
1
Puchar Lavera dla reszty świata,Europa strollowała Federera xDD