3

@LAMC_10 Tomasz Tomaszewski-syn legendarnego Bohdana-również komentatora.

1

@michaleu Zastawił mu drogę to dobrze zrobił.

0

@Czajka90 Kto to jest bo nie znam.

1

@barcelonaLM Jakim cudem w tamtym meczu nie było piątego seta to dość podejrzane.Nadal zrobił Djokovicia na Djokoviciu.

4

@LAMC_10 Pan Tomasz analizę zrobił godną mnie.

1

@LAMC_10 Tam Będziesz miał wysyp tzw. serve-botów.

6

@Encore Ucz się ucz Aniu Kalińskajo!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bzyczekk Zwłaszcza od tego wpisu z kwietnia.

3

@blakkudium Ale podryblował.Nawet Kessie patrzył bezradnym wzrokiem na te dreptanie.

2

@LAMC_10 Wimbledon to nuda niestety już w porównaniu do Roland Garrosa.

0

@Filipem I tyle? krótko i na temat przynajmniej.

0

@Filipem Jeszcze poproszę o to jaką przemową wygłosi w Londynie po triumfie.

0

@Bzyczekk Nie zaufam Ci.

2

@ranger3120 Ty erosomanie jeden!

2

Irak jak chce to potrafi ale się boi to nie potrafi.

1

@LAMC_10 Smutna jakaś.Widać że jeszcze nie triumfowała.

0

@mrboom Dobrze że strzelił.Nie widzę problemu.Problem bym miał gdyby samobója strzelił.Irak, Iran czy Anglia mogą szczylać kolejne bramki.Hiszpanie i tak pewnie strzelą dwa razy więcej goli.

2

@heniusss @blakkudium @gumaz Ja się tym nie przejmuję bo akurat trzymam kciuki za Irakijczyków.

1

@LAMC_10 Ja oglądam tenis już 15 lat więc pozostaje się tylko cieszyć sukcesem.

2

@blakkudium Zepsute dośrodkowanie po prostu.

2

@LAMC_10 Gra już od 18 maja ten turniej więc mogła odpaść ale Ona woli podnieść Puchar Suzanne-Lenglen i mieć w nosie takie opinie.

0

Irak mógłby powalczyć w grupie mundialu o awans.Z Norwegią wiadomo-na dziurę ale z resztą wykonalny awans.

2

@Katalończyk 99 Nie martw się.Strzelą pewnie 4 takie bramki jeszcze.My z kolei tracimy dwie ale odpowiadamy jedną mniej najczęściej.

1

Ooo, Irak z Golem! Doski prawie jak Oski więc tym bardziej spoko.

0

@Bzyczekk Coś mi tu kręcisz wały.

0

@VamoSBarca88 Nic się nie wydarzy wtedy.Irak mniej bardziej ciekawi.

0

@VamoSBarca88 WKS dostanie na dziurę tak czy siak.Oni mniej interesują mnie.

1

@barcelonaLM Kiedyś może i był ale już nie jest.

0

@Giwera Nic im to nie pomoże!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?