FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co się nacieszyłem z przegrywania Benfici to moje,ale Orzełki i tak wygrają bo już wyrównali...
3
Przełamanie dla Igi na sucho na 4-3! Przyznam że to było niespodziewane akurat.
0
Ronaldo goool! Dla Rio Ave na 1:0! Benficzka przegrywa :)
1
Oby Iga nie straciła podania i jakoś dojechała do tiebreaka i tam ograła Rusodziewczynę.
1
@hayek Ale w 2027 to już na 100% będzie ten sezon :)
0
Bayern niespodziewanie prowadzi 1:0 w Der klassiker z Borussią Dortmund.
0
Dziwna sprawa z tą Marsylią...Podchodzili do tego meczu,po rozgromieniu w lidze mistrzów 4:1 Sportingu,byciu niepokonanym w lidze,tym razem z kibicami i u siebie,z drużyną która walczy o to aby jak najszybciej spaść,i mimo prowadzenia 1:0 przegrywają...Piłka nożna bywa nieprzewidywalna.Współczuję tym,którzy stawiali ten meczyk.
0
Rafael Nadal ma od dzisiaj syna,a nazywać się będzie...Rafael Nadal Perello.Rafa w wyborze imienia poszedł po prostej xd
0
Koniec remontady niestety,Ruska bierze 2 seta 6:2,trudno.
0
Efekt nowej miotły błyskawiczny-Sevilla prowadzi 1:0 z Bilbao.
0
@Sysia11 Październik,to nic dziwnego że przeziębiona,oby jak MJ rozegrała tzw."Flu Game" i wygrała jednak :)
0
Ok,Iga już tylko 2:5 i jeden break do odrobienia strat :)
0
Dawaj Igę remontadę z 0:5 xD
0
@Kamil689 Zgoda z błędami,ale wychodzi na to że Rosjanka gra mecz życia...
0
Widzę że Ruska dziewczyna raczej wygra bez kłopotu drugiego seta,dwa breaki i 4:0 dla niej.No nic,do boju Iga!
0
I oczywiście Sporting wygrywa,miażdżąc swojego rywala wygrywając aż 1:0!
1
@VbamboeB Ja bym tam na miejscu Barcelony zaufał,mimo wszystko lider ligi hiszpańskiej,i wciąż wszystko w swoich rękach jeśli chodzi o fazę grupową.Nie widzę problemu w Xavim.
1
@adi7adi8 U mnie wygląda to tak,że byłbym gorszy od każdego tenisisty i tenisistki.Natomiast będę dopingował nasze gwiazdy.Igę śledzę mniej więcej od początku 2019,kiedy rozpoczynała swoją wielką karierę tenisową.A dlatego napisałem że to była nie najlepsza gra,bo wiadomo że Igę stać na więcej!
0
Więc Iga Świątek bierze 1 seta,po niezbyt dobrej grze,ale jest set.Teraz pora na 2-0 z tą Rosjanką.
5
@MESSIah16 W 2033 roku minie 20 lat od ostatniego tytułu w Premier League dla Manchesteru United.
1
@KacperVEB Kto wie,czy gdyby się zaszczepił,to czy by nie utracił swojej dyspozycji i wytrzymałości.Po szczepionce co niektórzy tenisiści nie wrócili do dawnej dyspozycji,albo nawet i pokończyli kariery.
2
Kto wie,gdyby nie idiotyczne sprawy szczepienne,to Novak wygrałby w Australii po raz 10,i może przyłączyłby Us Open do kolekcji.Oby w 2023 dali mu pograć normalnie.
0
Oo,widzę że Hubert Hurkacz przegrał z Grekiem-chokerem,co za sensacja turnieju,jak nie roku!
0
@_Specjalista Ten mecz jest taki żaden.
0
CR7 z asystą,niemniej Omonia odpowiedziała błyskawicznie,2-3.
0
XDDDDDDDDD jak z tego bramki nie było dla Izraelczyków?!?! Milik czy to Ty?
0
Ten mecz Lecha jest prawdziwą padliną,oby coś strzelić i zapomnieć...
0
Zapowiada się kolejne rozczarowujące dla Lecha 0-0,tak jak z Legią,gdzie byli lepsi a nie potrafili tego wykorzystać.
0
Potężna Omonia Nikozja-strach się bać.
0
To ile Kolejorz wygra z Izraelczykami z Beer Szewy?