FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Moje Porto zagrało tak z Leverkusen we wtorek jak Bayern Monachium.
1
3
@FC1899Barca Brakuje jeszcze Goebbelsowego powiedzenia "Czy chcecie wojny totalnej"? W sumie podobieństwa do Hitlerowskich Niemiec są ogromne.Też Rosja grozi światu tzw."wunderwaffe".
1
@ArcziArtt To prawda xD Dla mnie to był horror.
1
@ArcziArtt Mecze Fc Porto w tym sezonie w lidze mistrzów...
1
@Kessie 22:15,piątek i mecz Fc Porto vs Sporting Braga.Porto przed reprą bez formy,Braga w formie gigachad w Portugalii.
3
Novak widzę że zapomniał jaki wynik jest :) Usiadł sobie przy wyniku 5-3 i serwowaniu po mecz xD
1
@Encore Wyjeżdżał z Portugalii bez zdobytego mistrzostwa,i jak wróci do Sportingu...to też nie zdobędzie! Bo Porto stanie na drodze!...albo Orzełki czerwone.
1
Novak Djokovic wygrywa 1 seta po tiebreaku do 5 z Kanadyjczykiem Pospisilem.
1
@Borow34 Cały wrzesień to u mnie typowo jesienny.Pierwszy raz od dawna tak mam,bo kiedyś wrzesień też potrafił być dość gorący,a teraz typowa pochmurna jesień.
1
Śniło mi się na początku marca 2022,że wojna na Ukrainie potrwa około 300 dni.
1
@Emhyr Pozostaje oglądanie tylko w weekendy,ciężko będzie przebić zeszłoroczne,najlepsze mistrzostwa w historii Lola,gdzie było tyle gierek że głowa mała.Ale przynajmniej w tym roku powróci publiczność po dwóch latach przerwy przez pandemię.
1
Mistrzostwa świata 2022 w League of Legends właśnie się rozpoczynają,na początek Play-Iny w Meksyku.
2
@FCBparasiempre Przepraszam Wisłę Kraków że Porto musiało ich ograć :(
1
@Cule1234 Najlepiej dla piłki nożnej jakby ten jegomość odszedł z PSG w zapomnieniu...
1
To są jakieś jaja w eliminacjach U19 piłkarzy.Nasi strzelają gola i mamy spalonego,50 sekund później karny dla Italii xDD I jeszcze karny nad bramką xD
1
@Janiama Fc Szpitalona :( Dobrze że kolejna przerwa reprezentacyjna poza mundialem to dopiero końcówka marca 2023 roku.Niech Xavi postara się ograniczyć wysyłanie zawodników do reprezentacji.
1
@FCB24 Tylko że Fc Porto nie wygra swojej grupy :( A jak wygra to będę pewnie łysy xd
1
@Essos Ja miałem 20 lat,gdy poszedłem do 1 pracy w marcu 2020 roku,okazało się że wybuchła pandemia,ale Ja normalnie pracowałem sobie w tym czasie,i byłem mimo wszystko nieświadomy że to wówczas osiągnęło taką skalę.
1
Przykre jest to,że przed zgrupowaniem Arek Milik przyjeżdżał jako jedna z gwiazd reprezentacji,wyjeżdża jako chyba największy przegrany.Bo chyba tylko kontuzja odbierze miejsce Świderskiemu obok Lewego w ataku w 1 składzie na mundial.
4
@Nano22 Bo tam jedzą truskawki od zawsze-taka tradycja.
2
@barcelonaLM To chyba ma małe znaczenie.Nie awansować z eliminacji do powiększonego 24 drużynowego Euro byłoby katastrofą,niezależnie od grupy eliminacyjnej.
1
Powiem tak po tej lidze narodów.Plan osiągnięty-gra nie napawa optymizmem.Na mistrzostwa świata Polska reprezentacja jedzie zaś po to,aby spróbować wyjść z tej grupy,co jest jak najbardziej wykonalne.Niemniej Messi i Argentyna biorą w tej grupie 9 punktów.My z Meksykiem byle tego kluczowego meczu otwarcia nie przegrać,Arabię zdecydowanie pokonać,a z Argentyną...wiadomo co.
1
Brawo selekcjonerze Czesławie zatem jeden cel osiągnięty,ale teraz w listopadzie dużo ważniejsze zadanie.
1
Ja wiem że to liga narodów,ale na takim mundialu to szło by dostać zawału przy takim wyniku z Meksykiem i taką niepewnością w defensywie.
1
Szczęście sprzyja lepszym Brytole!
1
Ta obrona jest bardzo elektryczna i niepewna.
5
Wojtek naprawia błędy obrońców.Dla mnie mvp meczu.
3
Taki Wojtek jest nam potrzebny na mecz otwarcia z Meksykiem,w takiej dyspozycji.
2
Ależ to był centrostrzał.