FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LAMC_10 Tomasz Tomaszewski-syn legendarnego Bohdana-również komentatora.
1
@michaleu Zastawił mu drogę to dobrze zrobił.
0
@Czajka90 Kto to jest bo nie znam.
1
@barcelonaLM Jakim cudem w tamtym meczu nie było piątego seta to dość podejrzane.Nadal zrobił Djokovicia na Djokoviciu.
4
@LAMC_10 Pan Tomasz analizę zrobił godną mnie.
1
@LAMC_10 Tam Będziesz miał wysyp tzw. serve-botów.
6
@Encore Ucz się ucz Aniu Kalińskajo!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bzyczekk Zwłaszcza od tego wpisu z kwietnia.
3
@blakkudium Ale podryblował.Nawet Kessie patrzył bezradnym wzrokiem na te dreptanie.
2
@LAMC_10 Wimbledon to nuda niestety już w porównaniu do Roland Garrosa.
0
@Filipem I tyle? krótko i na temat przynajmniej.
0
@Filipem Jeszcze poproszę o to jaką przemową wygłosi w Londynie po triumfie.
0
@Bzyczekk Nie zaufam Ci.
2
@ranger3120 Ty erosomanie jeden!
2
Irak jak chce to potrafi ale się boi to nie potrafi.
1
@LAMC_10 Smutna jakaś.Widać że jeszcze nie triumfowała.
0
@mrboom Dobrze że strzelił.Nie widzę problemu.Problem bym miał gdyby samobója strzelił.Irak, Iran czy Anglia mogą szczylać kolejne bramki.Hiszpanie i tak pewnie strzelą dwa razy więcej goli.
2
@heniusss @blakkudium @gumaz Ja się tym nie przejmuję bo akurat trzymam kciuki za Irakijczyków.
1
@LAMC_10 Ja oglądam tenis już 15 lat więc pozostaje się tylko cieszyć sukcesem.
2
@blakkudium Zepsute dośrodkowanie po prostu.
2
@LAMC_10 Gra już od 18 maja ten turniej więc mogła odpaść ale Ona woli podnieść Puchar Suzanne-Lenglen i mieć w nosie takie opinie.
0
Irak mógłby powalczyć w grupie mundialu o awans.Z Norwegią wiadomo-na dziurę ale z resztą wykonalny awans.
2
@Katalończyk 99 Nie martw się.Strzelą pewnie 4 takie bramki jeszcze.My z kolei tracimy dwie ale odpowiadamy jedną mniej najczęściej.
1
Ooo, Irak z Golem! Doski prawie jak Oski więc tym bardziej spoko.
0
@Bzyczekk Coś mi tu kręcisz wały.
0
@VamoSBarca88 Nic się nie wydarzy wtedy.Irak mniej bardziej ciekawi.
0
@VamoSBarca88 WKS dostanie na dziurę tak czy siak.Oni mniej interesują mnie.
1
@barcelonaLM Kiedyś może i był ale już nie jest.
0
@Giwera Nic im to nie pomoże!