1

@katalonczyk112 Laporta i Alemany :)

2

Moim skromnym zdaniem Messi szykuje formę na powrót do Fc Barcelona.

1

@Sau_Ron Bo to chyba troszkę przypadek Realu z zeszłego sezonu i PSG xd

1

Komu mam kibicować w starciu PSG-Benfica? Bo nie lubię PSG,Messi ok.Ale PSG...nie będę tutaj się rozpisywał.Czy kibicowanie w tym wypadku Benfice jest dobre?

1

Typuję w derbach Madrytu że w okolicach 60 minuty,Antoine Griezmann zostanie zmieniony.

2

Niby człowiek wie że Benfica i tak wygra,a jednak się łudzi.

3

@Kgorecki2500 Masz Benficę na kuponie?

1

Może w Euro 2025 jak będzie w Polsce u siebie zdobędziemy medal.

1

Prusy zdobędą medal,trudno.Ale i tak Polska rozegrała niezapomniany turniej.

3

Top4 Europy w kosza to też nie będzie zły turniej :) Ciekawe czy będzie to porównywalne z piłkarskim Euro 2016 i reprezentacją Polski.

1

Niestety od stanu remisowego 63:63,Schroder wyjaśnia jeśli chodzi o liderowanie reprezentacji Ponitkę,a tym bardziej tym blokiem :(

6

Zostawili Schroedera na czystą pozycję trójkową ehh...

1

Slaughter kuźwa czemu :(

1

Prawie 5 minut,odebrać im jakoś trzeba piłkę i nie spartolić akcji,może się udać.

2

@Kgorecki2500 To jego chyba dopiero druga bramka,ale zdecydowanie cenniejsza,bo ta pierwsza bramka była zdobyta w dość wstydliwym meczu z Islandczykami.

1

Remisujemy już! Nie pogardziłbym jeszcze ze czterama trójkami xD

1

Mourinho może wrócisz do Porto jednak xD?

1

Strata na 4 kwartę jest taka,że można ją spokojnie odrobić! Walczyć Panowie! Walczyć! Trzymam kciuki za was.

1

Michał,rzuć proszę dzisiaj 30 punktów,

1

@Jackazz Nie powinien On tego faulu zrobić raczej.

1

Ja uważam że Polska zajmie trzecie miejsce w koszykówce,bo Sokołowski gra wielki mecz.A że jest jeszcze Ponitka,który liczę że odpali w końcówce,to może się udać!

1

@Janiama W Kobiecym tenisie wszystko jest możliwe! Przewaga przełamania w tenisie żeńskim to żadna przewaga.Zauważyłem że dość często gdy jakaś zawodniczka wychodzi na wysokie prowadzenie to zaczyna jej się smutno koleżanki robić i oddaje jej kilka gemów na pocieszenie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bartomeu,Bartomeu! Twoje miejsce jest w więzieniu!

1

Oddajcie mi 1z10 w zamian! xd

1

Dobra,ponieważ nie oglądałem 1 połowy w koszykówce,pora nadrobić zaległości.Polska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa...

0

@Criss18Barca Ja oczywiście będę wierzył do końca w awans,ale w tej edycji,w szczególności w fazie grupowej będzie jeszcze wiele szalonych wyników,to głównie przez mundial.Jak na chwilę obecną,Lizbona zachwyca Portugalię,Porto niestety jest pośmiewiskiem,oby to się zmieniło przez tą przerwę na reprezentację.

0

Przy okazji meczów Fc Porto,to przepraszam za porwane kupony z wtorku,i polecam nie stawiać już więcej na tą drużynę w lidze mistrzów,tylko potracicie cenną gotówkę.

7

Nie przejmujcie się kibice Fc Barcelona z porażki przeciwko Bayernowi.Barca zmierza w dobrą stronę,i najważniejszym jest to że z grupy wyjdą,tylko niech na fazę pucharową poprawią skuteczność w kluczowych momentach,bo i tak pośmiewiskiem całej Europy jest Mój ukochany klub w którym nic nie działa tak jak powinno,także głowa do góry,a Moje Porto i Ja jesteśmy dziadami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?