FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Najmniej stabilny dla mnie przynajmniej wydaje się Lech Poznań.Może to z uwagi na duży stadion.Ciekawe gdyby to Legia miała 42 tysięcznik a Lech 30 tysięcy to tutaj nie doszłoby do podmianki frekwencji.
2
@MessiForeverTheBest Faworyci numero uno.Argentina numero uno albo secundo.Reszta pretendenci na czele z Francją/Prusami czy Brazylią z uwagi na potencjalny power of friendship.A potem underdogi z Norwegami na czele.
1
@MessiForeverTheBest Tymczasem drabinka Zvereva.
4
@LAMC_10 To zgodnie z tym co jest zapowiadane spotkają się dopiero w wielkim finale.
1
@kubix05 Jak dlouho tam jsi?
0
Masz po prostu pecha w życiu na drodze @draxidox znaczy @Frimpong
1
@kubix05 Jak se vám líbí Praha?
1
@Dari0G "Przejdziemy na Ty, Ty ku... konfidencie"
2
@Pawel13sz Tylko że to skrajny przypadek bo któraś z reprezentacji musi zająć 2 albo 3 pozycję w grupie.
2
@Pawel13sz W 1/16 finału.
0
@Frimpong Czerwone-spoko.A tak na poważnie.Witaj w Ambasadzie!
1
@Dari0G Może jeszcze po teledysku z Kizo go trzyma. @1LY0 Zapewne to Artur Wichniarek do niego się dodzwonił po prostu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@gumaz Za łatwo ten komentator się potrafi rozsierdzić.Brakuje mu kontroli emocji.
0
@BojanKriKicz Dlatego że San Antonio przegrało gierkę.
2
@takisobiektos Młoda Rosjanka jest po prostu faworytką.Choć Maja ma coś co bardzo irytuje rywalki czyli nietypowe granie bardzo wysokich piłek...aby nagle w tym samym gemie zaprosić ze dwa razy rywalkę do siatki aby ją przelobować.
0
@Ptasior Zawsze mogą być podobne derby z Sandecją.
0
@BojanKriKicz Boli cię to?
1
@mordini123 Kiedy ostatni raz miał dobre info? tego najstarsi górale nie pamiętają.Jedyne co jest tutaj wiarygodne to że otrzymał telefon z Niemiec.
1
@gumaz To jakieś wiarygodne źródło? bo mi się nie wydaje.Wystarczy mi tylko że otrzymał telefon z Niemiec.
2
@michaleu No Siehehema!
1
@Safrani Ciekawie ale nie dla mnie bo moja drużyna wkrótce przegra finały NBA.
0
@Nazio_87 Byłem miesiąc temu na meczu.Nawet ładne miasteczko.
1
@Safrani Cześć Oski.To jest sytuacja gdzie faworyci zawodzą po prostu.
5
@Bernard777 Kiedy awansował Śląsk I do Ekstraklasy to mogli awansować.
1
@MateS Wiadomo że Skodą bo to Czechy.
0
@MateS Niedaleko w sumie masz.
2
Baraż o 1 ligę między Podbeskidziem a Sandecją zapowiada się apetycznie! tak samo jak nieco później baraże o 2 ligę.
0
@mekston Wieś udająca miasto, ale tak jak mówiłem już kiedyś.Ja bezpośrednio w Siedlcach nie mieszkam.
0
@mekston Możliwe że zrobiła.Niemniej Knicks mają wyborne playoffy i troszkę szczęścia oraz Brunsona w odpowiednim momencie.Wszystko co trzeba aby wygrać serię.