FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Wyjątkowo nie siadł ten tiebreak :(
1
Iga będzie musiała z gospodynią zagrać trzy sety,możliwe że mecz potrwa ponad trzy godzinki.
1
Iga Świątek ma nerwy ze stali,i w tych kluczowych momentach ma podejście jak Djokovic czy Nadal.
0
#JedziemyDoNiemiec(Prusów) 2024! hurra!
0
Czy to nie jest jeszcze gorsza grupa niż ta od Brzęczka na eliminacje Euro 2020?
0
Brzęczkowata ta grupa jakaś.
0
@Fido66 Około 13 listopada kończą się ligi,a powinny powrócić w okolicach 28 grudnia 2022.W czasie mundialu po prostu nie będą grały żadne znaczące ligi.
0
Na eliminacje Euro 2024 w Prusach chciałbym taką grupę: Polska,Francja,Islandia,Turcja,Słowacja(rewanż za Euro 2021),a w szóstym koszyku cokolwiek.
0
Rogue wygrywa z Koreańczykami!
2
Czerwony Ramos kontraatakuje!
0
@truqsi Chce być zdrowy na Fc Barcelona,a nie jak na wiosnę gdzieś na końcu doznać kontuzji.
4
@takisobiektos Scheise! Sprzedać pół drużyny! Scheise!
1
Czyżby Bayernowi Monachium brakowało...Roberta Lewandowskiego?
0
@DonMatteo901 Porażka w Mediolanie z Milanem to nie jest kompromitacja.
0
@Bocheno1 O nie nie! Benfica w Porto zbyt często nie wygrywa na szczęście,a przynajmniej nie jak Bayern w Dortmundzie ostatnio.
0
Signal Iduna Park to od kilku lat ukryty stadion Bayernu Monachium.
0
Ramos gol dla Benfici na 3:1...najwyżej 21 października odbierze się im fotelik lidera,mimo iż mają fenomenalny sezon póki co.
0
Jest Iga! Iga Świątek w finale w Ostravie.Wygrała swoisty Flu game.
0
Jak go brakowało w meczu z Brugią...Mr. Otavio na 1:0 dla Porto,ładna akcja i ładna asysta od Mr.Evanilsona,btw. Taremiego też brakowało w meczu z Belgami.
0
Benfica w 20 minut nabiła 10 strzałów...co to kur.. jest?
2
Co się nacieszyłem z przegrywania Benfici to moje,ale Orzełki i tak wygrają bo już wyrównali...
3
Przełamanie dla Igi na sucho na 4-3! Przyznam że to było niespodziewane akurat.
0
Ronaldo goool! Dla Rio Ave na 1:0! Benficzka przegrywa :)
1
Oby Iga nie straciła podania i jakoś dojechała do tiebreaka i tam ograła Rusodziewczynę.
1
@hayek Ale w 2027 to już na 100% będzie ten sezon :)
0
Bayern niespodziewanie prowadzi 1:0 w Der klassiker z Borussią Dortmund.
0
Dziwna sprawa z tą Marsylią...Podchodzili do tego meczu,po rozgromieniu w lidze mistrzów 4:1 Sportingu,byciu niepokonanym w lidze,tym razem z kibicami i u siebie,z drużyną która walczy o to aby jak najszybciej spaść,i mimo prowadzenia 1:0 przegrywają...Piłka nożna bywa nieprzewidywalna.Współczuję tym,którzy stawiali ten meczyk.
0
Rafael Nadal ma od dzisiaj syna,a nazywać się będzie...Rafael Nadal Perello.Rafa w wyborze imienia poszedł po prostej xd
0
Koniec remontady niestety,Ruska bierze 2 seta 6:2,trudno.
0
Efekt nowej miotły błyskawiczny-Sevilla prowadzi 1:0 z Bilbao.