0

@aspr1me Ale by sobie chłopcy pograli wieczorkiem po 21:00 :)

2

@Verore 14 lat to On miał już 14 lat temu.Teraz ma 28.

0

@heniusss To ten Jeremy Doku!

0

@Laminedependencia Za gorąco dla Norwegów? kto by się spodziewał.

0

@ViscaelBarca2007 Dyktator i jednocześnie Prezydent Francji.

2

@Bocheno1 Znudziło mi się oglądanie Ekstraklasy? a to ciekawe.

1

@agaFCB Szkoda ale czuję że w półfinałach wielkoszlemowych to On w najbliższych kilku latach będzie stałym bywalcem jeśli zdrowie będzie miał lepsze.Zwłaszcza z uwagi na serwis na innych szlemach.

3

@Bocheno1 Mocne słowa Ania.

1

@July_6_BcN To jest piosenka godna ludzi niepowszednich-daj, daj, daj.

1

@Giwera Ferdynand wyjaśnił na koniec w tym odcinku kto jest prawdziwą gwiazdą.

2

Alexander Zverev Junior do finału bez draśnięcia.Ma wszystko co trzeba aby zdobyć 1 wielkiego szlema przeciwko Włochowi.Co innego gdyby to był Sinner ale to nie Jannik więc nie ma innej możliwości jak 3 champion wielkoszlemowy urodzony w słabej dekadzie a pierwszy w Paryżu. @mekston @agaFCB

0

@Lanosss Albo i flop.

2

@gumaz Ja byłem w lesie Gieniuś, potem był w tartaku.Ja nie spałem w tym czasie.

1

Alexander Zverev po finał i spoko.Przegapiłem 4/4 meczu ale warto było.

2

@Comentateiro Oby Niemiec z Rosji również dołączył do finału wielkoszlemowego.Oficjalnie kibic Bayernu zwanego potężnym.

0

Alexander Zverev Junior dzisiaj ma poważne zadanie jako główny faworyt Roland Garros 2026-wygrać na Kubę z Czech.Do tej pory wygrywanie idzie mu świetnie.

3

@tbas A może Dziadek robi wszystkich w konia i zamiast 150 baniek chodzi o 15 baniek?

1

@heniusss Po prostu oprócz Anglii lubię drużyny z Azji oraz Afryki.

0

@heniusss Oby razem z Irakiem wyszli z grupy.

2

@Adran360 Oraz trzęsienie Ziemi by się przydało. @mekston

0

@mkord Zakładam że tak nie brzmiało w 100 procentach ale brzmi nieźle.Zwłaszcza zapowiedź asystenta.

3

@heniusss To słynna odprawa drużyny Jurka Engela z Francją a dokładnie brzmiało to tak.

Mateusz dobrze powiedział.

0

@Criss18Barca 54 i musiałem to przeliczyć.

6

@patrykzmc2000 Dużo chcą za tego Bednarka od Porto.

2

@Kgorecki2500 Słusznie.Dla bezpieczeństwa!

0

@Kgorecki2500 88 minuta to jeszcze jeszcze, ale nawet w sytuacji kiedy akurat zostanie minutka do końca?

1

@michaleu Kacper Tomasiak z tego co wiem lubi być drugi więc nie będzie problemu.

2

@Romario87 To podobnie jakbym miał pisać że Hiszpanie są w kryzysie przed startem mundialu po bezbarwiu na Irak.

0

@Katalończyk 99 Drużyny z Trójmiasta porwali ze sobą za fraki do 1 ligi.

1

@Katalończyk 99 Po prostu trzeba było im kości wcisnąć do ciała.W Ekstraklasie grali bez kości i odpowiedniego wybrzeża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?