1

Powiem tak po tej lidze narodów.Plan osiągnięty-gra nie napawa optymizmem.Na mistrzostwa świata Polska reprezentacja jedzie zaś po to,aby spróbować wyjść z tej grupy,co jest jak najbardziej wykonalne.Niemniej Messi i Argentyna biorą w tej grupie 9 punktów.My z Meksykiem byle tego kluczowego meczu otwarcia nie przegrać,Arabię zdecydowanie pokonać,a z Argentyną...wiadomo co.

1

Brawo selekcjonerze Czesławie zatem jeden cel osiągnięty,ale teraz w listopadzie dużo ważniejsze zadanie.

1

Ja wiem że to liga narodów,ale na takim mundialu to szło by dostać zawału przy takim wyniku z Meksykiem i taką niepewnością w defensywie.

1

Szczęście sprzyja lepszym Brytole!

1

Ta obrona jest bardzo elektryczna i niepewna.

5

Wojtek naprawia błędy obrońców.Dla mnie mvp meczu.

3

Taki Wojtek jest nam potrzebny na mecz otwarcia z Meksykiem,w takiej dyspozycji.

2

Ależ to był centrostrzał.

2

Lewy chyba ducha przestraszyć chciał tym dziwnym dośrodkowaniem.

1

Numer 23-to chyba Jordan na parkiet...a nie nie,to Piątek wchodzi na murawę!

1

Ja typowałem przed meczem na 2:1,więc jest ok.Czesiek nastaw naszych na twardą defensywę.

3

Jak naszym idzie,to i Wojtek Szczęsny broni jak natchniony!

4

Co Lewy asystował!

3

Goool od Świderskiego! Pewnie posadzi już na długo Milika!

4

Mecz dla koneserów.

1

Ten mecz jest podsumowaniem całej tej przerwy reprezentacyjnej.Niech te mecze już się zakończą.

1

Ale mieliśmy szczęście przy tym rykoszecie,szkoda że nie mieliśmy go w meczu z Senegalem cztery lata temu :(

1

Ten bramkarz Walii jest bardzo niepewny,to jest nasza szansa.

3

Szkoda nie puścił tej piłki xDDD

1

Krychowiak...nie dość że strata to jeszcze żółta kartka,ehh.

1

Może kartkę wyjmiesz sędzio,czy zapomniałeś?

1

Bramka dla naszych wisi w powietrzu.

1

Piłkarskie szachy.

1

Żurkowski,ależ szkoda tej okazji!

1

Co chłop dośrodkował xd

1

@tomek8756 Czasami mam wrażenie,że po Tajlandii 2020 i odejściu z Polsatu i po przejściu do Kanału Sportowego,ktoś podmienił Matiego Borka a zostawił jakiegoś klona,którego łatwo sprowokować xD

2

Reszta świata pokonała Fedala,Djokovicia i Murraya.Na papierze najlepsza ekipa w historii,w praktyce poza Novakiem niekoniecznie.

1

Tiafoe jest królem tiebreaków.

4

@MesQueUnClub96 Tsitsipas sfrajerzył,co za niespodzianka :) W finale wielkiego szlema aby On wygrał musiałby chyba być Alex Zverev xDD

1

Puchar Lavera dla reszty świata,Europa strollowała Federera xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?