1

@Safrani Ciekawie ale nie dla mnie bo moja drużyna wkrótce przegra finały NBA.

0

@Nazio_87 Byłem miesiąc temu na meczu.Nawet ładne miasteczko.

1

@Safrani Cześć Oski.To jest sytuacja gdzie faworyci zawodzą po prostu.

5

@Bernard777 Kiedy awansował Śląsk I do Ekstraklasy to mogli awansować.

1

@MateS Wiadomo że Skodą bo to Czechy.

0

@MateS Niedaleko w sumie masz.

2

Baraż o 1 ligę między Podbeskidziem a Sandecją zapowiada się apetycznie! tak samo jak nieco później baraże o 2 ligę.

0

@mekston Wieś udająca miasto, ale tak jak mówiłem już kiedyś.Ja bezpośrednio w Siedlcach nie mieszkam.

0

@mekston Możliwe że zrobiła.Niemniej Knicks mają wyborne playoffy i troszkę szczęścia oraz Brunsona w odpowiednim momencie.Wszystko co trzeba aby wygrać serię.

0

@mekston Oski, ale Ja mieszkam na wsi.

0

@Bilon87 Zapewne czytasz stronki typu Sport.PL?

1

Sweep od Knicks byłby nie ladą niespodzianką w finałach.

0

@gumaz Przeciwnie-buduje się dużo ludzi.

1

@LAMC_10 Niezły ten Skawiński z Wrocławia.

3

@Batys Było ze dwa razy ale za każdym razem bawi i te 14 lat to On miał już w 2012 roku.

1

@Marusek Stare ale jare.

0

@VamoSBarca88 Właśnie kurczę to nie jest to samo kiedy mniej więcej zna się rezultat meczu.

1

@Sulimo Brakuje Ci troszkę Ekstraklasy w takie piątkowe wieczory? bo Mi już to lekko doskwiera.

1

@Encore Przed turniejem był dużo bardziej negatywny.A to plecy, a to Sinner, a to to, tamto-organizatorzy-wszystko nie tak.W trakcie tego turnieju wreszcie odzyskał radość z gry.Ten triumf mu się należy za lata po prostu cierpień bo ostatni finał wielkoszlemowy źle zniósł.

0

@Nazio_87 To na takim jednym koncercie nie byłem.

1

@Nazio_87 Byłem na lokalnych festynach jeśli można to liczyć.

1

@MessiForeverTheBest Dziwne że jeszcze nie prowadził.

0

@krycha2201 W emocjach często podejmuje się nie do końca przemyślane decyzje.

14

Dużo tej kiełbasy wyborczej rozdaje.Zakładam że jej nie wypełni.

0

@krycha2201 Niech sobie Chłop siedzi a nie w nerwach tak szybko się wymyka.

3

@Luciano99 Ładny kawał Pieseła.

0

@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.

1

@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/

1

@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.

1

@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?