FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Ciekawie ale nie dla mnie bo moja drużyna wkrótce przegra finały NBA.
0
@Nazio_87 Byłem miesiąc temu na meczu.Nawet ładne miasteczko.
1
@Safrani Cześć Oski.To jest sytuacja gdzie faworyci zawodzą po prostu.
5
@Bernard777 Kiedy awansował Śląsk I do Ekstraklasy to mogli awansować.
1
@MateS Wiadomo że Skodą bo to Czechy.
0
@MateS Niedaleko w sumie masz.
2
Baraż o 1 ligę między Podbeskidziem a Sandecją zapowiada się apetycznie! tak samo jak nieco później baraże o 2 ligę.
0
@mekston Wieś udająca miasto, ale tak jak mówiłem już kiedyś.Ja bezpośrednio w Siedlcach nie mieszkam.
0
@mekston Możliwe że zrobiła.Niemniej Knicks mają wyborne playoffy i troszkę szczęścia oraz Brunsona w odpowiednim momencie.Wszystko co trzeba aby wygrać serię.
0
@mekston Oski, ale Ja mieszkam na wsi.
0
@Bilon87 Zapewne czytasz stronki typu Sport.PL?
1
Sweep od Knicks byłby nie ladą niespodzianką w finałach.
0
@gumaz Przeciwnie-buduje się dużo ludzi.
1
@LAMC_10 Niezły ten Skawiński z Wrocławia.
3
@Batys Było ze dwa razy ale za każdym razem bawi i te 14 lat to On miał już w 2012 roku.
1
@Marusek Stare ale jare.
0
@VamoSBarca88 Właśnie kurczę to nie jest to samo kiedy mniej więcej zna się rezultat meczu.
1
@Sulimo Brakuje Ci troszkę Ekstraklasy w takie piątkowe wieczory? bo Mi już to lekko doskwiera.
1
@Encore Przed turniejem był dużo bardziej negatywny.A to plecy, a to Sinner, a to to, tamto-organizatorzy-wszystko nie tak.W trakcie tego turnieju wreszcie odzyskał radość z gry.Ten triumf mu się należy za lata po prostu cierpień bo ostatni finał wielkoszlemowy źle zniósł.
0
@Nazio_87 To na takim jednym koncercie nie byłem.
1
@Nazio_87 Byłem na lokalnych festynach jeśli można to liczyć.
1
@MessiForeverTheBest Dziwne że jeszcze nie prowadził.
0
@krycha2201 W emocjach często podejmuje się nie do końca przemyślane decyzje.
14
Dużo tej kiełbasy wyborczej rozdaje.Zakładam że jej nie wypełni.
0
@krycha2201 Niech sobie Chłop siedzi a nie w nerwach tak szybko się wymyka.
3
@Luciano99 Ładny kawał Pieseła.
0
@krycha2201 Do usług. @Verore Również do usług.Przecież Ty nawet dwa tygodnie nie Jesteś na stronce a już uciekasz.
1
@Safrani Za wczesna zapowiedź niestety :/
1
@Safrani Niech zaczepia Londyńczyk.
1
@Faro W każdej chwili będą mogły jak drabinka na to pozwoli.