2

@Safrani Najmniej stabilny dla mnie przynajmniej wydaje się Lech Poznań.Może to z uwagi na duży stadion.Ciekawe gdyby to Legia miała 42 tysięcznik a Lech 30 tysięcy to tutaj nie doszłoby do podmianki frekwencji.

2

@MessiForeverTheBest Faworyci numero uno.Argentina numero uno albo secundo.Reszta pretendenci na czele z Francją/Prusami czy Brazylią z uwagi na potencjalny power of friendship.A potem underdogi z Norwegami na czele.

1

@MessiForeverTheBest Tymczasem drabinka Zvereva.

4

@LAMC_10 To zgodnie z tym co jest zapowiadane spotkają się dopiero w wielkim finale.

1

@kubix05 Jak dlouho tam jsi?

0

Masz po prostu pecha w życiu na drodze @draxidox znaczy @Frimpong

1

@kubix05 Jak se vám líbí Praha?

1

@Dari0G "Przejdziemy na Ty, Ty ku... konfidencie"

2

@Pawel13sz Tylko że to skrajny przypadek bo któraś z reprezentacji musi zająć 2 albo 3 pozycję w grupie.

2

@Pawel13sz W 1/16 finału.

0

@Frimpong Czerwone-spoko.A tak na poważnie.Witaj w Ambasadzie!

1

@Dari0G Może jeszcze po teledysku z Kizo go trzyma. @1LY0 Zapewne to Artur Wichniarek do niego się dodzwonił po prostu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@gumaz Za łatwo ten komentator się potrafi rozsierdzić.Brakuje mu kontroli emocji.

0

@BojanKriKicz Dlatego że San Antonio przegrało gierkę.

2

@takisobiektos Młoda Rosjanka jest po prostu faworytką.Choć Maja ma coś co bardzo irytuje rywalki czyli nietypowe granie bardzo wysokich piłek...aby nagle w tym samym gemie zaprosić ze dwa razy rywalkę do siatki aby ją przelobować.

0

@Ptasior Zawsze mogą być podobne derby z Sandecją.

0

@BojanKriKicz Boli cię to?

1

@mordini123 Kiedy ostatni raz miał dobre info? tego najstarsi górale nie pamiętają.Jedyne co jest tutaj wiarygodne to że otrzymał telefon z Niemiec.

1

@gumaz To jakieś wiarygodne źródło? bo mi się nie wydaje.Wystarczy mi tylko że otrzymał telefon z Niemiec.

2

@michaleu No Siehehema!

1

@Safrani Ciekawie ale nie dla mnie bo moja drużyna wkrótce przegra finały NBA.

0

@Nazio_87 Byłem miesiąc temu na meczu.Nawet ładne miasteczko.

1

@Safrani Cześć Oski.To jest sytuacja gdzie faworyci zawodzą po prostu.

5

@Bernard777 Kiedy awansował Śląsk I do Ekstraklasy to mogli awansować.

1

@MateS Wiadomo że Skodą bo to Czechy.

0

@MateS Niedaleko w sumie masz.

2

Baraż o 1 ligę między Podbeskidziem a Sandecją zapowiada się apetycznie! tak samo jak nieco później baraże o 2 ligę.

0

@mekston Wieś udająca miasto, ale tak jak mówiłem już kiedyś.Ja bezpośrednio w Siedlcach nie mieszkam.

0

@mekston Możliwe że zrobiła.Niemniej Knicks mają wyborne playoffy i troszkę szczęścia oraz Brunsona w odpowiednim momencie.Wszystko co trzeba aby wygrać serię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?